Úspory.cz >> Nejlevnější povinné ručení
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Aktuality

Jak ušetřit za povinné ručení na motocykl? Zkuste sezónní pojištění

25.05.2016

Také majitelé motocyklů se nevyhnou sjednání povinného ručení. Na rozdíl od auta však na motocyklu v našich končinách nejspíš nejezdíte po celý rok a váš stroj přes zimu odpočívá v garáži. Proč tedy za toto období povinné ručení platit?

Celá aktualita

Povinné ručení: Jak změnit pojišťovnu a na nic nezapomenout

23.09.2015

Ceny povinného ručení neustále stoupají, a proto se vyplatí pravidelně sledovat změny cen. Nové sazebníky zveřejňují české pojišťovny vždy na konci října a právě tato chvíle se pomalu blíží. Sledujte nové nabídky a najdete-li lepší, nebojte se změny. Ušetřit můžete i několik tisíc korun ročně.

Celá aktualita

Povinné ručení i pro traktory a bagry

05.09.2015

Pravidla povinného ručení čekají výrazné změny. Na počátku stojí případ slovinského farmáře zraněného traktorem, kterému mu pojišťovna odmítla uhradit plnou škodu. Důvodem bylo nedostatečné pojištění traktoru. Evropská unie se proto rozhodla zavést povinné ručení i do míst mimo veřejné pozemní komunikace.

Celá aktualita

Povinné ručení “povinně” i pro cyklisty?

03.09.2015

Zatímco motorová vozidla nesmí bez platného pojištění vyjet na silnici, cyklisté mohou. A to i přesto, že během letních měsíců jsou jich silnice i cyklostezky plné, a množí se případy nehod, které zaviní právě cyklisté. Kdo za ně však uhradí způsobenou škodu?

Celá aktualita

Neznáte číslo své asistenční služby? Volejte linku 1224

28.07.2015

Na podzim loňského roku spustily společnými silami české pojišťovny unikátní linku pomoci řidičům 1224. Na tu mohou řidiči volat v případě poruchy či nehody. Zdarma se jim dostane profesionální a kvalitní pomoci bez ohledu na to, u které pojišťovny mají sjednané povinné ručení.

Celá aktualita

Pozor na únavu za volantem

16.06.2015

Bez auta si mnoho lidí již nedokáže svůj život vůbec představit. Mnoho lidí jej potřebuje jako dopravní prostředek do práce a někteří za volantem doslova tráví hodiny denně. Není tedy divu, že Vás za volantem může kdykoliv přepadnout únava. Ta také bývá příčinou mnoha nehod.

Celá aktualita