Úspory.cz >> Slevy >> Tipy na vánoční dárek: Darujte zážitek
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned
Aktuality

Tipy na vánoční dárek: Darujte zážitek

05.12.2016 Slevy Chcete své známé letos obdarovat něčím originálnějším, než jsou jen věcné dárky? Zdá se vám, že parfém či prefabrikované dárkové sady by vašeho známého omrzely? Pak je na čase poohlédnout se jinde, protože originální dárek na pultě obchodů nenajdete. Co takhle darovat zážitek?

Únikové hry

Obrovský rozmach fenoménu únikových her neminul ani Českou republiku, a v každém větším městě se začínají objevovat poutače, lákající na nezapomenutelný zážitek plný nervů, vypjatých situací a logických hádanek. Princip je jednoduchý – vy a vaši přátelé jste uzamčeni v místnosti a musíte se dostat ven. To už tak jednoduché není, protože abyste byli schopni uniknout, musíte nejdříve vyřešit hádanky, které vám odkryjí potřebné indicie. Hry jsou tematicky zaměřené, může se jednat o scénář zasazený na Draculův hrad, postapokalyptický atomový bunkr nebo třeba hororový dům s vrahem uvnitř, který se vás chystá zabít. Stačí si vybrat a připravit se na skutečně nevšední zážitek.

Nevíte co Vašim blízkým k Vánocům? Prohlédněte si nabídku Slev na našem portálu. Můžete překvapit originálním dárkem a ušetřit až 40 %.

Tandemový seskok

Pravda, skočit z letadla už vyžaduje pořádnou dávku odvahy a schopnost zvládat nával adrenalinu jako tvrďák. Chvástá se váš známý nebo známá, že má pro strach uděláno? Seskok s padákem ji nebo jej určitě překvapí. V ceně je vždy obsažen kompletní trénink a vysvětlení způsobu seskoku i funkce padáku. Seskakuje se vždy s instruktorem, k němuž budete pevně připoutáni, takže se nemusíte bát, že byste mohli zazmatkovat a na něco zapomenout – vy si jen užijete skok! Fotografie a video ze seskoku je často také zahrnuto v ceně a váš zážitek tak bude zaznamenán již napořád. A pozor – raději před seskokem nejezte nic těžkého, jinak se z videa stane spíše groteska.

 

Indoor surfing

Nemusíte létat do zahraničí a čekat na nejlepší vlny, ani procházet dlouhým tréninkem, abyste si vyzkoušeli a užili si zábavu při surfování. Indoor surfing se objevil před několika lety a okamžitě si získal spoustu nadšenců. Ve speciálních nádržích je pod vysokým tlakem tryskána voda, která vytváří neustálý proud. Díky tomu si můžete vzít prkno a začít si ihned užívat. Profesionální instruktoři vám vysvětlí nejdůležitější potřebné informace a postupy, takže pro vás bude vše hračka.

Štítky: netradiční zážitky | slevy | Vánoce |

Hodnocení článku:

Podobné články

Ušetřete za zimní dovolenou! Využijte slevy

26.02.2018

Zimní sezóna je v plném proudu. Na českých horách i v zahraničí se pilně lyžuje i běžkuje. Jaké plány máte pro letošní zimu vy? Pokud váháte, protože zimní dovolená není levnou záležitostí, dejte na naše tipy. Poradíme vám, jak a kde všude lze ušetřit.

Celá aktualita

Kam na Velikonoce? Inspirujte se našimi tipy na velikonoční výlety

03.04.2017

Velikonoce nás baví. Dospělí se těší na volný pátek a pondělí a děti zase na zábavnou koledovačku a spousty vykoledovaných dobrot. Víte už nyní, co budete dělat? Pokud ne, přinášíme vám pár tipů na zajímavé akce, které se v tyto dny konají po celé ČR.

Celá aktualita

Jak ušetřit při dovolené na ubytování

20.03.2017

Šetřit na cestování je poměrně obtížné. Pokud si člověk chce odpočinou u moře nebo se pokochat kulturou v cizí zemi, jednoduše do kapsy prostě budete muset sáhnout. To ale samozřejmě neznamená, že musíte při dražší dovolené utratit všechny peníze, které jste si na dovolenou tak dlouho šetřili. Naopak, existuje spousta racionálních způsobů, jak při cestování do zahraničí snížit výdaje, abyste se nemuseli příliš omezovat a přitom nezatížili svou peněženku.

Celá aktualita

Darujte na poslední chvíli neobyčejný zážitek

19.12.2016

Přesně za 5 dní nastane dlouho očekávaný Štědrý den. Den, na který se těší nejen nedočkavé děti, ale také dospělí. Proč by také ne, když je pod stromečkem mile překvapí nejeden dárek. Avšak vymyslet takový dárek, který opravdu potěší, není jednoduché. Pokud si na poslední chvíli stále lámete hlavu s výběrem dárků, přinášíme vám inspiraci.

Celá aktualita

Tipy na vánoční dárky - wellness pobyty

21.11.2016

Darovat wellness pobyt jako vánoční dárek je skvělou příležitostí k tomu být originální a ukázat, že vám na obdarovaném opravdu záleží. Vždyť wellness pobyt dokáže člověka po celoročním shonu uvolnit jako nic na světě. Máme pro vás tři tipy, proč tento rok někoho tímto ne zrovna všedním dárkem obdarovat.

Celá aktualita

Tři důvody, proč je dovolená v Česku skvělá

31.10.2016

Jezdit na dovolenou do zahraničí je pro nás už více než čtvrt století bezproblémová záležitost. Poznávání nových zemí je rozhodně skvělým způsobem trávení volného času, ale i dovolená v Česku, kterou bohužel čím dál více z nás začíná podceňovat, je v mnoha ohledech zajímavá. Přitom se nemusí jednat jen o lyžování a jiné aktivity na horách, dovolená v naší zemi s sebou nese spoustu výhod!

Celá aktualita

28. říjen 2016: Navštivte úchvatná místa české historie

19.10.2016

Podzimní měsíce nás mimo jiné potěší i několika státními svátky. Ten nejbližší nás čeká 28. října při příležitosti oslavy Dne vzniku samostatného Československa. Někteří plánují prodloužený víkend na chalupě, jiní se těší na zajímavé akce, které se v tento slavnostní den konají.

Celá aktualita

Tipy na podzimní aktivity

06.10.2016

Léto je sice definitivně pryč, ale to neznamená, že tím končí veškerá zábava.

Celá aktualita
Všechny aktuality