\
Úspory.cz >> Pojištění odpovědnosti - kalkulačka cen

Získejte pojištění odpovědnosti

... rychle, online a za bezkonkurenční cenu!

Nabídky již od 300 Kč ročně!

Vyřízení za 5 minut

Pojištění odpovědnosti - kalkulačka cen

Život není pouze samá legrace a zábava a občas přináší i méně šťastné okamžiky. Za některé si bohužel můžeme sami a ještě horší je, pokud našimi činy ublížíme či poškodíme někoho dalšího. A ať už chceme či nikoliv, za své činy neseme plnou zodpovědnost. Nečekejte však, že si vystačíte s pouhou omluvou. Samotná lítost v takovém případě stačit nebude. Poškozený má dle zákona právo požadovat odpovídající finanční odškodné. Pro takové případy je ideálním řešením být na takové situace dobře připraven díky pojištění odpovědnosti neboli pojistce na blbost.

Vytopený byt, rozbité okno i rozbité zboží v obchodě

Že se jedná o další vyhozené peníze, protože vás nenapadají žádné možné škody, které byste mohli způsobit? Určitě ve svém okolí najdete někoho, kdo neúmyslně vytopil sousedův byt, jehož dítě rozbilo sousedovi okno u garáže, nechtěně rozbil drahé zboží v obchodě nebo si na zmrzlém chodníku u jeho domu zlomil nohu náhodný kolemjdoucí. Jste si opravdu jisti, že žádná z výše uvedených skutečností se vám nemůže přihodit?

Pojištění odpovědnosti je přitom velmi jednoduché řešení, které vás ochrání před finančními důsledky všech možných škod až do výše sjednaného limitu. Existuje několik variant pro různé případy. Výše uvedené příklady spadají do pojištění odpovědnosti občana v běžném životě. Pojištění odpovědnosti lze také sjednat v rámci výkonu povolání či profesní odpovědnosti. Nejznámějším je pojištění odpovědnosti z provozu motorového vozidla známé jako povinné ručení.

Porovnejte si pojištění odpovědnosti on-line

Poraďte se se svým pojišťovacím odborníkem a zjistěte, které z nabízených odpovědnostních pojištění je pro vás to pravé. Nebo si můžete pojištění odpovědnosti vyřídit pohodlně ze svého domova on-line. Stačí vyhledat pojištění odpovědnosti - kalkulačku a máte napůl vyhráno. Díky rychlému porovnání si najdete aktuálně nejvýhodnější pojištění odpovědnosti, které si navíc budete moci uzavřít ihned.

Chci pojištění odpovědnosti