Úspory.cz >> Slevy >> Není sleva jako sleva – jak poznat kvalitní slevový portál?
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned
Aktuality

Není sleva jako sleva – jak poznat kvalitní slevový portál?

31.08.2016 Slevy Na slevových portálech můžete najít za výhodnou cenu téměř cokoli – od zájezdu, přes večeři pro dva až po kafe v kavárně. Většinou se při výběru slevy asi nespálíte a nanejvýš budete s koupeným zážitkem jen trochu méně spokojeni. Někdy se však vyplatí před impulzivním nákupem čehokoli zlevněného trochu myslet a použít Google.

Ještě před tím, než si zakoupíte nějaký voucher, důkladně si prověřte, zda je nabídka opravdu výhodná. Platí to zejména pro restaurace, které mohou na slevových portálech nabízet některé trochu „ošizené“ služby. Vždy si proto porovnejte ceny a rozsah služeb nabízené ve slevě s těmi reálnými. Pokud například restauraci znáte a víte, že je kvalitní, není co řešit. V případě nevyzkoušeného podniku se pečlivé prověření vždy vyplatí.

Hledáte kvalitní nákupy se slevou? Vyzkoušejte ověřený portál Úspory.cz, kde najdete všechny aktuální slevové nabídky na jednom místě

Co dělat, když jste nepokojeni?

Nakupování služeb na slevových portálech je trochu problematické v tom, že do obchodního vztahu firma-zákazník vstupuje ještě třetí strana – portál, který vám prodal voucher. Pokud nebudete se zakoupenou službou či produktem spokojeni nebo se vyskytnou nějaké další problémy, může být trochu komplikovanější reklamace. Obecně lze ale říci, že renomované slevové portály se k možným problémům vždy staví čelem a případnou reklamaci s vámi ihned řeší. Pokud tedy budete se zakoupenou službou výrazně nepokojeni, slevový portál kontaktujte a zkuste se domluvit na řešení.

Jak se pozná kvalitní slevový portál?

Webu nabízejících slevy je na českém internetu celá řada, jak poznat ten kvalitní? Je to jednoduché – jeho provozovatel se před vámi nijak neschovává. Na příslušné stránce by měly být uvedeny všechny údaje o provozovateli včetně telefonních čísel, fyzické adresy a IČO. K dispozici by měla být i zákaznická podpora, která rychle reaguje na případné dotazy.

Každý slevový portál by měl mít na svém webu uveřejněné obchodní podmínky. Většinou to není moc zábavné čtení, za prostudování však vždy stojí alespoň sekce věnována reklamacím a vracení peněz. A ještě jednu rada. Kvalitní slevový portál také dobře vypadá. Pokud se vám zdají stránky podivné až amatérské, jděte jinam.

Štítky: akční nabídky | nákupy se slevou | slevové portály | slevy online | výhodné slevy |

Hodnocení článku:

Podobné články

Ušetřete za zimní dovolenou! Využijte slevy

26.02.2018

Zimní sezóna je v plném proudu. Na českých horách i v zahraničí se pilně lyžuje i běžkuje. Jaké plány máte pro letošní zimu vy? Pokud váháte, protože zimní dovolená není levnou záležitostí, dejte na naše tipy. Poradíme vám, jak a kde všude lze ušetřit.

Celá aktualita

Kam na Velikonoce? Inspirujte se našimi tipy na velikonoční výlety

03.04.2017

Velikonoce nás baví. Dospělí se těší na volný pátek a pondělí a děti zase na zábavnou koledovačku a spousty vykoledovaných dobrot. Víte už nyní, co budete dělat? Pokud ne, přinášíme vám pár tipů na zajímavé akce, které se v tyto dny konají po celé ČR.

Celá aktualita

Jak ušetřit při dovolené na ubytování

20.03.2017

Šetřit na cestování je poměrně obtížné. Pokud si člověk chce odpočinou u moře nebo se pokochat kulturou v cizí zemi, jednoduše do kapsy prostě budete muset sáhnout. To ale samozřejmě neznamená, že musíte při dražší dovolené utratit všechny peníze, které jste si na dovolenou tak dlouho šetřili. Naopak, existuje spousta racionálních způsobů, jak při cestování do zahraničí snížit výdaje, abyste se nemuseli příliš omezovat a přitom nezatížili svou peněženku.

Celá aktualita

Darujte na poslední chvíli neobyčejný zážitek

19.12.2016

Přesně za 5 dní nastane dlouho očekávaný Štědrý den. Den, na který se těší nejen nedočkavé děti, ale také dospělí. Proč by také ne, když je pod stromečkem mile překvapí nejeden dárek. Avšak vymyslet takový dárek, který opravdu potěší, není jednoduché. Pokud si na poslední chvíli stále lámete hlavu s výběrem dárků, přinášíme vám inspiraci.

Celá aktualita

Tipy na vánoční dárek: Darujte zážitek

05.12.2016

Chcete své známé letos obdarovat něčím originálnějším, než jsou jen věcné dárky? Zdá se vám, že parfém či prefabrikované dárkové sady by vašeho známého omrzely? Pak je na čase poohlédnout se jinde, protože originální dárek na pultě obchodů nenajdete. Co takhle darovat zážitek?

Celá aktualita

Tipy na vánoční dárky - wellness pobyty

21.11.2016

Darovat wellness pobyt jako vánoční dárek je skvělou příležitostí k tomu být originální a ukázat, že vám na obdarovaném opravdu záleží. Vždyť wellness pobyt dokáže člověka po celoročním shonu uvolnit jako nic na světě. Máme pro vás tři tipy, proč tento rok někoho tímto ne zrovna všedním dárkem obdarovat.

Celá aktualita

Tři důvody, proč je dovolená v Česku skvělá

31.10.2016

Jezdit na dovolenou do zahraničí je pro nás už více než čtvrt století bezproblémová záležitost. Poznávání nových zemí je rozhodně skvělým způsobem trávení volného času, ale i dovolená v Česku, kterou bohužel čím dál více z nás začíná podceňovat, je v mnoha ohledech zajímavá. Přitom se nemusí jednat jen o lyžování a jiné aktivity na horách, dovolená v naší zemi s sebou nese spoustu výhod!

Celá aktualita

28. říjen 2016: Navštivte úchvatná místa české historie

19.10.2016

Podzimní měsíce nás mimo jiné potěší i několika státními svátky. Ten nejbližší nás čeká 28. října při příležitosti oslavy Dne vzniku samostatného Československa. Někteří plánují prodloužený víkend na chalupě, jiní se těší na zajímavé akce, které se v tento slavnostní den konají.

Celá aktualita
Všechny aktuality