Úspory.cz >> Slevy >> Tipy na vánoční dárky - wellness pobyty
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned
Aktuality

Tipy na vánoční dárky - wellness pobyty

21.11.2016 Slevy Darovat wellness pobyt jako vánoční dárek je skvělou příležitostí k tomu být originální a ukázat, že vám na obdarovaném opravdu záleží. Vždyť wellness pobyt dokáže člověka po celoročním shonu uvolnit jako nic na světě. Máme pro vás tři tipy, proč tento rok někoho tímto ne zrovna všedním dárkem obdarovat.

Mnoho zážitků v jednom

Pokud nakupujete pobyt ve wellness centru, můžete si být jisti, že takový dárek zahrnuje spoustu různých aspektů. Odpočinková centra nabízejí již v základních pobytech několik různých relaxačních kůr, masáží, možností plavání v bazénech či vlastní zajímavé léčebné kůry, včetně asijských a netradičních masáží. Wellness centra jsou v naprosté většině případů situována přímo v moderních hotelech, takže kromě relaxace může návštěvník třeba ochutnat místní kuchyni nebo navštívit vinný sklípek. Při výběru wellness centra je vhodné hledat takový, který svým zaměřením nejlépe vyhovuje obdarovanému.

 

Využijte slevové nabídky na našem portálu a udělejte radost své drahé polovičce k Vánocům. Nabízíme wellness pobyty v Karlových Varech, Mariánských Lázních nebo i v zahraničí se slevou až 60%

Je to originální dárek

Dárky všeobecně máme v Česku spojené především s nějakým hmotným předmětem, který jsme si ostatně vštípili už od dětství, kdy nám největší radost logicky dělaly hračky. Wellness pobyt je naproti tomu dárek zážitkový, a jako takový je poměrně nedoceněný. Pravdou je, že na wellness pobytu mnoho lidí nikdy nebylo a bývá často zbytečně přehlížen, přitom je kombinací tří zážitků v jednom – výletu, relaxačních procedur a poznávání nového. Pobyt lze navíc vybrat podle toho, komu dárek kupujete, a tak je poměrně jednoduché najít wellness se zaměřením pro rodinné příslušníky důchodového věku či romantického pobytu pro dva.

 

Neustálé slevy

Wellness pobyty mají jednu z největších výhod – relaxační centra na ně celoročně poskytují velmi výrazné slevy. Nemusí se přitom jednat pouze o pobyty v Čechách nebo na Moravě. Například Maďarsko či Rakousko je oblíbeným místem pro trávení relaxačních pobytů v zahraničí, a termální lázně nebo čerstvý alpský vzduch jsou skvělým přídavkem k už tak příjemné dovolené. Stačí čas od času prozkoumat aktuální nabídku slev na wellness pobyty a vybrat si ten nejlepší pro vás a vaše blízké.

Štítky: dárky | slevy | Vánoce |

Hodnocení článku:

Podobné články

Ušetřete za zimní dovolenou! Využijte slevy

26.02.2018

Zimní sezóna je v plném proudu. Na českých horách i v zahraničí se pilně lyžuje i běžkuje. Jaké plány máte pro letošní zimu vy? Pokud váháte, protože zimní dovolená není levnou záležitostí, dejte na naše tipy. Poradíme vám, jak a kde všude lze ušetřit.

Celá aktualita

Kam na Velikonoce? Inspirujte se našimi tipy na velikonoční výlety

03.04.2017

Velikonoce nás baví. Dospělí se těší na volný pátek a pondělí a děti zase na zábavnou koledovačku a spousty vykoledovaných dobrot. Víte už nyní, co budete dělat? Pokud ne, přinášíme vám pár tipů na zajímavé akce, které se v tyto dny konají po celé ČR.

Celá aktualita

Jak ušetřit při dovolené na ubytování

20.03.2017

Šetřit na cestování je poměrně obtížné. Pokud si člověk chce odpočinou u moře nebo se pokochat kulturou v cizí zemi, jednoduše do kapsy prostě budete muset sáhnout. To ale samozřejmě neznamená, že musíte při dražší dovolené utratit všechny peníze, které jste si na dovolenou tak dlouho šetřili. Naopak, existuje spousta racionálních způsobů, jak při cestování do zahraničí snížit výdaje, abyste se nemuseli příliš omezovat a přitom nezatížili svou peněženku.

Celá aktualita

Darujte na poslední chvíli neobyčejný zážitek

19.12.2016

Přesně za 5 dní nastane dlouho očekávaný Štědrý den. Den, na který se těší nejen nedočkavé děti, ale také dospělí. Proč by také ne, když je pod stromečkem mile překvapí nejeden dárek. Avšak vymyslet takový dárek, který opravdu potěší, není jednoduché. Pokud si na poslední chvíli stále lámete hlavu s výběrem dárků, přinášíme vám inspiraci.

Celá aktualita

Tipy na vánoční dárek: Darujte zážitek

05.12.2016

Chcete své známé letos obdarovat něčím originálnějším, než jsou jen věcné dárky? Zdá se vám, že parfém či prefabrikované dárkové sady by vašeho známého omrzely? Pak je na čase poohlédnout se jinde, protože originální dárek na pultě obchodů nenajdete. Co takhle darovat zážitek?

Celá aktualita

Tři důvody, proč je dovolená v Česku skvělá

31.10.2016

Jezdit na dovolenou do zahraničí je pro nás už více než čtvrt století bezproblémová záležitost. Poznávání nových zemí je rozhodně skvělým způsobem trávení volného času, ale i dovolená v Česku, kterou bohužel čím dál více z nás začíná podceňovat, je v mnoha ohledech zajímavá. Přitom se nemusí jednat jen o lyžování a jiné aktivity na horách, dovolená v naší zemi s sebou nese spoustu výhod!

Celá aktualita

28. říjen 2016: Navštivte úchvatná místa české historie

19.10.2016

Podzimní měsíce nás mimo jiné potěší i několika státními svátky. Ten nejbližší nás čeká 28. října při příležitosti oslavy Dne vzniku samostatného Československa. Někteří plánují prodloužený víkend na chalupě, jiní se těší na zajímavé akce, které se v tento slavnostní den konají.

Celá aktualita

Tipy na podzimní aktivity

06.10.2016

Léto je sice definitivně pryč, ale to neznamená, že tím končí veškerá zábava.

Celá aktualita
Všechny aktuality