Úspory.cz >> Mobilní tarify >> Vánoční nabídka mobilních operátorů - slevy na mobily a datové balíčky zdarma
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned
Aktuality

Vánoční nabídka mobilních operátorů - slevy na mobily a datové balíčky zdarma

21.12.2018 Mobilní tarify Zatímco O2 a T-Mobile láká nové zákazníky na slevy, Vodafone si připravil speciální jednodenní datové balíčky. Zákazníci Vodafone budou moci po celý příští rok sledovat videa, poslouchat hudbu nebo chatovat zdarma 7 dní každý měsíc.

Vodafone si pro letošní Vánoce nachystal speciální vánoční nabídku. Rozhodl se všem svým zákazníkům darovat 7 dní v měsíci, po které mohou zdarma využívat vybrané služby v rámci jednodenních balíčků. Mobilní operátoři O2 a T-mobile se alespoň prozatím uchýlili ke slevám na mobilní telefony, tablety a služby.

Vodafone nabízí datové balíčky zdarma po celý příští rok

Dosud byly tyto balíčky nabízený za měsíční poplatek od 99 do 199 korun. Aby tyto služby mohli využívat bezplatně, musí se přihlásit do kampaně do 20. ledna 2019. Času je zatím dost. Aktuálně má Vodafone v nabídce pět jednodenních balíčků - Social Pass, Chat Pass, Video Pass, Music Pass a nově Cloud Pass. Plus je využít kombinaci vybraných balíčků.

 

Chat Pass umožňuje posílání zpráv, Social Pass sledování různých sociálních sítí, Video Pass sledování videí online a Music Pass poslouchání hudby. Nový balíček Cloud Pass nabízí zálohování fotografií, videií a dokument prostřednictvím aplikací Google Drive, OneDrive, Dropbox a Box.

 

Jak balíčky Vodafone Pass fungují? Výhodou speciálních balíčků Pass je fakt, že nevyužívají data v zaplaceném paušálu, ale jsou k dispozici jak na území ČR, tak i po celé EU. Balíček je možné aktivovat k měsíčnímu tarifu či předplacené kartě. Nutné je mít předplacené alespoň nějaké data, bez toho balíčky nebudou fungovat. Pokud využijete vánoční nabídky, balíčky můžete využívat zdarma po dobu 7 dní každý měsíc.

 

Získání vánočního dárku je snadné. Stačí se přihlásit do aplikace Můj Vodafone. Dárek se nachází hned na hlavní stránce aplikace nebo můžete přejít do sekce Moje nabídky. Vybraný Pass je vždy nutné aktivovat zvlášť pro 24 hodin. V sekci Moje nabídky vždy uvidíte, kolik denních Passů ještě máte k dispozici, a kolik času zbývá do konce platnosti. Nevyčerpané dny se nepřevádí do dalšího měsíce, nezapomeňte je využít. Nezapomeňte se přihlásit nejpozději do 20. ledna 2019.

O2 a T-mobily nabízí slevy na mobily a tablety

Ani jeden ze dvou hlavních operátorů si nepřipravili žádné speciální vánoční nabídky. To však neznamená, že svým zákazníkům nenabízí nic navíc. O2 i T-mobile se rozhodli představit zajímavé slevy na mobilní telefony a tablety a také PC využívající služby těchto operátorů.

 

Například O2 nabízí slevu při koupi telefonů Samsung, mobilů a tabletů Huawei a notebooky značky Lenovo. Stačí si vzít nový tarif. Při využití kombinace tarifů (např. O2 Tv a Internet na doma) se slevy sčítají až do výše 20 000 korun. To znamená, že zákazníci O2 mohu získat v akci až tři mobily za 1 korunu.

 

T-mobile láká stávající i nové zákazníky na službu Magenta 1. V rámci této služby mohou zákazníci získat mobilní telefony od 1 koruny. V nabídce je Samsung Galax J3 za korunu a Samsung Galaxy J5 za 499 korun. Menší dárek nabízí T-mobile majitelům předplacených karet Twist, kteří za každé první dobití kreditu v měsíci v průběhu vánoční kampaně obdrží 20 % navíc. Pokud si v rámci Magenta 1 poskládáte více služeb dohromady, můžete získat až 4 000 korun.

 
Hodnocení článku:

Podobné články

Praktický návod, jak vybrat první telefon pro dítě

09.11.2018

Dnes se už neptáme, zda začínající školák vůbec potřebuje mobilní telefon. Dnes si pokládáme otázku, v kolika letech mu pořídíme první mobil, a jaký typ telefonu je pro malého caparta nejvhodnější. Každému rozumně smýšlejícímu rodiči je jasné, že top model opravdu není nutný.

Celá aktualita

Nepleťte si roaming s odchozím voláním z ČR do zahraničí

05.07.2018

Zrušení drahého roamingu v rámci zemí Evropské unie bylo vskutku potěšující zprávou. V členských zemích od loňského léta můžeme využívat data a volat za ceny jako v České republice. Pozor si však dejte na odchozí hovory z ČR na zahraniční čísla, která evropské regulaci nepodléhají.

Celá aktualita

Mobilní služby v ČR patří k nejdražším. Plánují operátoři změny?

25.05.2018

Evropská komise porovnala ceny mobilních a datových služeb napříč členskými státy EU. Česká republika v něm bohužel příliš nezazářila. Ceny mobilních služeb u nás stále patří k nejdražším a zatím se nezdá, že by čeští operátoři plánovali výrazné zlevnění. Ty celý průzkum hodnotí jako výkřik do tmy.

Celá aktualita

Boj o zákazníky začal: Jako první neomezená data nabídl Vodafone

23.10.2017

Mobilní operátoři zahájili novou konkurenční bitvu, tentokrát na poli mobilních dat. Jako první se předvedl Vodafone. Ten nabídl hned několik variant nových datových balíčků, na což T-Mobile reagoval informací o brzkém spuštění neomezeného streamování a O2 zrychlil internet.

Celá aktualita

Čeští operátoři zlevní volání ze zahraničí

06.04.2016

Čeští mobilní operátoři tak nečiní dobrovolně, ale na základě nařízení Evropské komise. 30. dubna představí O2, T-mobile a Vodafone nové roamingové tarify, které slibují levnější mobilní a datové služby. Ostatní služby však stále vychází dráže než v ostatních zemích EU.

Celá aktualita

Senát plánuje vrátit práva zákazníkům

15.02.2016

Telekomunikační zákon projde dalšími úpravami. Senátu se nelíbí, že operátoři mění zákaznické smlouvy dle vlastního uvážení. Nová podoba zákona by měla navrátit práva opět zákazníkům. S plánovanými změnami souhlasí i Ministerstvo průmyslu a obchodu.

Celá aktualita

Mobilní operátoři nadělují dárky

16.12.2015

Vánočního “klidu a míru” využívají obchodníci k nadělování dárků věrným i novým klientům. Někteří chtějí svým klientům vyjádřit své díky, jiní chtějí utržit ještě nějaké ty korunky navíc. Vánočně naladěné klienty lákají na zajímavé akce, slevy a dokonce i kapra také největší čeští mobilní operátoři.

Celá aktualita

Neomezené tarify využije pouze 18 procent zákazníků

27.10.2015

Před pár lety mobilní operátoři nabídli svým zákazníkům neomezené tarify, které tou dobou v zahraničí patřili již ke standardním tarifům. Mnozí Češi tuto novinku uvítali s nadšením a houfně měnili stávající tarify. Ve skutečnosti se však podobné tarify vyplatí pouze malému okruhu zákazníků.

Celá aktualita
Všechny aktuality