Úspory.cz >> Zdravý jídelníček
ve spolupraci s

Otevíráme pro Vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce Vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Aktuality

Dietní potraviny, které nejsou dietní - část první

21.05.2016

Možná se snažíte shodit nějaké to kilo. Možná jste na internetu narazili na spoustu zaručeně účinných přípravků a náhražek stravy, které by vás měly nadbytečné váhy zbavit. Možná chcete změnit svůj jídelníček na zdravější a ulevit tak organismu od všech těch chemických koktejlů v potravinách. A možná prostě chcete žít vitálně.

Celá aktualita

Největší překážka ke štíhlejší postavě? Nezdravé leč lákavé pochoutky

15.04.2016

Přibrali jste. Zrcadlo a náhle těsné oblečení nelže. Cítíte se často unavení, podráždění a bez energie. Už vás nebaví držet diety, a proto se rozhodnete pro trvalou změnu jídelníčku. Zásobíte se zdravými a čerstvými potravinami. Posledním krokem je naučit se odolávat oblíbeným nezdravým pochoutkám.

Celá aktualita

10 nejlepších dietních rad nejen pro nový rok

14.01.2016

Rozhodnout se shodit pár kil je první a také nejsnazší krok. Dalším krokem je změna zaběhnutých stravovacích návyků, které vaše rozhodnutí dovedou k úspěšnému cíli. Proto jsme si pro vás připravili souhrn nejlepších osvědčených dietních rad, se kterými se hubnutí stane hračkou.

Celá aktualita

10 tipů, jak shodit vánoční kila

30.12.2015

Stoly se prohýbají pod nánosy vánočního cukroví, vánoček, bramborového salátu, řízků, obložených chlebíčků a dalších vánočních dobrot. Odolat jim je doslova nemožné, a tak jsou Vánoce nejen svátky klidu a míru, ale také přibývajících kil. Jak se jich rychle zbavit, vám poradíme v tomto článku.

Celá aktualita

Zdravý životní styl nemusí být řehole

18.06.2015

Tělo máme pouze jedno a na omezený čas. Starejme se o něj a ono se nám odvděčí dobrým zdravím, pěkným vzhledem i psychickou pohodou. S pozitivním přístupem se vám zdravý životní styl stane zábavou nikoliv řeholí. Zapojte celou rodinu i své přátelé a užívejte si života plnými doušky!

Celá aktualita

Nejezte potraviny, které škodí zdraví

07.05.2015

Zdravá výživa není vždy tak jednoznačná, jak mnozí lidé tvrdí. Existují potraviny, které jsou propagovány za zdravé, ale ve skutečnosti našemu zdraví nijak neprospívají. Ve velkém množství mohou navíc způsobovat narůst váhy a dokonce i zdravotní komplikace. Které to jsou?

Celá aktualita