Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Equa bank půjčka

Minutová půjčka od Equa bank

Výhodný úrok a splátky, jaké si přejete. Chci získat půjčku

Schválení
do
1 min!

Základní informace
 • Nízký úrok od 5,7 % p.a. po celou dobu splácení
 • RPSN od 5,9 %
 • Předčasné splacení zdarma
Výhody
 • Jedna z nejvýhodnějších úrokových sazeb mezi bankami v ČR
 • Půjčka je zcela bez poplatků
 • Variabilní splátky od 3 měsíců do 10 let
Užitečné informace
 • Maximálně výhodné připojištění
 • Snadné a rychlé vyřízení online
 • Jako doklad postačí občanský průkaz
 • 6 ocenění v soutěži Zlatá koruna 2015

„Kamarád mi levně nabídl k prodeji auto v bezvadném stavu, na peníze ale spěchal. Equa bank mi půjčila a jsme všichni spokojení.“

Martin Z.
Praha
5.1.2015

„Minutová půjčka od Equa bank mě překvapila svou rychlostí. Potřebovala jsem do druhého dne 50 000 Kč a nebyl to problém.”

Andrea T.
Benešov
19.12.2014
Tip!
Equa bank nabízí svým klientům 2 varianty pojistného krytí v rámci připojištění k půjčce. Pojistěte si schopnost splácet a nevystavujte sebe ani své blízké zbytečné zátěži v případě nenadálých životních situací.

Minutové půjčky od Equa bank

Půjčka, která dělá čest svému jménu

Minutová půjčka Equa bank je férová, bez poplatků a bez ručitele. Můžete si půjčit od 5 000 do 600 000 Kč na cokoliv s dobou splatnosti až 10 let. Vyjádření na žádost o půjčku dostanete během jedné minuty!

Pokud už jste klientem Equa bank, peníze budete mít do několika málo minut. Pokud ne, nevadí - můžete si půjčku vyzvednout na pobočce anebo se celá částka objeví na Vašem účtu, standardně do 1 až 2 pracovních dnů v závislosti na tom, kde máte vedený Váš běžný účet.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 639 046 domácností!

Chci získat půjčku online

Noví poskytovatelé úvěrů musí složit zkoušky. Jak certifikace probíhá?

20. 11. 2017

Nový zákon o spotřebitelském úvěru je platný téměř dvanáct měsíců. Neustále se o mluví a píše o tom, co vše musí poskytovatelé půjček nově splňovat. Jednou z podmínek je také složení odborné certifikační zkoušky ČNB. Jak taková zkouška probíhá a jaký má vliv na kvalitu poskytovatelů úvěrů a jejich poradců?

Celá aktualita

U TOMMY STACHI si klienti užívají Úrokové prázdniny

5. 5. 2017

S výhodnými půjčkami s úrokem 0 % se roztrhnul pytel, a tak ani společnost TOMMY STACHI nemohla zůstat pozadu. Důležité však je odlišit se, proto přišla s Úrokovými prázdninami, jež nemají na českém trhu konkurenci.

Celá aktualita

EC Financial Services podala žádost o licenci ČNB mezi prvními

5. 4. 2017

Zdá se, že novela zákona o spotřebitelském úvěru, vnese na současný trh s nebankovními půjčkami pořádný rozruch. O licenci ČNB, bez které již nesmí půjčky poskytovat, v zákonné lhůtě požádalo pouze 108 nebankovních společností. Přitom dosud poskytovaly půjčky více než 50 000 různých společností. Kam se poděly?

Celá aktualita

Společnost TOMMY STACHI svou žádost o licenci ČNB již podala. Nyní dává rady, jak poznat poskytovatele bezpečných půjček

30. 3. 2017

Do konce února musel každý, kdo chce poskytovat nebo zprostředkovávat spotřebitelské úvěry, podat žádost o licenci České národní banky. Ta staví nebankovní půjčky na stejnou rovinu jako bankovní úvěry, což znamená, že půjčit si u nebankovní společnosti je stejně bezpečné jako u banky, mnohdy však za ještě výhodnějších podmínek, například bez zástavy majetku. Na udělení dané licence má ČNB 15 měsíců. Jak ale nyní poznat poskytovatele bezpečných půjček?

Celá aktualita

Equa bank půjčka ihned

Minutová půjčka od Equa Bank Vám půjčí 5 000 až 600 000 Kč na cokoliv a bez ručitele. Půjčku získáte pouze s jedním dokladem totožnosti a je splatná od 3 do 120 měsíců, přičemž poskytnutí i vedení půjčky je zcela zdarma. Žádné poplatky anebo zpoplatněná mimořádná splátka Vás děsit nemusí. Klienti banky mají peníze na účtu za pár minut po schválení půjčky, ostatní obdrží požadované finance ihned po návštěvě pobočky a podpisu smlouvy.

Půjčka Vám nabízí jednu z nejnižších úrokových sazeb na trhu, která vydrží beze změny po celou dobu splácení. Výši a četnost splátek si určíte sami a datum splatnosti si kdykoliv posunete zdarma v internetovém bankovnictví tak, jak Vám bude vyhovovat.

K Minutové půjčce Vám Equa Banka nabízí i pojištění schopnosti splácet, které Vás ochrání pro případ nečekaných a svízelných životních událostí. Sjednáte si ho snadno online spolu s žádostí o poskytnutí půjčky a nepotřebujete pro něj žádné lékařské potvrzení.

Reprezentativní příklad
Výše půjčky 80 000 Kč
Doba splácení 48 měsíců
Roční úroková sazba 5,7 % p.a.
Měsíční splátka celkem 1 868 Kč
Poplatek za vedení běžného účtu 0 Kč
RPSN 5,9 % p.a.
Celkové náklady splatné spotřebitelem 89 664 Kč
Chci získat půjčku

• Peníze budou k dispozici na běžném účtu do 5 minut od podpisu smlouvy..

• Při řádném splácení bude každý rok snižována úroková sazba o 1 %.

• Výši splátky si můžete zvolit dle svých potřeb a dobu splácení rozložit až na 96 měsíců.

• Neplatíte poplatky za poskytnutí úvěru, ani za vedení úvěrového účtu.

• Současně se snížením úrokové sazby vám bude banka snižovat i splátku.

• Sami si zvolíte datum splátky.

• Pro případ plné pracovní neschopnosti, ztráty zaměstnání nebo invalidity III. stupně se můžete pojistit.

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 639 046 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplňte online žádost.
 • Do 1 minuty obdržíte vyjádření.
 • Peníze vám přijdou rovnou na účet.

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 639 046 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.