Úspory.cz >> Mikropůjčka
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Aktuality

Japonská půjčka – Řešení, když vás překvapí nečekaný výdaj nebo chybí pár korun do výplaty

17.01.2017

Pokazila se vám lednička a nemáte z čeho zaplatit opravu? Výplata vám tento měsíc přijde pozdě? Museli jste své ratolesti zajistit lyžařské vybavení a teď přemýšlíte, jak do příští výplaty vyjdete? Nejvýhodnějším a nejbezpečnějším řešením je Japonská půjčka. Podívejte se, na co si dát pozor u mikropůjček a který poskytovatel má nejnižší poplatky.

Celá aktualita

Ministerstvo financí chystá plošnou regulaci půjček

18.05.2015

V současné době se zákon o spotřebitelském úvěru vztahuje pouze na půjčky od výše 5 000 korun. Toho využívají úvěrové společnosti, které nabízí drobné úvěry s vysokým úrokem. To se nelíbí ministerstvu financí, které v rámci novely zákona plánuje zavést plošnou regulaci všech úvěrů.

Celá aktualita

Nekalé praktiky některých poskytovatelů půjček neznají mezí

17.03.2015

Není půjčka jako půjčka. V České republice může půjčky poskytovat v podstatě každý, kdo si vyřídí příslušné živnostenské oprávnění. V současné době úřady evidují téměř 60 tisíc různých poskytovatelů půjček, mezi nimiž profitují i lichváři a nekorektní podnikatelé. Změnu by měl přinést až nový zákon.

Celá aktualita

Nejvýhodnější mikropůjčky na trhu

28.02.2015

Také jste již zažili situaci, kdy Vám pár dní před výplatou chybělo pár tisíc korun? Před pár lety by se jednalo o svízelnou situaci, pokud by Vám nepůjčili příbuzní či přátelé. Dnes je již podobná situace snadno řešitelná díky tzv. mikropůjčkám. Pomůžeme Vám mezi nimi vybrat tu správnou.

Celá aktualita