Úspory.cz >> Porovnání dluhopisů

Porovnejte výnosy dluhopisů
Prohlédněte si přehlednou nabídku dluhopisů a snadno si spočítejte, kolik můžete výhodně zúročit v dluhopisech.

Zhodnocení až 9 % p.a.

Zadejte, kolik chcete investovat a na jak dlouho

Zadejte požadovaný úrok a míru rizika


„Do dluhopisů investuji již pravidelně několik let. Oproti spořícím účtům či investičním fondům vím na co mé peníze jdou a jsou pro mne zárukou, že mi naspořené peníze opravdu vydělají.“

František T.
Plzeň
26.2.2017

„Dříve jsem investovala do nemovitostí. S tím je ale spojeno mnoho starostí, které jsem již nechtěla podstupovat. Dluhopisy se pro mne staly vítanou alternativou pro zhodnocování peněz.“

Irena R.
Brno
12.1.2017

Investice do dluhopisů

Máte volné peníze a chtěli byste je někam investovat? Zhodnocení vkladů na spořících účtech už nějakou dobu není zrovna nejvýhodnější. Mnoho investorů tak hledá způsob, kam své finance bezpečně uložit a přitom výhodně zhodnotit. Investice do dluhopisových fondů je ideální příležitostí a kombinací obou možností. Tento druh investice je vhodný jak pro začátečníky, tak pro zkušené investory, kteří jsou si vědomi bezpečného uložiště svých financí.

6 největších chyb, který se dopouštíme při investicích

29. 5. 2017

Investování je jedním ze způsobů, jak vydělat peníze. Přesněji řečeno, jak zhodnotit své vlastní volné prostředky. Řada lidí vydělává více, než dokáže a chce utratit. Pomyslí si tedy, že by tyto peníze mohli vydělávat další peníze. A ono to také jde. Ovšem i investování je tak trochu věda a vyžaduje zodpovědný přístup jako jakákoliv jiná činnost.

Celá aktualita

Jak úspěšně investovat a čemu se vyhnout

30. 1. 2017

Investovat peníze? To je pro drtivou většinu Čechů něco nepředstavitelného. Ať už jde o investici do umění, akcií či nemovitostí, je faktem, že obyvatelé naší republiky nejsou příliš zběhlí ve světě financí a peníze směřují především na uspokojení aktuálních potřeb. Přitom rozumná investice může znamenat zásadní otočení finanční situace k lepšímu. Stačí být uvážliví a vyvarovat se banálních chyb, které představují rozdíl mezi úspěchem a selháním.

Celá aktualita

Svět investic: Co jsou dluhopisy a jak fungují

21. 11. 2016

O dluhopisech jste již zajisté slyšeli. Pravděpodobně se tak stalo v souvislosti s cennými papíry a investováním. Finanční a investiční poradci dluhopisy považují za jeden z nejjistějších způsobů investování. Pokud právě vy vážně uvažujete o koupi dluhopisů, nezapomeňte si zjistit všechny důležité informace.

Celá aktualita

Kolísání hodnoty investice – jak s ním pracovat

21. 9. 2016

Při investování svých volných peněz do investičních fondů určitě zjistíte, že hodnota vaší investice různě kolísá směrem nahoru i dolů. Tyto změny hodnoty investice v čase se označují jako volatilita a jsou pro investování většinou typické. Musíte se zkrátka smířit s tím, že hodnota vaší investice jen neporoste, ale bude se někdy i snižovat. Kolísání hodnoty investice se však nemusíte bát a můžete na něm i vydělat.

Celá aktualita

Proč investovat do dluhopisů?

Investování je jedním ze způsobů, jak bezpečně uložit a zároveň zhodnotit své vlastní finance (úspory). Je to možnost, jak bez velké námahy vydělat peníze a zajistit si tak slušnou finanční rezervu pro horší časy a lepší budoucnost. Různé druhy investování však přináší různou míru investičního rizika. Čím více riskujete, tím více můžete vydělat, ale také prodělat. Investice do dluhopisů jsou považovány za velmi bezpečný způsob investování s minimálním rizikem a jistým výnosem.

