Úspory.cz >> Pojistná událost
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Aktuality

Za dražší povinné ručení mohou rizikoví řidiči

04.08.2015

Povinné ručení stále zdražuje. Ještě v roce 2012 patřilo povinné ručení k relativně levnými typům pojištění. To se za poslední dva roky zcela změnilo. Povinné ručení zdražilo o několik desítek procent a příčinou není pouze nový občanský zákoník. Na změně stejně mají svůj podíl také rizikoví řidiči.

Celá aktualita

Poznáte nebezpečného řidiče?

26.05.2015

Každý odpovědný “šofér” by měl řídit tak, aby neohrozil ostatní účastníky silničního provozu. V ideálním světě by odpovědnými řidiči byli všichni, a tak by nedocházelo k vážným nehodám. Realita je však bohužel jiná a na silnicích se denně pohybují i velmi nebezpeční řidiči. Víte, jak je poznat?

Celá aktualita

Pojištění majetku je jedinou obranou proti vrtochům počasí

20.05.2015

Pohled na pojištění majetku a jeho význam se za poslední roky výrazně změnil. Stále více lidí si uvědomuje, že pouze pojištění jej může dostatečně ochránit před finančními důsledky poškození či zničení majetku. To nejčastěji ohrožuje právě nevyzpytatelné počasí.

Celá aktualita

Pojištění majetku: Jak nahlásit pojistnou událost

03.02.2015

Pojištění majetku Vám sice poskytne odpovídající finanční náhradu v případě poškození či zničení majetku, ale samotné škodě logicky zabránit nedokáže. Hlášení pojistné události se však může zdát komplikované, a proto jsme pro Vás vytvořili jednoduchý návod, se kterým chybu neuděláte.

Celá aktualita