Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Sberbank FÉR půjčka

Sberbank FÉR půjčka

Garance nejvýhodnější půjčky Chci získat půjčku online

Úrok od 4,99 % ročně

Základní informace
 • Půjčka od 30 000 do 1 000 000 Kč
 • Splatnost 1 až 8 let
 • Úroková sazba od 4,99 % p.a.
Výhody
 • Garance nejvýhodnější půjčky
 • Garance snížení sazby o 1 %
 • Neúčelová půjčka na cokoliv
Užitečné informace
 • Žádné poplatky za sjednání půjčky
 • Zdarma vedení úvěrového účtu
 • Předčasné splácení bez poplatku

Sberbank FÉR Půjčka s garancí nejvýhodnější úrokové sazby

Jediná půjčka, která vám nabídne vždy o 1 % výhodnější úrokovou sazbu než ostatní.

Sberbank je férová banka, který vám nyní nabízí jedinečnou FÉR půjčka až do výše 1 000 000 Kč. Co je na ní tak skvělého? Garance nejnižší úrokové sazby v průběhu celé doby splácení. S FÉR půjčkou od Sberbanky vždy získáte nejnižší úrokovou sazbu na trhu a to již od 4,99 %!

Výhodnou nabídku má Sberbank i pro stávající klienty. Pokud máte FÉR půjčku již sjednanou a konkurence se vás snaží přetáhnout prostřednictvím lepší nabídky na půjčku, okamžitě kontaktujte svého bankéře. Sberbank vám po zaslání konkurenční nabídky ihned sníží úrokovou sazbu o celé 1 %!

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 732 649 domácností!

Chci získat půjčku online

Typy dlužníků: Patříte mezi příležitostné dlužníky nebo půjčky odmítáte?

5. 2. 2018

Žít na dluh už dávno není nic divného nebo výjimečného. Naopak podstatná většina Čechů splácí nejméně jednu půjčku. Pro některé z nich je přitom půjčka nezbytnost, pro jiné možnost jak rozhazovat peníze, které nemají a nikdy mít nebudou. Víte, do jaké skupiny dlužníků patříte?

Celá aktualita

Noví poskytovatelé úvěrů musí složit zkoušky. Jak certifikace probíhá?

20. 11. 2017

Nový zákon o spotřebitelském úvěru je platný téměř dvanáct měsíců. Neustále se o mluví a píše o tom, co vše musí poskytovatelé půjček nově splňovat. Jednou z podmínek je také složení odborné certifikační zkoušky ČNB. Jak taková zkouška probíhá a jaký má vliv na kvalitu poskytovatelů úvěrů a jejich poradců?

Celá aktualita

U TOMMY STACHI si klienti užívají Úrokové prázdniny

5. 5. 2017

S výhodnými půjčkami s úrokem 0 % se roztrhnul pytel, a tak ani společnost TOMMY STACHI nemohla zůstat pozadu. Důležité však je odlišit se, proto přišla s Úrokovými prázdninami, jež nemají na českém trhu konkurenci.

Celá aktualita

EC Financial Services podala žádost o licenci ČNB mezi prvními

5. 4. 2017

Zdá se, že novela zákona o spotřebitelském úvěru, vnese na současný trh s nebankovními půjčkami pořádný rozruch. O licenci ČNB, bez které již nesmí půjčky poskytovat, v zákonné lhůtě požádalo pouze 108 nebankovních společností. Přitom dosud poskytovaly půjčky více než 50 000 různých společností. Kam se poděly?

Celá aktualita

Výhodné půjčky od Sberbank

Sberbank náleží do skupiny moderních bank s inovativním přístupem, službami pro náročné klienty a ekologickým smýšlením vůči přírodě. Sberbank je součástí nadnárodní skupiny Sberbank působící ve 21 zemích. Disponuje velmi bohatou produktovou nabídkou jak pro fyzické osoby, tak i pro malé, střední a velké firmy. V současné době pečuje o finance zhruba 100 000 klientů a neustále pracuje na vylepšení svých produktů i služeb.

Sjednejte si půjčku s garancí nízkého úroku

FÉR půjčka od Sberbank je neúčelová půjčka ve výši od 30 000 do 1 000 000 Kč. Sám klient si vybere dobu splatnosti od 12 měsíců až do 8 let a sám si také může zvolit výši měsíční splátky a den v měsíci, ke kterému bude chtít zasílat pravidelné splátky. K půjčce Sberbank nabízí také pojištění schopnosti splácet, které nabízí ochranu v případě nesplácení ze závažných důvodů. FÉR půjčka se přizpůsobí potřebám každého klienta.

FÉR půjčka - peníze na cokoliv

Sberbank ctí zásady zodpovědného půjčování. FÉR půjčky nabízí plnoletým osobám s trvalým pobytem a především trvalým příjmem, který jsou schopni doložit potvrzením přímo od zaměstnavatele či prostřednictvím daňového přiznání v případě podnikatelů. Osoby, které tyto základní podmínky splňují se nemusí obávat zažádat o FÉR půjčku a použít peníze tak, jak zrovna potřebují.

Reprezentativní příklad

Úvěr ve výši 201 000 Kč se splatností 60 měsíců a úrokovou sazbou 8,99 % p. a. má měsíční splátku 4 186 Kč. RPSN je 9,51 % p.a. a celková částka splatná spotřebitelem je 251 143 Kč.

Chci získat půjčku online

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 732 649 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplníte jednoduchý formulář
 • Bankéř Vám zavolá s nabídkou
 • Po schválení Vám vyplatí půjčku

Licence ČNB

Jsme licencovaný zprostředkovatel spotřebitelkých úvěrů Zjistěte více.

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 732 649 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.