Úspory.cz >> Via SMS - rychlá půjčka přes mobil

Rychlá půjčka do 15 minut

Na poprvé ZDARMA - 0% úrok, 0 Kč poplatek! Chci získat půjčku

Až 60 000 Kč na cokoliv

 • Vysoká míra schavalovatelnosti
Základní informace
 • Prní půjčka do 16 000 Kč ZDARMA
 • 1 000 - 60 000 Kč
 • Vyřízení do 15 minut
Výhody
 • Žádost o půjčku přes SMS/internet
 • Půjčku je možné využít na cokoliv
 • Stačí se jednou zaregistrovat, poté je vše automatické
Užitečné informace
 • Možnost prodloužení splatnosti
 • Registrace vyžaduje ověření Vašeho bankovního účtu – převodem 1 Kč

Jedinečná příležitost!

Svou první půjčku od Via SMS až do výše 16 000 Kč můžete obdržet zcela zdarma - bez úroku a poplatků. Chci získat půjčku
Akce

„Musela jsem nečekaně zaplatit opravu auta a na účtě mi díky tomu zbylo týden před výplatou doslova pár korun. Via SMS mi pomohla od týdenní konzumace suchých rohlíků - a zdarma.“

Lenka Ž.
Praha
25.10.2014

„Jako řemeslník - živnostník se občas ocitnu v situaci, kdy nemohu krátkodobě pokrýt své výdaje. Via SMS je pro mě lepší, než vysoká půjčka a dlouhodobé splácení.”

Bohumil K.
České Budějovice
1.11.2014
Akce
Via SMS nabízí svým klientům jedinečnou příležitost půjčit si napoprvé ZDARMA. Zvolte si částku až do výše 8 000 Kč a naplaťte žádný úrok ani poplatky.

Rychlá půjčka Via SMS

Po první registraci budete mít možnost si kdykoliv půjčit online nebo prostřednictvím jediné SMS

Via SMS je mezinárodní finanční společnost poskytující osobní půjčky v 7 zemích EU – Velká Británie, Švédsko, Španělsko, Polsko, Lotyšsko, Litva a Česká Republika.

Via SMS Vám poskytne půjčku až do výše 60 000 Kč se standardní splatností až 30 dní. Půjčku můžete čerpat i opakovaně a u každé budete mít v případě potřeby možnost si splatnost prodloužit.

Vyplňte krátký formulář a přesvědčte se o tom, jak je získání půjčky Via SMS jednoduché.

Před uzavřením půjčky Vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 1 128 571 domácností!

Chci získat půjčku

Banky mění strategii: Čekají nás levnější půjčky?

08.05.2019

Klienti českých bank se mají na co těšit. Alespoň podle posledních prognóz. Banky upravují strategii, zlevňují úrokové sazby u půjček a zároveň nabízí vyšší úroky u spořicích účtů. Blýská se na lepší časy nebo jde o krátkodobou taktiku, jak přilákat nové zákazníky?

Celá aktualita

Drahé půjčky v Česku

18.04.2019

Zadluženost českých domácností stále stoupá. Může za to jednak příznivá ekonomická situace, která tlačí úrokové sazby stále níž, a jednak i konkurence napříč poskytovateli úvěrů. Aby nepřišli o výhodný byznys, půjčují i méně bonitním klientům. V poslední době napomáhá dostupnosti půjček i technologický rozvoj – můžete si žádost vyplnit v klidu z domova, třeba u šálku dobré kávy.

Celá aktualita

Zájem o hypotéky klesá. Banky se snaží klientům vycházet vstříc

04.04.2019

Na trhu s hypotékami se začalo projevovat zpřísnění podmínek a růst cen nemovitostí. Znatelně ubylo lidí splňující podmínky a zájem o hypotéky klesá. Podle bank ale není nereálné hypotéku získat i přes ztížené okolnosti. Zájemcům se snaží vycházet maximálně vstříc, aby úvěr získali.

Celá aktualita

Politici navrhují zastropovat maximální výši úrokových sazeb u spotřebitelských půjček

03.04.2019

Podle politiků KSČM a SPD je to způsob, jak přistřihnout křidélka úvěrovým firmám těžících z nemorálně vysokých úroků. Negativním důsledkem stanovení maximální výše úroku u půjček však může být vymýcení populárních krátkodobých úvěrů, tzv. mikropůjček. Finanční specialisté poukazují na to, že jde o protispotřebitelský krok.

Celá aktualita

Rychlá půjčka Via SMS před výplatou

Rychlé půjčky jako je Via SMS využíjají lidé především v době, kdy jim schází pěníze a je jen několik dní před výplatou. Via SMS jako první půjčku nabízí až 6 000 Kč ZDARMA. Je jen nutné projít ověřením bankovního účtu zasláním 1 Kč. Pak už je výplata půjčky velmi rychlá.

Žádosti o půjčku Via SMS přijímá 24 hodin denně. Schvalování a následná výplata pak probíhá v pracovní dny od 9:00 do 18:00

Další půjčku u Via SMS je možné již žádat do výše 20 000 Kč. Schvalování je už ale rychlejší. Není nutné totiž ověřovat Váš bankovní účet zasíláním 1 Kč. O Další půjčky můžete zažádat přímo na webu nebo zasláním SMS.

Chci získat půjčku online

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 128 571 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i portál Srovnejto.cz kde jsme dali dohromady to nejlepší z Úspory.cz, ePojisteni.cz a Tarifomat.cz Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplníte žádost o půjčku
 • Do 15ti minut proběhne schválení žádosti
 • Realizujete své plány

Licence ČNB

Jsme licencovaný zprostředkovatel spotřebitelkých úvěrů Zjistěte více.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 128 571 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.

COVID-19