Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Mobilní tarify >> Operátoři se pustili do boje o zákazníky. Nabízí neomezené volání i SMS za velmi přijatelné ceny.

Aktuality

Operátoři se pustili do boje o zákazníky. Nabízí neomezené volání i SMS za velmi přijatelné ceny.

15. 5. 2013 Mobilní tarify

Všichni tři čeští operátoři to vzali pěkně od podlahy a nabízí spotřebitelům tarify s neomezeným voláním a SMS. Podobné tarify už byly k mání i před rokem, ale za několik tisíc. Dnešní nabídka se pohybuje v řádu několika set korun.

Operátoři si tak zřejmě vzali příklad z francouzského operátora Free Mobile. Ten jako první začal nabízet neomezené volání a SMS v přepočtu asi za 500 Kč. A slavil úspěch. Akce měla být platná pro první 3 milióny zákazníků. Již několik hodin po vyhlášení nového tarifu zkolabovaly společnosti Free Mobile pod náporem žadatelů webové stránky.

Od dubna voláte neomezeně i u nás

Na českém trhu přišla s podobnou nabídkou společnost Telefónica O2. Nabídla stávajícím i novým zákazníkům neomezené volání a SMS a 1 GB internetu v mobilu za 749 Kč. A pokud jste mladší 26 let nebo v důchodovém věku, získáte stejné služby za 699 Kč. Konkurenti však na sebe nenechali dlouho čekat a vyrazili do boje s vlastními neomezenými tarify za pakatel. Vodafone nabízí neomezené volání a SMS plus 1,2 GB datových služeb za 691 Kč. T-Mobile nabízí stejnou nabídku jako O2. Tedy neomezené volání, SMS a 1 GB za 749 Kč.

Nová nabídka slaví v České republice podle serveru Aktualne.cz změnilo operátora nebo tarif za první týden celých 200 000 zákazníků. 75 % z nich byli koncoví spotřebitelé.

„Stále registrujeme zhruba dvojnásobnou návštěvnost na našich prodejnách a provoz infolinek je přibližně pětinásobný. Velká většina zájemců si volí neomezený tarif Free CZ.“ Vyjádřil se pro Aktualne.cz mluvčí Telefóniky Hany Farghal.

Přesvědčte se sami

V případě, že i Vy chcete využít neobvykle výhodné nabídky tuzemských operátorů, učiňte tak přes naše porovnání tarifů. Srovnáte s námi nové tarify všech operátorů a v případě, že se rozhodnete pro změnu, nabízíme možnost okamžitého online objednání.

Hodnocení článku:

Podobné články

Boj o zákazníky začal: Jako první neomezená data nabídl Vodafone

23. 10. 2017

Mobilní operátoři zahájili novou konkurenční bitvu, tentokrát na poli mobilních dat. Jako první se předvedl Vodafone. Ten nabídl hned několik variant nových datových balíčků, na což T-Mobile reagoval informací o brzkém spuštění neomezeného streamování a O2 zrychlil internet.

Celá aktualita

Čeští operátoři zlevní volání ze zahraničí

6. 4. 2016

Čeští mobilní operátoři tak nečiní dobrovolně, ale na základě nařízení Evropské komise. 30. dubna představí O2, T-mobile a Vodafone nové roamingové tarify, které slibují levnější mobilní a datové služby. Ostatní služby však stále vychází dráže než v ostatních zemích EU.

Celá aktualita

Senát plánuje vrátit práva zákazníkům

15. 2. 2016

Telekomunikační zákon projde dalšími úpravami. Senátu se nelíbí, že operátoři mění zákaznické smlouvy dle vlastního uvážení. Nová podoba zákona by měla navrátit práva opět zákazníkům. S plánovanými změnami souhlasí i Ministerstvo průmyslu a obchodu.

Celá aktualita

Mobilní operátoři nadělují dárky

16. 12. 2015

Vánočního “klidu a míru” využívají obchodníci k nadělování dárků věrným i novým klientům. Někteří chtějí svým klientům vyjádřit své díky, jiní chtějí utržit ještě nějaké ty korunky navíc. Vánočně naladěné klienty lákají na zajímavé akce, slevy a dokonce i kapra také největší čeští mobilní operátoři.

Celá aktualita

Neomezené tarify využije pouze 18 procent zákazníků

27. 10. 2015

Před pár lety mobilní operátoři nabídli svým zákazníkům neomezené tarify, které tou dobou v zahraničí patřili již ke standardním tarifům. Mnozí Češi tuto novinku uvítali s nadšením a houfně měnili stávající tarify. Ve skutečnosti se však podobné tarify vyplatí pouze malému okruhu zákazníků.

Celá aktualita

Méně peněz za volání a sms, více za datové služby

16. 9. 2015

Před dvěma léty se v rámci mobilního trhu odehrála menší cenová revoluce. Konkurence a tlak veřejnosti přiměl mobilní operátory snížit ceny za volání a sms zprávy. Ti se vytasili z nabídkami na nové a neomezené tarify, které volání učinily levnějšími o stovky korun. Peníze ze zákazníků získávají jinak.

Celá aktualita

Operátoři brání šíření levného internetu

12. 2. 2015

Hlavními konkurenty klasických operátorů O2, T-mobile a Vodafone jsou virtuální operátoři, kteří využívají jejich sítě na základě smluvní dohody. Virtuální operátoři však nemohou nabízet levný internet, protože jim v tom brání vysoké ceny.

Celá aktualita

Kupte svému pejskovi mobil a popovídejte si

21. 1. 2015

Moderní technologie a její vynálezy neznají hranice a tak se domácí mazlíčci brzy dočkají prvních mobilních telefonů. Společnost Motorola na technologickém veletrhu CES představila speciální obojek s kamerou a reproduktory, který dokáže přenést lidský hlas.

Celá aktualita

1 2 3 »