Úspory.cz >> Levné cestovní pojištění
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned

Aktuality

Tipy na road-trip po Evropě

16.08.2016

Vyjet s partou přátel na výlet po Evropě je nezapomenutelný zážitek. Dnes už jsou road-tripy oblíbeným druhem dovolené a ať už pojedete autem, karavanem nebo třeba vlakem, v každém městě je rozhodně co zažít. Pokud chcete z takového výletu vyždímat co nejvíce, určitě se vám budou hodit naše rady, které oceníte i v budoucnu.

Celá aktualita

Balíte na hory? Nezapomeňte na pojištění!

11.12.2015

Zimu bez dovolené na sněhu si nedovede řada lidí ani představit. Každý rok stráví nejméně týden ale i více v krásném prostředí zasněžených velehor, kde si užívá zaslouženého volna lyžováním a dalšími zimními radovánky. Aby radost nezakalil žádný nešvar, nezapomínejte při balení také na cestovní pojištění.

Celá aktualita

Při výběru dovolené dávají Češi přednost all inclusive

11.09.2015

O tom, jak strávit dovolenou, má každý z nás odlišné představy. Někdo jede za mořem a sluncem, jiný raději volí aktivní pohyb. Cestovní kanceláře naštěstí mívají natolik pestré nabídky, že si vybere každý. Češi přitom upřednostňujÍ dovolené ve stylu “all inclusive”.

Celá aktualita

Není cestovní pojištění jako cestovní pojištění

11.08.2015

Stále více Čechů si je vědomo zdravotních rizik, které jim na dovolené v zahraničí hrozí. Více než 70 procent Čechů neodjede na dovolenou bez uzavřeného cestovního pojištění. Většina si z nich si však neověří, zda se sjednané pojištění vztahuje na všechny plánované aktivity.

Celá aktualita

Dovolená s dětmi: Pozor na infekce i úrazy

09.06.2015

Rodinná dovolená s dětmi patří mezi nejkrásněji strávené společné okamžiky. Aby vše proběhlo bez problémů, nezapomeňte si uzavřít odpovídající cestovní pojištění pro všechny členy rodiny. Předem si vždy zjistěte, jaké choroby mohou Vám a především malým dětem hrozit v dané zemi.

Celá aktualita