Úspory.cz >> Nebankovní půjčky online
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Aktuality

Předražené telefonní linky? U rychlých půjček bohužel stále problém

10.08.2016

Výplata za týden a vy zrovna nutně potřebujete pár tisíc. Někdo to řeší půjčkou od kamaráda, jiný i když nerad, sáhne do úspor. Jedno z řešení je také rychlá půjčka, často příznačně nazývána jako „půjčka před výplatou“. Jde o mikroúvěr, kdy do pár minut získáte pár tisíc korun s tím, že do měsíce celou částku splatíte, v nerozšířenějším případě právě hned po výplatě.

Celá aktualita

Nový zákon o úvěru usiluje o likvidaci úvěrových podvodníků a predátorských firem

25.04.2016

Nový zákon o spotřebitelském úvěru měl vejít v platnost v březnu letošního roku. Kvůli pozměňovacím návrhům se jeho uvedení posunulo a nyní probíhá druhé čtení. Záměrem nového zákona je posílení práv dlužníků a zpřísnění podmínek pro poskytovatele úvěrů, jejichž počet by se měl snížit na pár desítek.

Celá aktualita

Jak poznat férovou nebankovní společnost

31.08.2015

Banky podléhají kontrole České národní banky. Vedle bank však existují stovky nebankovních společností, které se zabývají především poskytováním úvěrů. Ty však nepodléhají žádné kontrole a vzhledem k jejich počtu je velmi obtížné poznat ty férové. A proto vzniklad Asociace poskytovatelů nebankovních úvěrů.

Celá aktualita

Průměrný věk žadatelů o osobní bankrot se snížil na 28 let

17.08.2015

Půčky jsou dobrým sluhou, ale zlým pánem. O tomto přísloví se každoročně přesvědčí stovky lidí, kteří půjčky brali na lehkou váhou a se zlou se potázali. Bohužel se tak častěji stává mladým lidem ve věku do 30 let. Přitom v minulých letech se průměrný věk dlužníků pohyboval okolo 35 let.

Celá aktualita

Pozor na neseriózní oddlužovací firmy

03.08.2015

Oddlužovací firmy poskytují pomoc bezradným dlužníkům. Pomáhají jim vyřídit osobní bankrot a radí jim, jak postupovat. Zdaleka ne všechny však lze považovat za seriózní. Mnohé firmy si zoufalé dlužníky pojistí smluvně a za poskytnuté služby si bez výčitek svědomí účtují další a další poplatky.

Celá aktualita