Úspory.cz >> Porovnání povinné ručení
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Aktuality

Povinné ručení “povinně” i pro cyklisty?

03.09.2015

Zatímco motorová vozidla nesmí bez platného pojištění vyjet na silnici, cyklisté mohou. A to i přesto, že během letních měsíců jsou jich silnice i cyklostezky plné, a množí se případy nehod, které zaviní právě cyklisté. Kdo za ně však uhradí způsobenou škodu?

Celá aktualita

Pojistné podvody se nevyplácí

18.08.2015

Každý rok pojišťovny zveřejňují vybrané pokusy o pojistné podvody, kterými se lidé snaží zamaskovat svou chybu nebo získat více peněz z pojistného plnění. Některé pokusy jsou spíše naivní a komické, jiné jsou naopak velmi důmyslné. Podívejme se na pár případů z letošního roku.

Celá aktualita

Neznáte číslo své asistenční služby? Volejte linku 1224

28.07.2015

Na podzim loňského roku spustily společnými silami české pojišťovny unikátní linku pomoci řidičům 1224. Na tu mohou řidiči volat v případě poruchy či nehody. Zdarma se jim dostane profesionální a kvalitní pomoci bez ohledu na to, u které pojišťovny mají sjednané povinné ručení.

Celá aktualita

Budou pojišťovny vyplácet škody i za vozidla v polopřevodu?

07.07.2015

Již týden platí novela zákona, podle které mají být všechna vozidla v polopřevodu automaticky vyřazena z registru vozidel. Na dokončení registru měli čeští řidiči půl roku. Ti, kteří tak neučinili, vozidlo již nemohou provozovat. Pojišťovny však uvádí, že škody způsobené těmito vozidly proplácet budou.

Celá aktualita

Pozor na únavu za volantem

16.06.2015

Bez auta si mnoho lidí již nedokáže svůj život vůbec představit. Mnoho lidí jej potřebuje jako dopravní prostředek do práce a někteří za volantem doslova tráví hodiny denně. Není tedy divu, že Vás za volantem může kdykoliv přepadnout únava. Ta také bývá příčinou mnoha nehod.

Celá aktualita