Úspory.cz >> Slevy >> Tipy na vánoční dárky pro muže
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned
Aktuality

Tipy na vánoční dárky pro muže

21.11.2015 Slevy Správná volba dárku říkajícího “znám veškerá tvá přání, touhy i potřeby” je aktuální právě nyní, pár týdnů před Vánoci. Nejen ženy se zamýšlí nad tím, jaký dárek zvolit pro svého partnera, manžela, ale i bratra, otce či tchána. Některé mají dávno jasno, jiné potřebují popostrčit.

Výběr a nákup vánočních dárků pro opačné pohlaví je pro mnoho žen doslova stresující záležitostí. Ne každý muž jasně říká, co se mu líbí a co by si pod stromečkem přál najít. A tak jsou mnohé ženy odkázané na vlastní intuici, osobní znalost daného muže a rady od kamarádek. Zapomínat bychom však také neměly na internet, kde lze najít zajímavé a hlavně neokoukané tipy. Na internetu rovněž můžete dárky nakoupit on-line a to za výhodnější ceny než v kamenném obchodě.

Universální dárek neexistuje, každý muž je originál

Dárek vybíráme vždy pro konkrétní osobu, která je nám různě drahá. V ideálním případě by měl dárek odpovídat hloubce vztahu, tomu, jak dobře daného muže známe a co pro nás znamená, samozřejmě také věku a případně i společenskému postavení. Milovanému muži vybíráme dárek s patřičnou péčí a dostatečnou pozornost věnujeme zejména jeho přáním a touhám.

Muži mívají k dárkům odlišný vztah než ženy a odhadnout jejich přání není vždy snadné, zvlášť pokud o nich nemluví nebo míváte pocit, že žádná přání dokonce nemají. První rada, proto zní: Ptejte se. Proč tápat, který dárek je ten pravý, když se můžete jednoduše zeptat? Má-li muž jasnou představu a ví, co chce, jeho přání respektujte. V opačném případě se jeho slovy nechte pouze inspirovat.

Je váš muž snílek, sportovní nadšenec či má rád umění, módu a design?

Jak již bylo řečeno, každý muž je originál. Zamyslete se nad jeho zájmy a koníčky a brzy zjistíte, že výběr vhodného dárku nemusí být takovým oříškem. Pro muže, kteří o sebe rádi pečují, je vhodným dárkem kvalitní toaletní voda či luxusní parfém. Jistě ocení zajímavý doplněk v podobě netradiční kravaty, elegantního koženého pásku, šály či manžetových knoflíčků. Pro zaneprázdněné muže bude vhodným dárkem exkluzivní kožený zápisník či diář a pro opravdu náročné typy jsou určené kvalitní náramkové hodinky.

Je-li váš partner spíše vášnivým sportovce, zaměřte se na jeho konkrétní záliby. Cyklista ocení nový dres, protože ten svůj starý sám od sebe nevymění, případně zajímavé a praktické doplňky na kolo. Pokud máte pocit, že váš drahý má veškeré vybavení, které existuje, sáhněte po zážitku. V každém muži se skrývá chlapec toužící po nevšedním dobrodružství. Na výběr máte z nepřeberného množství sportovních či adrenalinových zážitků od jízdy luxusním sportovním autem až po tandemový seskok padákem. Klidnější typy ocení let balonem nebo pivní lázně. Věřte, že na nevšední zážitky se nezapomíná.

Peníze až na prvním místě

Pochopíte-li mužův životní styl, máte napůl vyhráno. Dalším kritériem, který je třeba vzít v potaz, je mužův životní standard. Některé muže nepřekvapíte drahými dárky a naopak ocení nečekaný dárek vybraný srdcem. I velmi bohatý muž může být nadšený ze zajímavé knihy či lístku na divadelní představení, které mu doporučíte právě vy a nikdo jiný, nebo koncert jeho oblíbené hudební kapely v mládí. Naopak jiný muž ocení dárek v podobě kvalitní košile či kravaty, kterou by si jinak nekoupil.

Darovat muži krásný a drahý dárek je pěkné, ale dárek by měl odpovídat také vašim finančním možnostem. I levnější dárek může potěšit nejednoho muže. Pro tyto případy jsou vhodné drobnosti, knihy i sladké dárky. Jste výborná kuchařka? Nadělte svému partnerovi osobně vyrobenou poukázku na výjimečnou večeři u sebe doma a chybu neuděláte. Říká se přeci, že láska prochází žaludkem, a u mužů to platí dvojnásob.

