Úspory.cz >> Ferratum půjčka zkušenosti

Získejte Ferratum půjčku ještě dnes!

Vyřízení po internetu do 10 minut Chci získat půjčku online

První půjčka
zdarma

Ferratum půjčka

„Nic není věčně a pro současné spotřebiče to platí obzvlášť. Samozřejmě, že se mi rozbila pračka a lednička téměř ve stejnou dobu. Oprava již neměla smysl a musel jsem koupit oba spotřebiče nové. Peníze jsem na oba neměl, a proto jsem si na Uspory.cz vzal půjčku od Ferrata. Vše bylo v pořádku, klidně bych to udělal zas.“

Jan A.
Dolní Zdar
3.4. 2015

„Potřebovala jsem si opravdu rychle půjčit 3 000 korun a na Uspory.cz jsem našla nabídku na půjčku Ferratum, která mi stoprocentně vyhovovala. Půjčku jsem měla vyřízenou opravdu rychle, a proto tyto stránky ráda doporučím všem, kdo neradi čekají na peníze.“

Sandra K.
Prosetice
13.3. 2015

„Najít v dnešní drahé době pěknou půjčku, aniž by se Vás snažil někdo obrat, není vůbec snadné. Spousta úvěrových společností láká na nízké úroky, ale pak Vám naúčtují vysokou pokutu i za jediný den zpoždění se splátkou. Proto jsem se raději obrátil na Uspory.cz, které nabízí pouze půjčky od ověřených poskytovatelů. Půjčil jsem si od Ferratum a nelituji.“

Tomáš M.
Třebíč
4.4. 2015

„Menší půjčku od Ferratum jsem již párkrát využil, vždy vše bylo rychle vyřízené a peníze jsem měl k dispozici téměř okamžitě. Jakmile jsem zaplatil vše potřebné a obdržel výplatu, peníze jsem vrátil. Díky těmto půjčkám se mi vždy podařilo pokrýt menší nečekané výdaje. Naposledy jsem takto zaplatil opravu auta.“

Vladislav M.
Třinec
22.7. 2015

„S půjčkou Ferratum jsem byl vždy spokojen. Vyřízení půjčky je zde totiž neuvěřitelně jednoduché a trvá jen pár minut, první půjčku jsem měl navíc zdarma. A navíc jsem vše vyřídil přímo od svého počítače a nemusel jsem nikam chodit a dokládat všechny možné dokumenty.“

Karel V.
Uherské Hradiště
1.2. 2015

„Při studiu pracuji na částečný úvazek. Vydělám si celkem slušné peníze, ale tu a tam se mi stane, že mi na konce měsíce chybí peníze. Proto jsem již párkrát využila půjčky před výplatou Ferratum. Půjčka je vyřízená obratem a splatím ji ihned po výplatě. Nemusím se už vůbec bát, že bych několik dní byla úplně bez peněz.“

Pavlína A.
Valašské Meziříčí
9.5. 2015

Banky mění strategii: Čekají nás levnější půjčky?

08.05.2019

Klienti českých bank se mají na co těšit. Alespoň podle posledních prognóz. Banky upravují strategii, zlevňují úrokové sazby u půjček a zároveň nabízí vyšší úroky u spořicích účtů. Blýská se na lepší časy nebo jde o krátkodobou taktiku, jak přilákat nové zákazníky?

Celá aktualita

Drahé půjčky v Česku

18.04.2019

Zadluženost českých domácností stále stoupá. Může za to jednak příznivá ekonomická situace, která tlačí úrokové sazby stále níž, a jednak i konkurence napříč poskytovateli úvěrů. Aby nepřišli o výhodný byznys, půjčují i méně bonitním klientům. V poslední době napomáhá dostupnosti půjček i technologický rozvoj – můžete si žádost vyplnit v klidu z domova, třeba u šálku dobré kávy.

Celá aktualita

Zájem o hypotéky klesá. Banky se snaží klientům vycházet vstříc

04.04.2019

Na trhu s hypotékami se začalo projevovat zpřísnění podmínek a růst cen nemovitostí. Znatelně ubylo lidí splňující podmínky a zájem o hypotéky klesá. Podle bank ale není nereálné hypotéku získat i přes ztížené okolnosti. Zájemcům se snaží vycházet maximálně vstříc, aby úvěr získali.

Celá aktualita

Politici navrhují zastropovat maximální výši úrokových sazeb u spotřebitelských půjček

03.04.2019

Podle politiků KSČM a SPD je to způsob, jak přistřihnout křidélka úvěrovým firmám těžících z nemorálně vysokých úroků. Negativním důsledkem stanovení maximální výše úroku u půjček však může být vymýcení populárních krátkodobých úvěrů, tzv. mikropůjček. Finanční specialisté poukazují na to, že jde o protispotřebitelský krok.

Celá aktualita

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 356 tisíc českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny ePojisteni.cz, největšího českého online porovnávače a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

COVID-19