Úspory.cz >> Evropa
ve spolupraci s

Otevíráme pro Vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce Vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Aktuality

Velikonoční cestování po Evropě

01.04.2015

Velikonoce patří k nejvíce oblíbeným církevním svátkům a není to pouze proto, že se jedná o jediný den v roce, kdy mohou čeští muži beztrestně “naplácat” ženám a dívkám. Velikonoce jsou veselé svátky a na mnoha místech se stále drží tradice. Nejinak je tomu také v ostatních evropských městech.

Celá aktualita

Cestujeme do Itálie

07.02.2015

Jednou ze zemí, kterou Češi navštěvují rádi, je Itálie. Důvody jsou zřejmé. V létě jsou to krásné pláže, městečka s bohatou kulturou a historií, v zimě zase zasněžené Alpy, které přímo vybízí k provozování zimních sportů. Podívejme se blíže, jak je to se zdravotní péči, kterou je občas nutné využít.

Celá aktualita

Cestujeme do Rakouska

25.01.2015

Naše sousední země Rakousko se vyznačuje úchvatnou přírodou i kvalitními službami, což je pro mnoho Čechů důvod, proč vyrazit do Rakouska strávit letní i zimní dovolenou. Kvalitní je v Rakousku také zdravotní péče. Pokud však nemáte sjednané cestovní pojištění, může Vás vyjít velmi draze.

Celá aktualita

Vše o Evropském průkazu zdravotního pojištění

09.01.2015

Plánujete zimní dovolenou v rakouských Alpách a zajímá Vás, zda si vystačíte pouze s Evropským průkazem zdravotního pojištění? Podívejme se blíže, na co vše se průkaz vztahuje, na co nikoliv a kdy je vhodnější mít komerční cestovní pojištění.

Celá aktualita