Úspory.cz >> Home credit půjčka zkušenosti

Půjčte si peníze od Home Creditu

Půjčte si až 250 000 Kč na cokoliv a bez ručitele Chci získat půjčku online

Půjčka bez omezení!

Home Credit půjčka

„S manželem jsme si začali před pár týdny zařizovat nové bydlení. Zdědili jsme byt po mých rodičích, a tak jsme si brali půjčku pouze na vybavení. Půjčku jsme si na základě několika doporučení vybrali od Home Credit. Vyřízení půjčky bylo na Úspory.cz opravdu snadné. Líbilo se nám také, že si splátku můžeme až čtyřikrát odložit pro případ, že bychom se nedej bože dostali do finančních potíží.“

Irena Z.
Pardubice
11.3. 2015

„Mým koníčkem jsou staré automobily - veteráni. Mám ve své garáži velmi pěkné kousky. Nedávno jsem narazil na opravdu pěkné a zachovalé auto, kterého se majitel chtěl co nejrychleji zbavit. Jelikož jsem neměl dost vlastních peněz, vzal jsem si půjčku. Vybral jsem si tady půjčku od Home Creditu. Veterána jsem nakonec za pár týdnů prodal s velkým ziskem a využil možnosti půjčku do měsíce zdarma vrátit. Tato koupě se mi opravdu vyplatila.“

Stanislav D.
Orlová
2.2. 2015

„Moji maminku čekala důležitá operace, která stala velmi mnoho peněz. Část sice uhradila pojišťovna, ale poměrně hodně peněz jsme museli sehnat sami. Proto jsme si já a můj bratr vzali půjčku, která zbytek operace pokryla. Půjčku od Home Creditu jsme si zařizovali na stránkách Uspory.cz.“

Lucie Ř.
Dolní Novosedly
7.6. 2015

„Rozbila se mi televize, a proto jsem si rozhodla pořídit novou a lepší. Sehnala jsem velmi pěknou televizi v akci s téměř 40 procentní slevou. Byla na mě sice i tak dražší, ale tento problém vyřešila půjčka od společnosti Home Credit. Televize je opravdu výborná a jsem ráda, že jsem si ji koupila. Než aby člověk každý večer koukal na špatný obraz, raději si připlatím.“

Andrea M.
Písek
11.4. 2015

„Můj syn byl přijat na vysokou školu. Ke studiu potřeboval pořádný počítač. Abych mu ho mohl koupit, musel jsem si vzít půjčku 15 000 korun. Půjčku s dobrými podmínkami jsem sehnal u Home Creditu. Syn byl z počítače opravdu nadšený. Našel si dokonce brigádu a část peněz mi chce vrátit.“

Ladislav T.
Plzeň
1.8. 2015

„Brzy se mi narodí mé první dítě. Chci na tuto situaci být dobře připravený a mít vše, co takové malé dítě potřebuje. Abych byl vše schopen zajistit, vzal jsem si půjčku od Home Creditu a nakoupil jsem vše od plenek až po kvalitní kočárek.“

Josef Š.
Přerov
8.5. 2015

Banky mění strategii: Čekají nás levnější půjčky?

08.05.2019

Klienti českých bank se mají na co těšit. Alespoň podle posledních prognóz. Banky upravují strategii, zlevňují úrokové sazby u půjček a zároveň nabízí vyšší úroky u spořicích účtů. Blýská se na lepší časy nebo jde o krátkodobou taktiku, jak přilákat nové zákazníky?

Celá aktualita

Drahé půjčky v Česku

18.04.2019

Zadluženost českých domácností stále stoupá. Může za to jednak příznivá ekonomická situace, která tlačí úrokové sazby stále níž, a jednak i konkurence napříč poskytovateli úvěrů. Aby nepřišli o výhodný byznys, půjčují i méně bonitním klientům. V poslední době napomáhá dostupnosti půjček i technologický rozvoj – můžete si žádost vyplnit v klidu z domova, třeba u šálku dobré kávy.

Celá aktualita

Zájem o hypotéky klesá. Banky se snaží klientům vycházet vstříc

04.04.2019

Na trhu s hypotékami se začalo projevovat zpřísnění podmínek a růst cen nemovitostí. Znatelně ubylo lidí splňující podmínky a zájem o hypotéky klesá. Podle bank ale není nereálné hypotéku získat i přes ztížené okolnosti. Zájemcům se snaží vycházet maximálně vstříc, aby úvěr získali.

Celá aktualita

Politici navrhují zastropovat maximální výši úrokových sazeb u spotřebitelských půjček

03.04.2019

Podle politiků KSČM a SPD je to způsob, jak přistřihnout křidélka úvěrovým firmám těžících z nemorálně vysokých úroků. Negativním důsledkem stanovení maximální výše úroku u půjček však může být vymýcení populárních krátkodobých úvěrů, tzv. mikropůjček. Finanční specialisté poukazují na to, že jde o protispotřebitelský krok.

Celá aktualita

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 356 tisíc českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny ePojisteni.cz, největšího českého online porovnávače a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

COVID-19