Úspory.cz >> Slevy >> Tipy na podzimní aktivity
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned
Aktuality

Tipy na podzimní aktivity

06.10.2016 Slevy Léto je sice definitivně pryč, ale to neznamená, že tím končí veškerá zábava.

Podzim mnoho z nás vnímá jako poněkud depresivní či melancholické období, které podtrhují vzpomínky na slunné dny a často zamračená obloha doprovázená deštěm. Jenže podzim je i velmi kouzelným časem plným barev a možností výletů či aktivit s přáteli, kdy vás při sebemenším pohybu nebude obtěžovat pot a nebudete muset neustále hledat stín před spalujícím sluncem.

Neseďte doma a vyrazte ven!

Slavnosti

Každé větší město pořádá právě na podzim spoustu místních slavností. Populární vinobraní vám představí nová vína z rodinných vinařství, tradiční hody vám zase zpříjemní den nezaměnitelným folklorem. Na pódiích, která rostou na náměstích, můžete zhlédnout vystoupení tanečních či hudebních sborů, a poté si dát bramborák či horkou kukuřici u stánků, které je obklopují. A když přijde žízeň, stánek minipivovaru či včelařů s horkou medovinou rozhodně nebudou daleko. Stačí se jen teple obléct a vyrazit!

Wellness

S podzimem přichází únava. Co si trochu odpočinout? Wellness pobyt je v tomto ohledu skvělým pomocníkem. Nejen že se uvolníte a budete relaxovat, ale navíc navštívíte i zajímavá místa, ať už zde, v České republice, nebo v zahraničí. Ubytovací zařízení navíc rády poskytují hromadu slev pro podzimní pobyty mimo domov zaměřené na odpočinek, stačí si vybrat z aktuální nabídky!

Romantika

Je chladněji a rychle se stmívá – skvělá příležitost pozvat drahou polovičku na romantický víkend či pobyt v příjemném prostředí kvalitního hotelu s vynikající restaurací. Posezení u vína s výhledem na větrem proháněné listí nebo noc strávená v historickém prostředí zámku? Žádný problém, i zde najdete spoustu výhod a slev, které rozhodně potěší. Není čas ukázat svému partnerovi či partnerce, co pro vás znamená?

Netradiční zážitek

Zastřílet si z nejmodernějších samopalů a pistolí, či z historických zbraní druhé světové války? Projet se v luxusním Lamborghini za několik milionů korun? Zažít adrenalin při seskoku padákem? A co bangee jumping? Nebo se proletět vrtulovým letadlem a kochat se výhledem, či si rovnou zkusit jeho pilotování? Žádný problém – tohle rozhodně potěší každého nadšence objevování nových zážitků! Je to skvělý tip na dárek z široké palety zajímavých aktivit. Který z nich by asi potěšil vaše známé?

Štítky: netradiční zážitky | podzimní výlety | tipy na cestování | výlety do zahraničí | výlety po ČR |

Hodnocení článku:

Podobné články

Ušetřete za zimní dovolenou! Využijte slevy

26.02.2018

Zimní sezóna je v plném proudu. Na českých horách i v zahraničí se pilně lyžuje i běžkuje. Jaké plány máte pro letošní zimu vy? Pokud váháte, protože zimní dovolená není levnou záležitostí, dejte na naše tipy. Poradíme vám, jak a kde všude lze ušetřit.

Celá aktualita

Kam na Velikonoce? Inspirujte se našimi tipy na velikonoční výlety

03.04.2017

Velikonoce nás baví. Dospělí se těší na volný pátek a pondělí a děti zase na zábavnou koledovačku a spousty vykoledovaných dobrot. Víte už nyní, co budete dělat? Pokud ne, přinášíme vám pár tipů na zajímavé akce, které se v tyto dny konají po celé ČR.

Celá aktualita

Jak ušetřit při dovolené na ubytování

20.03.2017

Šetřit na cestování je poměrně obtížné. Pokud si člověk chce odpočinou u moře nebo se pokochat kulturou v cizí zemi, jednoduše do kapsy prostě budete muset sáhnout. To ale samozřejmě neznamená, že musíte při dražší dovolené utratit všechny peníze, které jste si na dovolenou tak dlouho šetřili. Naopak, existuje spousta racionálních způsobů, jak při cestování do zahraničí snížit výdaje, abyste se nemuseli příliš omezovat a přitom nezatížili svou peněženku.

Celá aktualita

Darujte na poslední chvíli neobyčejný zážitek

19.12.2016

Přesně za 5 dní nastane dlouho očekávaný Štědrý den. Den, na který se těší nejen nedočkavé děti, ale také dospělí. Proč by také ne, když je pod stromečkem mile překvapí nejeden dárek. Avšak vymyslet takový dárek, který opravdu potěší, není jednoduché. Pokud si na poslední chvíli stále lámete hlavu s výběrem dárků, přinášíme vám inspiraci.

Celá aktualita

Tipy na vánoční dárek: Darujte zážitek

05.12.2016

Chcete své známé letos obdarovat něčím originálnějším, než jsou jen věcné dárky? Zdá se vám, že parfém či prefabrikované dárkové sady by vašeho známého omrzely? Pak je na čase poohlédnout se jinde, protože originální dárek na pultě obchodů nenajdete. Co takhle darovat zážitek?

Celá aktualita

Tipy na vánoční dárky - wellness pobyty

21.11.2016

Darovat wellness pobyt jako vánoční dárek je skvělou příležitostí k tomu být originální a ukázat, že vám na obdarovaném opravdu záleží. Vždyť wellness pobyt dokáže člověka po celoročním shonu uvolnit jako nic na světě. Máme pro vás tři tipy, proč tento rok někoho tímto ne zrovna všedním dárkem obdarovat.

Celá aktualita

Tři důvody, proč je dovolená v Česku skvělá

31.10.2016

Jezdit na dovolenou do zahraničí je pro nás už více než čtvrt století bezproblémová záležitost. Poznávání nových zemí je rozhodně skvělým způsobem trávení volného času, ale i dovolená v Česku, kterou bohužel čím dál více z nás začíná podceňovat, je v mnoha ohledech zajímavá. Přitom se nemusí jednat jen o lyžování a jiné aktivity na horách, dovolená v naší zemi s sebou nese spoustu výhod!

Celá aktualita

28. říjen 2016: Navštivte úchvatná místa české historie

19.10.2016

Podzimní měsíce nás mimo jiné potěší i několika státními svátky. Ten nejbližší nás čeká 28. října při příležitosti oslavy Dne vzniku samostatného Československa. Někteří plánují prodloužený víkend na chalupě, jiní se těší na zajímavé akce, které se v tento slavnostní den konají.

Celá aktualita
Všechny aktuality