Úspory.cz >> Mobilní tarify >> Mobilní operátoři nadělují dárky
Aktuality

Mobilní operátoři nadělují dárky

16. 12. 2015 Mobilní tarify Vánočního “klidu a míru” využívají obchodníci k nadělování dárků věrným i novým klientům. Někteří chtějí svým klientům vyjádřit své díky, jiní chtějí utržit ještě nějaké ty korunky navíc. Vánočně naladěné klienty lákají na zajímavé akce, slevy a dokonce i kapra také největší čeští mobilní operátoři.

O2, T-mobile a Vodafone tvoří jakousi pomyslnou “svatou trojici” mobilních operátorů v České republice. Jsou jedinými operátory, kteří provozují vlastní infrastrukturu. Ano, sice zde působí desítky dalších operátorů, ty však nazýváme virtuálními operátory. Virtuálními proto, že nemají vlastní síť, ale spolupracují vždy s jedním z hlavních mobilních operátorů. A právě tito hlavní operátoři každým rokem přichystají vánoční nadílku pro své klienty. S čím přišli pro letošní rok?

Je libo kapra?

T-mobile nabízí rovnou celého kapra. Stačí si zakoupit jakýkoliv chytrý přístroj podporující vysoce rychlý internet LTE a získáte poukaz na vánočního kapra. Vyzvednout si ho budete moci od 20. do 24. prosince ve vybraných prodejnách. Klienti, kteří mají předplacené služby u T-mobile, si mohou navíc bezplatně vyzkoušet Mobilní TV a to do konce ledna. Sledování televize není rovněž započítáváno do limitu stažených dat v rámci předplaceného měsíčního balíčku.

A to není vše. T-mobile také zlevnil tři nejvíce prodávané chytré telefony od populárního výrobce mobilních telefonů Samsung. Konkrétně se jedná o Samsung Galaxy Core nově za 2 301 korun, Samsung Galasy A3 za 5 751 korun a jeden z nejvyšších modelů Samsung Galaxy S6 za 14 951 korun. Výhodná cena platí při rozložení platby do 23 měsíců.

100 GB zadarmo a výhodný roaming k tomu

Ani Vodafone nestojí v pozadí a svým klientů nabízí 100 GB měsíčně zdarma. Výhodnou akci je možné aktivovat dokonce dvakrát a to do 15. prosince a do 15. ledna. Celkem si tak můžete bezplatně stáhnout dalších 200 GB. To vám bohatě vystačí na sledování oblíbené televize HBO Go, což je další dárek od Vodafonu.

Tuto službu mají klienti Vodafone zdarma na celé dva měsíce, a poté bude automaticky vypnuta. Nemusíte se tedy obávat, že zapomenete, a Vodafone vám naúčtuje poplatek za placenou verzi. Vodafone se letos rozšoupl a pro své klienty si připravil ještě jeden dárek v podobě výhodného volání do a ze zahraničí. Klient Vodafone má možnost si třikrát do měsíce zavolat zdarma po dobu následujících tří měsíců. Chystáte se na Vánoční trhy do Vídně nebo do Drážďan? Zavolejte svým blízkým a povyprávějte jim o svých zážitcích ihned. Zdarma.

Až 3 000 korun sleva na nový telefon

O2 nabízí slevu při koupi nového telefonu a to ve výši až 3 000 korun. K získání slevy je však nutné aktivovat některý z tarifů O2, přičemž největší sleva 3 000 korun se vztahuje na tarif Free CZ 3 GB, který běžné stojí 826 korun měsíčně. Slevu ve výši 2 000 korun získáte při aktivaci tarifů Free CZ 1,5 GB za 665 korun měsíčně nebo Free O2 Plus 200 MG za 415 korun měsíčně a sleva ve výši 1 000 korun platí v případě tarifu Free O2 60 za 307 korun měsíčně.

