Úspory.cz >> Mobilní aplikace
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Aktuality

Nejlepší aplikace na správu svých financí: Vyzkoušejte tu od českých vývojářů nebo Australanů

12.02.2021

Platba tuhle, platba tam. Na konci měsíce s hrůzou zjistíte, že váš zůstatek na účtu je mnohem nižší, než jste si dosud mysleli. Mít pořádek ve vlastních financích je ale základ finanční gramotnosti a ostatně taky úspěchu. Jak mít peníze neustále pod kontrolou? Vyzkoušejte následující mobilní aplikace, které vám pomůžou se správou osobních financí.

Celá aktualita

Mějte své osobní finance pod kontrolou

28.09.2015

Málokdo má neomezený rozpočet pro svůj soukromý život. Většina z nás se potýká se stále stejným problémem “peněz není nikdy dost”. Možnosti, které nám však moderní společnost nabízí, jsou opravdu pestré, a odolat všem lákavým nástrahám není vždy snadné. Proto se vyplatí mít své finance pod drobnohledem.

Celá aktualita

Platební karty místo tradičního kapesného

14.09.2015

Moderní technologie postupně pronikají do všech možných oblastí. Mnozí rodiče například přechází od tradičního kapesného v hotovosti ke studentským účtům a platebním kartám. Podle odborníků je to krok správným směrem. Děti se tak naučí mnohem dříve a hlavně lépe hospodařit s penězi.

Celá aktualita

Ticket Restaurant přichází s novinkou mezi platebními kartami

06.05.2015

Společnost Edenred je poskytovatelem zaměstnaneckých benefitů a jedním z jejích nejznámějších produktů jsou stravenky Ticket Restaurant. Ty měly dosud pouze papírovou podobu, kterou se Edenred nyní rozhodla zaměnit za podobou platební karty, která umožní snazší a rychlejší placení obědů.

Celá aktualita