Úspory.cz >> Ferratum půjčka online
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Získejte Ferratum půjčku ještě dnes!

Vyřízení po internetu do 10 minut Chci získat půjčku online

První půjčka
zdarma

Základní informace
 • 500 Kč – 20 000 Kč
 • Splatnost 7 až 45 dní
 • Fixní poplatek a žádný úrok
Výhody
 • První půjčka 9 000 Kč ZDARMA!
 • Na cokoliv a bez ručitele
 • Bez nahlížení do registru
Užitečné informace
 • Vyřízeno za 10 minut
 • 24/7 servis - Schvalování 24 hodin denně včetně víkendů

Skvělá nabídka!

Ferratum nyní nabízí svým novým klientům půjčku až 9 000 Kč na 7-30 dní ZCELA ZDARMA. Půjčíte si až 9 000 Kč a za 30 dní stejnou částku zase vrátíte.

Chci získat půjčku online
Akce

Ferratum půjčka bez registru

Půjčte si peníze od společnosti s dlouholetou tradicí a profesionálním přístupem

Využijte půjčky před výplatou Ferratum. Vždy má pevně stanovený poplatek za zprostředkování půjčky (žádné počítání úroků, RPSN) a dobu splatnosti 7 – 45 dní. Vyřízení i veškerá další komunikace probíhá prostřednictvím SMS nebo telefonicky. Klikněte na tlačítko níže a získejte peníze ještě dnes!

Pouze nyní máte jako nový zákazník Ferratum šanci získat svou půjčku až do výše 9 000 Kč zcela ZDARMA!

Dokumenty, které budete v průběhu zřizování půjčky potřebovat:

 • občanský průkaz
 • bez potvrzení o příjmu
Chci získat půjčku online


Příklady – půjčka Ferratum
Půjčka Částka Splatnost Roční úroková sazba Poplatek Celkem
1. půjčka 500 Kč 15 dní 0 % 0 Kč 500 Kč
1 000 Kč 15 dní 0 % 0 Kč 1 180 Kč
2 000 Kč 45 dní 389,33 % 960 Kč 2 960 Kč
3 000 Kč 20 dní 0 % 0 Kč 3 000 Kč
3 000 Kč 30 dní 0 % 0 Kč 3 000 Kč
4 000 Kč 15 dní 0 % 0 Kč 4 000 Kč
4 000 Kč 21 dní 0 % 0 Kč 4 000 Kč
8 600 Kč 21 dní 0 % 0 Kč 8 600 Kč
Opakovaná půjčka 6 000 Kč 21 dní 417,14 % 1 440 Kč 7 440 Kč
6 000 Kč 30 dní 401,50 % 1 980 Kč 7 980 Kč
7 000 Kč 30 dní 401,50 % 2 310 Kč 9 310 Kč
8 000 Kč 30 dní 401,50 % 2 640 Kč 10 640 Kč
9 000 Kč 30 dní 401,50 % 2 970 Kč 11 970 Kč
10 000 Kč 45 dní 389,33 % 4 800 Kč 14 800 Kč

Další informace

 • U půjčky Ferratum neplatíte žádné úroky, pouze poplatek 20 - 33 % z půjčené částky podle výše půjčky a doby splatnosti. Pro účely srovnání s ostatními půjčkami uvádíme i RPSN která činí 2304-14300 %.
 • Prodloužení splatnosti je možné za poplatek. Půjčka není automaticky prodlužována, pokud o prodloužení nezažádáte.
 • V případě nesplacení půjčky Vám v prvních třech týdnech po splatnosti bude připočtena smluvní pokuta ve výši 10 % z půjčené částky, minimálně 250 Kč, za každý týden z prodlení.
 • Při nesplacení bývá půjčka postoupena inkasní agentuře a můžete být nahlášeni do úvěrových registrů, což negativně ovlivní váš scoring.Pokud máte problém se splacením půjčky, spojte se s zákaznickým centrem společnosti Ferratum. Předejdete tak zbytečným starostem.

Před uzavřením půjčky vám doporučujeme informovat se o Zásadách zodpovědného půjčování.

Od roku 2010 pro vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze 1 340 687 domácností!

Chci získat půjčku online Zkušenosti s půjčkou Ferratum

9 užitečných tipů, jak zvládat potíže se splácením půjček

17.03.2023

V lepších časech jste si vzali více úvěrů, než dokážete splácet? Je-li toto právě váš případ, nestrkejte hlavu do písku, ani nečekejte na zázrak shůry. Snažte se najít řešení dříve, než bude pozdě.

