Úspory.cz >> Nejlevnější půjčka
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Aktuality

Japonská půjčka – nejbezpečnější půjčka před výplatou

22.09.2016

Japonská půjčka funguje na trhu s půjčkami před výplatou již déle než jeden rok. Jako stabilní a klienty prověřená společnost neustále inovuje a rozvíjí své služby. Nově Japonská půjčka poskytuje svým klientům kromě mikropůjček také tak zvanou velkou půjčku až do výše 200 000 Kč. Tímto a také svou bezpečností, rychlostí a nízkými poplatky se odlišuje od jiných mikropůjček na trhu.

Celá aktualita

Až třetina studentů je zatížena splácením půjček

13.08.2015

Studenti vysokých škol si ve většině případu na život i studium vydělávají sami a bez finanční podpory rodičů. Peníze získávají z brigád a někteří z nich mají zaměstnání dlouhodobě na kratší úvazek. V případě nedostatku peněz si nebojí vzít půjčku. Ne vždy ji však dokáží splácet bez problémů.

Celá aktualita

Riziko P2P půjček nese především investor

10.08.2015

Na českém trhu s půjčkami se pomalu a jistě usazují tzv. P2P půjčky. Tato nová platforma spočívá v přímém půjčování peněz mezi lidmi bez účasti bank či jiných úvěrových společností. Půjčky jsou poskytovány prostřednictvím internetových aukcí. V čem spočívají možná rizika P2P půjček?

Celá aktualita

Úvěrové společnosti úmyslně protahují administrativu spojenou s vyřízením půjčky

27.07.2015

Server bankovnipoplatky.com ve spolupráci s Navigátorem bezpečného úvěru zveřejnil výsledky testu bankovních a nebankovních společností. Při nezávislém testu bylo zjištěno, že úvěrové společnosti úmyslně protahují administrativu a rovněž klientům vnucují nevýhodné produkty.

Celá aktualita

Více než 90 procent Čechů si půjčuje opakovaně

04.05.2015

Češi mají půjčky rádi. Proč také ne? Díky půjčkám se snadno dostanou k penězům, které by jinak vydělávali dlouhé měsíce. Mnohem rychleji si mohou pořídit věci, na kterém jim jejich běžný plat nestačí. A navíc půjčovat si mohou opakovaně.

Celá aktualita