Aktuality

Pětitisícová půjčka od Air Bank – alternativa rychlé půjčky?

9. 11. 2016

Poměrně mladá banka Air Bank, která patří do skupiny PPF , se už od svého počátku prezentuje jako moderní a spolehlivá banka, konkurující společně s dalšími mladými bankami zaběhlým a „ne-cool“ bankám. Jednou z velmi zajímavých možností, které Air Bank nabízí, je také rychlá a dostupná půjčka od 5000 Kč.

Celá aktualita

V projektu Vstřícná banka vedou banky s levnými účty

12. 3. 2016

Již pátým rokem probíhá zajímavý projekt Vstřícná banka, jehož cílem je poskytování objektivních informací o všech tuzemských bankách a kvalitě jimi poskytovaných služeb a servisu. Za hodnocením stojí nezávislí odborníci z oblasti finančnictví, médií a vzdělávání i veřejnost.

Celá aktualita

Nejbezpečnějšími poskytovateli půjček jsou Komerční banka, Air Bank a Home Credit

1. 12. 2015

Které banky a nebankovní úvěrové společnosti nabízí opravdu bezpečné a férové půjčky? Právě na bezpečnost poskytovaných bankovních a nebankovních půjček se zaměřuje každoroční Studie prováděná organizací Navigátor bezpečného úvěru. Letošní výsledky ukázaly, že úroveň bezpečnosti stále stoupá.

Celá aktualita

Neplaťte za bankovní účet příliš mnoho

8. 7. 2015

Bankovní poplatky byly po mnoho let jedním ze zásadních zdrojů příjmů bank. Klienti se však začali vzpouzet, a tak banky začaly pomalu od některých poplatků opouštět. Jedním z kritizovaných je poplatek za vedení účtu. Aktuálně si některé banky tento poplatek účtují, jiné jej zcela zrušily.

Celá aktualita

Běžné účty pro děti a mladistvé. Jaká je nabídka českých bank?

10. 6. 2015

Mít běžný účet v bance je dnes samozřejmostí pro každého dospělého člověka, který chce mít své finance v bezpečí a pod kontrolOu. Stále častěji se také objevuje požadavek na bankovní účty pro nezletilé mladistvé a děti. Za požadavky stojí rodiče, kteří své děti vychovávají k finanční zodpovědnosti.

Celá aktualita