Celá aktualita

7 nejčastějších chyb, kterých se lidé dopouštějí při splácení běžné půjčky

15.12.2022

Jako jediný problém se při splácení úvěru může jevit pouze nedostatek peněz na účtu. Kdepak. Potíže mohou nastat už při samotném splácení, stačí se dopustit jedné z níže popsaných chyb. Na co byste měli dávat pozor, aby vás půjčka nevyšla ještě dráž?

Celá aktualita

Konsolidace rychle a bezpečně vyřeší nesnáze při nesplácení půjček

19.11.2022

O půjčkách se často říká, že mohou být dobrým sluhou, ale zlým pánem. Druhý případ znají ti, kteří si s vidinou lepší budoucnosti vzali více půjček než jsou schopni splácet. Konsolidace představuje způsob, jak se těchto potíží zbavit, předejít finanční krizi či dokonce osobnímu bankrotu.

Celá aktualita

Jak získat peníze na nenadálé výdaje: Rychle, ale bezpečně

19.10.2022

Nepříjemné životní situace zásadně přichází ve chvílích, kdy na ně nejste připraveni. Menší tragédii pro rodinný rozpočet může představovat i rozbitý spotřebič, porouchaný vůz i nedoplatek za energie.

Celá aktualita

Ferratum SMS půjčka

Nebankovní půjčka Ferratum Vám půjčí až 20 000 korun bez potvrzení o příjmu a bez nahlížení do registru. Půjčka je neúčelová, nepotřebujete k ní ručitele a splatná je od 7 do 45 dnů. Za úvěr neplatíte žádný úrok, pouze fixní poplatek, který se odvíjí od výše půjčky a doby splatnosti. Pokud půjčku nestačíte splácet včas, můžete si za výhodný poplatek až třikrát prodloužit datum splatnosti, a tak získat více času na splácení. Půjčku vyřídíte během 10 minut a to i o víkendech telefonicky nebo prostřednictvím SMS.

Více o půjčce

Finská společnost Ferratum umožňuje nyní i českým klientům využívat své půjčky, které se staly fenoménem již ve 13 zemích Evropy. Půjčka Ferratum se výborně hodí k překlenutí krátkého období například před výplatou. Maximální výše půjčky je 20 000 Kč, při první půjčce je však možnost si půjčit maximálně 9 000 Kč.

Ferratum nežádá potvrzení o příjmu ani nenahlíží do registru. Klientům, které nezná, proto půjčuje nižší částky. Stálí klienti si mohou půjčit podstatně vyšší obnos. Půjčka Ferratum je neúčelová. Jelikož se jedná o menší sumy, nepotřebujete ani ručitele.

Půjčka Ferratum má pevně stanovenou cenu. Neplatíte žádné úroky, pouze poplatek 20 - 33 % z půjčené částky podle výše půjčky a doby splatnosti. Výši poplatku vidíte při vyplňování formuláře. Pro účely srovnání s ostatními půjčkami uvádíme i RPSN která činí 2304-14300 %. Půjčka je určena pro každého – pomůže maminkám na mateřské dovolené i pracujícímu člověku, stejně dobře se hodí i pro studenty, například na nákup učebnic.

Nemůžete-li splatit půjčku včas, stačí zažádat o prodloužení půjčky a můžete si až 3x prodloužit termín splatnosti o 15 dní za výhodný poplatek 15 % z půjčené částky. Díky tomu nemusíte hned splatit celou částku a získáte více času ke splácení. Půjčka není automaticky prodloužena, pokud o prodloužení nepožádáte.

V případě nesplacení půjčky Vám v prvních třech týdnech po splatnosti bude připočtena smluvní pokuta ve výši 10 % z půjčené částky, minimálně 250 Kč, za každý týden z prodlení. V případě neuhrazení půjčky do této doby předáváme dluh inkasní agentuře a můžete být nahlášeni do úvěrových registrů, což negativně ovlivní vaši platební historii. Pokud máte problém se splacením půjčky, raději kontaktujte náš zákaznický servis. Předejdete tak zbytečným starostem a ještě většímu dluhu. Půjčka splňuje příslušné zákony České republiky, je maximálně transparentní a poctivá. Žádost o půjčku mohou podat pouze osoby starší 21 let.

Seznam RPSN, ročních úrokových sazeb, sazeb poplatků za prodloužení doby splatnosti naleznete na tomto odkazu.

