Úspory.cz >> Velikonoce
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Aktuality

Kam na Velikonoce? Inspirujte se našimi tipy na velikonoční výlety

03.04.2017

Velikonoce nás baví. Dospělí se těší na volný pátek a pondělí a děti zase na zábavnou koledovačku a spousty vykoledovaných dobrot. Víte už nyní, co budete dělat? Pokud ne, přinášíme vám pár tipů na zajímavé akce, které se v tyto dny konají po celé ČR.

Celá aktualita

Velikonoce v Česku: Pěkná tradice nebo přežitý zvyk?

21.03.2016

Již za pár dní přivítáme oblíbený církevní svátek Velikonoce. Dnešní rok je od těch předchozích lehce odlišný. Přibyl nám totiž další volný den. Kromě pondělí nemusíme do školy ani do práce již o velikonoční pátek. Čtyři volné dny jsou ideální příležitostí, jak strávit Velikonoce jinak.

Celá aktualita

Velikonoce: Alkohol za volant nepatří

03.04.2015

Velikonoce patří mezi tradiční riziková období, kdy se na silnicích vyskytuje více opilých řidičů než obvykle. Proto česká policie několikanásobně zvyšuje počty hlídek, jejichž úkolem je kontrola alkoholu a dalších přestupků nejen u řidičů motorových vozidel, ale také u cyklistů.

Celá aktualita

Velikonoční cestování po Evropě

01.04.2015

Velikonoce patří k nejvíce oblíbeným církevním svátkům a není to pouze proto, že se jedná o jediný den v roce, kdy mohou čeští muži beztrestně “naplácat” ženám a dívkám. Velikonoce jsou veselé svátky a na mnoha místech se stále drží tradice. Nejinak je tomu také v ostatních evropských městech.

Celá aktualita