Úspory.cz >> Porovnání půjček >> Švýcarská půjčka

Rychlá Švýcarská půjčka

Až 10 000 Kč přímo na účet Chci získat půjčku online

Peníze do 5 minut

Základní informace
 • Půjčka od 3 000 Kč do 10 000 Kč
 • Doba splatnosti od 15 do 30 dní
 • Nejnižší úrok již od 0,25 %
Výhody
 • Nejnižší úrok pro věrné klienty
 • Vyřízení půjčky do 5 minut
 • Sjednání půjčky online
Užitečné informace
 • Možnost prodloužení splatnosti půjčky
 • Peníze pouze na bankovní účet
 • Zájemce o půjčku je prověřován

Švýcarskou půjčku máte na účtu do 5 minut!

Žádné zdržování. Po schválení žádosti o půjčku, jsou peníze okamžitě odeslané na účet.

Poskytovatelem výhodné Švýcarské půjčky je nebankovní společnost Swiss Funds, jejíž sídlo najdeme v hlavním městě Praze, konkrétně na adrese Jaurisova 515/4, Praha 4. Sviss Funds se zaměřuje na poskytování krátkodobých úvěrů do výše 10 000 Kč. Nejjednodušší cestou pro sjednání půjčky je internet. Firmu však lze s dotazy kontaktovat také e-mailem nebo telefonicky mezi 8:00 a 17:00.

Společnost Swiss Fund nabízí rychlou půjčku online s mimořádně výhodným úrokem 0,25 %, 0,50 % nebo 1 %. Půjčit si můžete až 10 000 Kč s dobou splatnosti nejdéle na 30 dní. Dobu splatnosti lze samozřejmě za menší poplatek prodloužit. Švýcarská půjčka patří mezi bezpečné úvěrové produkty, jejichž poskytovatel splňuje všechny zákonné podmínky.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 861 322 domácností!

Chci získat půjčku online

Rizika půjčky ihned na účet bez doložení příjmů

11. 5. 2018

Půjčit si, to není vůbec těžké. V dnešní době plné nabídek a reklam na půjčky, kdy banky i nebankovní společnosti bojují o své klienty, je totiž nutné vycházet klientům maximálně vstříc. Jinak hrozí, že nabídka moc nezaujme.

Celá aktualita

Ministerstvo spravedlnosti navrhuje snadnější oddlužení

30. 4. 2018

Podle nového návrhu ministerstva spravedlnosti by mohl vymazat dluhy i ten, kdo nesplatí téměř nic. Změna insolvenčního zákona by měla pomoci zejména dlužníkům, kteří se nachází v úpadku. Současný právní řad jim nedovoluje situaci řešit, a tak se nakonec uchylují do šedé ekonomiky, která jejich stav ještě více zhorší.

Celá aktualita

Hypotéka versus stavební spoření: Znáte rozdíl?

23. 4. 2018

Díky státní podpoře je stavební spoření mezi Čechami oblíbené. V současné době je hodně využíváno v podobě překlenovacího úvěru na koupi vlastního bydlení. To se týká zejména domácností, které nemají naspořeno. Stavební spoření v tomto případě nahrazuje vlastní úspory.

Celá aktualita

Od konce května budou stovky úvěrových společnosti bez licence

16. 4. 2018

Nový zákon o spotřebitelském úvěru přinesl zásadní změny. Ty však naplno pocítíme až po osmnácti měsících od jeho uvedení v platnost na konci letošního května, kdy se desítky úvěrových firem ocitnou bez licence nutné k provozování činnosti. Poradíme vám, jak se zachovat, pokud u takové společnosti máte sjednaný úvěr.

Celá aktualita

Švýcarská půjčka patří mezi stále oblíbenější rychlé půjčky, jejichž vyřízení probíhá online. Půjčka je určená občanům ČR, kteří dosáhli věku 18 let a více a není na ně vedená exekuce. K půjčce jsou potřeba dva platné doklady totožnosti (občanský průkaz + řidičský průkaz, cestovní pas, rodný list, kartička pojištěnce nebo zbrojní průkaz) a výpis z bankovní účtu.

Vyřízení půjčky do 5 minut

Vyřízení Švýcarské půjčky je velmi rychlé. Stačí vyplnit a odeslat online žádost o půjčku. V případě schválení žádosti jsou peníze ihned odeslány na účet žadatele prostřednictvím nejrychlejší platební brány od společnosti ThePay, kterou podporují banky Česká spořitelna, Moneta Bank, Komerční banka, Raiffeisenbank, Sberbank, UniCredit Bank, ČSOB a FIO bank. V případě ostatních bank převod peněz trvá 1 až 2 pracovní dny. Půjčku nelze vyplatit hotově nebo složenkou.

Rychlá půjčka s úrokem od 0,25 %

Švýcarská půjčka nabízí hned 3 úrokové sazby - 0,25 %, 0,50 % a 1 %. Nejnižší úrok získají věrní klienti, kteří půjčku vždy řádně a včas splatili. Úrok 0,50 % je určený pro klienty, kteří se občas opozdili se splácení půjčky a 1 % se týká nových klientů splňující všechny podmínky. Při první žádosti je možné žádat až 5 000 Kč, od druhé žádosti až o 10 000 Kč.

Reprezentativní příklad

Výše úvěru: 5 000 Kč, délka trvání úvěru: 30 dní, úroková sazba: 0,25 % denně, celkově zaplatíte: 5 375 Kč, RPSN: 142 %.

Chci získat půjčku online

• Půjčka od 10 000 až do 150 000 Kč se splatností 12 až 84 měsíců

• Úrokovou sazbu od 13,19%

• Zdarma vyřízení i předčasné splacení půjčky

• Půjčku můžete do 1 měsíce zrušit

• Pojištění výdajů - nemusíte se bát, že nebudete moci půjčku splácet

• Nepotřebujete ručitele, nemusíte si zřizovat běžný účet

• Peníze máte na účtu následující pracovní den po uzavření smlouvy

• V průběhu splácení je možné změnit výši splátek.


AKCE: Za poctivé splácení můžete získat až 21 splátek zpět

- Neplatíte žádné poplatky za vyřízení, vedení nebo předčasné splácení půjčky.

- Máte na výběr doplňkové služby pro neočekávané životní situace.

- Podmínky pro

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 861 322 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplníte formulář
 • Posouzení žádosti o půjčku
 • Vyplacení peněz do 5 minut

Co říkají naši klienti

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 861 322 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.