Uvažujete o koupi nového telefonu nebo předplacení internetové televize? Zavítejte ke svému mobilnímu operátorovi a zjistěte si, jaké dárky vám nabízí! Možnost porovnání aktuálních mobilních tarifů mezi O2, T-mobile, Vodafone a virtuálními operátory nabízí Úspory.cz!

Štítky: levné volání | mobilní operátoři | mobilní tarify | mobilní TV | vánoční kapr zdarma | virtuální operátoři | výhodný roaming |

Hodnocení článku:

Podobné články

Vánoční nabídka mobilních operátorů - slevy na mobily a datové balíčky zdarma

21. 12. 2018

Zatímco O2 a T-Mobile láká nové zákazníky na slevy, Vodafone si připravil speciální jednodenní datové balíčky. Zákazníci Vodafone budou moci po celý příští rok sledovat videa, poslouchat hudbu nebo chatovat zdarma 7 dní každý měsíc.

Celá aktualita

Praktický návod, jak vybrat první telefon pro dítě

9. 11. 2018

Dnes se už neptáme, zda začínající školák vůbec potřebuje mobilní telefon. Dnes si pokládáme otázku, v kolika letech mu pořídíme první mobil, a jaký typ telefonu je pro malého caparta nejvhodnější. Každému rozumně smýšlejícímu rodiči je jasné, že top model opravdu není nutný.

Celá aktualita

Nepleťte si roaming s odchozím voláním z ČR do zahraničí

5. 7. 2018

Zrušení drahého roamingu v rámci zemí Evropské unie bylo vskutku potěšující zprávou. V členských zemích od loňského léta můžeme využívat data a volat za ceny jako v České republice. Pozor si však dejte na odchozí hovory z ČR na zahraniční čísla, která evropské regulaci nepodléhají.

Celá aktualita

Mobilní služby v ČR patří k nejdražším. Plánují operátoři změny?

25. 5. 2018

Evropská komise porovnala ceny mobilních a datových služeb napříč členskými státy EU. Česká republika v něm bohužel příliš nezazářila. Ceny mobilních služeb u nás stále patří k nejdražším a zatím se nezdá, že by čeští operátoři plánovali výrazné zlevnění. Ty celý průzkum hodnotí jako výkřik do tmy.

Celá aktualita

Boj o zákazníky začal: Jako první neomezená data nabídl Vodafone

23. 10. 2017

Mobilní operátoři zahájili novou konkurenční bitvu, tentokrát na poli mobilních dat. Jako první se předvedl Vodafone. Ten nabídl hned několik variant nových datových balíčků, na což T-Mobile reagoval informací o brzkém spuštění neomezeného streamování a O2 zrychlil internet.

Celá aktualita

Čeští operátoři zlevní volání ze zahraničí

6. 4. 2016

Čeští mobilní operátoři tak nečiní dobrovolně, ale na základě nařízení Evropské komise. 30. dubna představí O2, T-mobile a Vodafone nové roamingové tarify, které slibují levnější mobilní a datové služby. Ostatní služby však stále vychází dráže než v ostatních zemích EU.

Celá aktualita

Senát plánuje vrátit práva zákazníkům

15. 2. 2016

Telekomunikační zákon projde dalšími úpravami. Senátu se nelíbí, že operátoři mění zákaznické smlouvy dle vlastního uvážení. Nová podoba zákona by měla navrátit práva opět zákazníkům. S plánovanými změnami souhlasí i Ministerstvo průmyslu a obchodu.

Celá aktualita

Neomezené tarify využije pouze 18 procent zákazníků

27. 10. 2015

Před pár lety mobilní operátoři nabídli svým zákazníkům neomezené tarify, které tou dobou v zahraničí patřili již ke standardním tarifům. Mnozí Češi tuto novinku uvítali s nadšením a houfně měnili stávající tarify. Ve skutečnosti se však podobné tarify vyplatí pouze malému okruhu zákazníků.

Celá aktualita
Všechny aktuality