Vybírejte vánoční dárek srdcem a máte vyhráno. Inspiraci vám nabízíme na Úspory.cz, kde zajímavý dárek seženete se slevou!

Štítky: adrenalinové zážitky levně | dárky se slevou | luxusní parfémy | on-line nákupy | slevy | šperky a hodinky | vánoční dárky |

Hodnocení článku:

Podobné články

Ušetřete za zimní dovolenou! Využijte slevy

26.02.2018

Zimní sezóna je v plném proudu. Na českých horách i v zahraničí se pilně lyžuje i běžkuje. Jaké plány máte pro letošní zimu vy? Pokud váháte, protože zimní dovolená není levnou záležitostí, dejte na naše tipy. Poradíme vám, jak a kde všude lze ušetřit.

Celá aktualita

Kam na Velikonoce? Inspirujte se našimi tipy na velikonoční výlety

03.04.2017

Velikonoce nás baví. Dospělí se těší na volný pátek a pondělí a děti zase na zábavnou koledovačku a spousty vykoledovaných dobrot. Víte už nyní, co budete dělat? Pokud ne, přinášíme vám pár tipů na zajímavé akce, které se v tyto dny konají po celé ČR.

Celá aktualita

Jak ušetřit při dovolené na ubytování

20.03.2017

Šetřit na cestování je poměrně obtížné. Pokud si člověk chce odpočinou u moře nebo se pokochat kulturou v cizí zemi, jednoduše do kapsy prostě budete muset sáhnout. To ale samozřejmě neznamená, že musíte při dražší dovolené utratit všechny peníze, které jste si na dovolenou tak dlouho šetřili. Naopak, existuje spousta racionálních způsobů, jak při cestování do zahraničí snížit výdaje, abyste se nemuseli příliš omezovat a přitom nezatížili svou peněženku.

Celá aktualita

Darujte na poslední chvíli neobyčejný zážitek

19.12.2016

Přesně za 5 dní nastane dlouho očekávaný Štědrý den. Den, na který se těší nejen nedočkavé děti, ale také dospělí. Proč by také ne, když je pod stromečkem mile překvapí nejeden dárek. Avšak vymyslet takový dárek, který opravdu potěší, není jednoduché. Pokud si na poslední chvíli stále lámete hlavu s výběrem dárků, přinášíme vám inspiraci.

Celá aktualita

Tipy na vánoční dárek: Darujte zážitek

05.12.2016

Chcete své známé letos obdarovat něčím originálnějším, než jsou jen věcné dárky? Zdá se vám, že parfém či prefabrikované dárkové sady by vašeho známého omrzely? Pak je na čase poohlédnout se jinde, protože originální dárek na pultě obchodů nenajdete. Co takhle darovat zážitek?

Celá aktualita

Tipy na vánoční dárky - wellness pobyty

21.11.2016

Darovat wellness pobyt jako vánoční dárek je skvělou příležitostí k tomu být originální a ukázat, že vám na obdarovaném opravdu záleží. Vždyť wellness pobyt dokáže člověka po celoročním shonu uvolnit jako nic na světě. Máme pro vás tři tipy, proč tento rok někoho tímto ne zrovna všedním dárkem obdarovat.

Celá aktualita

Tři důvody, proč je dovolená v Česku skvělá

31.10.2016

Jezdit na dovolenou do zahraničí je pro nás už více než čtvrt století bezproblémová záležitost. Poznávání nových zemí je rozhodně skvělým způsobem trávení volného času, ale i dovolená v Česku, kterou bohužel čím dál více z nás začíná podceňovat, je v mnoha ohledech zajímavá. Přitom se nemusí jednat jen o lyžování a jiné aktivity na horách, dovolená v naší zemi s sebou nese spoustu výhod!

Celá aktualita

28. říjen 2016: Navštivte úchvatná místa české historie

19.10.2016

Podzimní měsíce nás mimo jiné potěší i několika státními svátky. Ten nejbližší nás čeká 28. října při příležitosti oslavy Dne vzniku samostatného Československa. Někteří plánují prodloužený víkend na chalupě, jiní se těší na zajímavé akce, které se v tento slavnostní den konají.

Celá aktualita
Všechny aktuality