Chci získat půjčku online

• Rychlé podání žádosti – prostřednictvím SMS zprávy, vyplněním online formuláře

• Pevně stanovené poplatky – dle výše půjčky a zvolené lhůtě splatnosti

• Možnost volby lhůty splatnosti

• Půjčka bez nahlížení do registrů dlužníků

• Bez ručitele

• Možnost předčasného splacení

• Není třeba posílat ověřovací poplatek 1 Kč předem na účet


AKCE: První rychlá půjčka pro nové zákazníky zdarma!

- Využijte půjčky před výplatou

- Vždy má pevně stanovený poplatek za zprostředkování půjčky (žádné počítání úroků, RPSN) a dobu splatnosti 7 – 45 dní

- Vyřízení i veškerá další komunikace probíhá prostřednictvím SMS nebo telefonicky

Děláme nudnou práci za Vás

Zkoušeli jste už hledat co nejlevnější pojištění, které Vás ale nenechá na holičkách? A co třeba výhodnou hypotéku? Nebo půjčku, kterou několikrát zbytečně nepřeplatíte?

Stojí to spoustu času, že?

My Vám ušetříme čas i peníze srovnáním všech nabídek na trhu. Na jednom místě si v chytrých kalkulačkách spočítáte, jaký produkt Vám bude sedět nejlépe.

Máme v tom praxi

Od roku 2010 pro Vás na portálu Úspory.cz porovnáváme ucelenou škálu finančních produktů. Od té doby s námi ušetřilo čas i peníze přes 1 340 687 českých domácností! Okruh produktů, které Vám můžeme výhodně zprostředkovat, stále rozšiřujeme.

Portál Úspory.cz je jedním z projektů společnosti Elephant Orchestra, která patří do skupiny Srovnejto.cz a.s., kde významnou roli hraje i portál Srovnejto.cz kde jsme dali dohromady to nejlepší z Úspory.cz, ePojisteni.cz a Tarifomat.cz Máte tak jistotu, že se každé finanční oblasti věnují specializovaní odborníci.

Pomáháme!

Nejen Vám, ale hlavně dětem z dětských domovů, pro které pořádáme kreativní soutěže. Přispíváme také vybraným mezinárodním nadačním fondům.

Náš tým

Náš tým tvoří lidé, kteří mají zkušenosti v oblasti osobních financí, energií a internetu. Vědí, jak efektivně využít své rozmanité dovednosti napříč spektrem nabízených produktů, a to již od roku 2007. Můžeme se Vám tak pochlubit, v rámci letitých zkušeností, spoluprací s významnými českými i mezinárodními partnery nejen v oblasti pojišťovnictví a financí.

Jaký bude průběh?

 • Vyplníte jednoduchý formulář
 • Schválení skrze SMS nebo telefonicky
 • Okamžité vyplacení půjčky

Registrace ČNB

Jsme registrováni jako samostatný zprostředkovatel spotřebitelských úvěrů Zjistěte více

Úspory.cz mají známku kvality

Jde nám především o Vaši bezpečnost. Zjistěte více

Kvalita a zabezpečení na Úspory.cz

Nadstandardní ochrana osobních údajů

Ochrana údajů

Víme, jak je pro Vás ochrana Vašich údajů na internetu důležitá. Proto používáme špičkovou technologii SSL šifrování, zaručující absolutní zabezpečení proti zneužití. Jsme licencování ČNB jako pojišťovací agent a makléř.

Garantujeme solidní jednání 100 %

Solidní jednání

S námi se nemusíte bát neuváženého rozhodnutí. Důkladně dodržujeme všechny zásady online sjednávání, které Vám zaručují odstoupení od smlouvy do 14 dnů. Navíc, pokud nepodepíšete nebo nezaplatíte, nejste ničím vázáni.

Tisíce spokojených zákazníků po celém světě

Spokojenost

Na českém internetu fungujeme od roku 2007 a za tu dobu nás ani na okamžik neomrzelo šetřit Vám čas a peníze. Důkazem je 1 340 687 spokojených domácností, které s námi ušetřili průměrně 19 408 Kč.

Prvotřídní zákaznický servis

Servis

Úspory.cz jsou součástí skupiny NetBrokers Holding, největšího online poskytovatele pojištění v ČR. Spolehnout se tak můžete na naše servisní oddělení, zkušené makléře a služby rozsáhlého klientského centra.