Investice do dluhopisů - nízké riziko a jistý výnos

Současná nabídka na spořicí účty nabízí úrokovou sazbu nejvýše 1 %. To je sotva nějaká motivace. Naopak investice do dluhopisů nabízí reálné zhodnocení vlastních úspor a navíc s minimálním rizikem. Zakoupením dluhopisů se vydavatel zaváže, že investorovi - věřiteli bude ve stanovený termín vyplácet úrok v dohodnuté výši a na konci splatnosti mu navíc vrátí celou vloženou počáteční investici.

Na co si dát pozor před investováním do dluhopisů

Ačkoliv jsou investice do dluhopisů považovány za jeden z nejbezpečnějších způsobů investování s menší mírou investičního rizika, i zde určitá rizika ztráty existují. Hlavním rizikem, který investorovi do dluhopisů hrozí, je neschopnosti emitenta (vydavatele) dluhopis splatit. Nákup dluhopisů je potřeba brát jako půjčka, do níž investujete své vlastní peníze. Pokud vám dlužník peníze nebude schopen splatit, přijdete o ně.

Investice do dluhopisů - dvakrát měř, jednou řež

Při nákupu dluhopisů nikdy nezapomínejte na možné riziko neschopnosti emitenta splatit dluh. Proto si před samotnou investici proveďte důkladnou analýzu trhu. Zvažte všechna možná rizika a prověřte si vybraného emitenta či emitenty. Dbejte na to, aby vás před provedením obchodu emitent seznámil s možnostmi a hrozbami. Pokud si nejste jistí svými vlastními schopnosti, požádejte o pomoc zkušenějšího prostředníka, který dokáže vyjednat dobré podmínky pro obě strany.

Kdo může investovat do dluhopisů?

Investování do dluhopisů je vhodné jak pro začínající, tak i pro zkušené investory. Jedná se o jeden z nejbezpečnějších způsobů investování, který za minimální riziko nabízí nižší ale jistý výnos. Začínajícím investorům investice do dluhopisů bez velkého rizika ukáží, jak svět investic funguje. Naučí se v něm rychle pohybovat a postupně získají všechny potřebné znalosti a přehled o finančním trhu, aby mohli přejít k náročnějším a riskantnějším způsobům investování.

Diverzifikace portfolia pro zkušené investory

Ani velmi zkušení investoři investice do dluhopisů neopomíjí. Právě naopak. Jsou pro ně ideální možností, jak diverzifikovat (rozložit) portfolio do různých investičních nástrojů za účelem snížení investičního rizika. Jednoduše řečeno, investování do dluhopisů pro ně představuje “bezpečný přístav”. Na rozdíl od začínajících a méně zkušených investorů se zaměřují na investice do korporátních dluhopisů nabízejících vyšší výnos než státní spořící dluhopisy.

• Půjčka od 10 000 až do 150 000 Kč se splatností 12 až 84 měsíců

• Úrokovou sazbu od 13,19%

• Zdarma vyřízení i předčasné splacení půjčky

• Půjčku můžete do 1 měsíce zrušit

• Pojištění výdajů - nemusíte se bát, že nebudete moci půjčku splácet

• Nepotřebujete ručitele, nemusíte si zřizovat běžný účet

• Peníze máte na účtu následující pracovní den po uzavření smlouvy

• V průběhu splácení je možné změnit výši splátek.


AKCE: Za poctivé splácení můžete získat až 21 splátek zpět

- Neplatíte žádné poplatky za vyřízení, vedení nebo předčasné splácení půjčky.

- Máte na výběr doplňkové služby pro neočekávané životní situace.

- Podmínky pro

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 639 046 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny NetBrokers holding, kde významnou roli hraje i společnost ePojištění.cz největší český online porovnávač a prodejce pojištění. Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více.

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 639 046 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.