Úspory.cz >> Půjčky před výplatou >> Pětitisícová půjčka od Air Bank – alternativa rychlé půjčky?
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned
Aktuality

Pětitisícová půjčka od Air Bank – alternativa rychlé půjčky?

09.11.2016 Půjčky před výplatou Poměrně mladá banka Air Bank, která patří do skupiny PPF , se už od svého počátku prezentuje jako moderní a spolehlivá banka, konkurující společně s dalšími mladými bankami zaběhlým a „ne-cool“ bankám. Jednou z velmi zajímavých možností, které Air Bank nabízí, je také rychlá a dostupná půjčka od 5000 Kč.

 

Pro klienty bleskovka, pro ostatní dobrá alternativa

V případě že potřebujete jen pár tisíc a přemýšlíte o rychlé půjčce před výplatou, mějte na paměti, že vyznat se ve spolehlivých nabídkách je poměrně obtížné a zárukou bezpečnosti jsou proto banky. V případě Air Bank je možné si vzít půjčku už od pěti tisíc korun a prakticky ji máte možnost splácet po stovce a výši splátek si můžete nastavit od stovky na v podstatě jakoukoliv částku, která vám bude vyhovovat.

Klienti Air Bank, kteří poprvé žádají o půjčku nebo ti, kteří si jdou pouze pro půjčku, musí doložit potvrzení přijmu, což se může zdát jako zdlouhavé oproti rychlé půjčce bez doložení příjmů, nicméně jde především o vaše finance a pokud by banka odmítla vám peníze poskytnout, má k tomu vždy střízlivý důvod a chrání tím nejen sebe, ale i vás před případnou neschopností půjčku splatit. Neklient tím získá nový účet u Air Bank a peníze se převedou na tento účet. Stávající zákazník dostane peníze na svůj účet.

Máte zrovna hluboko do kapsy a potřebujete peníze snadno a rychle? Sjednejte si bezpečnou půjčku od Air bank a neplaťte absolutně žádné poplatky.

Předschválená půjčka – peníze (klidně) do minuty

Po doložení přijmu vám Air Bank může předschválit určitou sumu, kterou vám poskytne v podstatě okamžitě poté, co o ni zažádáte. Stačí několik kliknutí, nastavení splátek, potvrzení SMS kódem a peníze se vám velmi rychle objeví na účtu. Pokud máte průměrný plat, můžete takto získat klidně i sto tisíc korun, které mate pro případ potřeby okamžitě k dispozici, ale měli byste mít pod kontrolou, kolik si vlastně půjčujete, abyste vše dokázali splácet. Pokud potřebujete jen pár tisíc, je půjčka od Air Bank opravdu výborným řešením oproti nebankovním poskytovatelům.

 

 

Štítky: Air Bank | bezpečná půjčka | krátkodobé půjčky | půjčka před výplatou | půjčky do 5 000 | půjčky online | rychlé půjčky |

Hodnocení článku:

Podobné články

Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali

01.02.2017

Na počátku nové Kamali půjčky stál projekt Click Credit, který Home Credit odstartoval v roce 2013. Díky velmi výhodným podmínkám si novinka mezi mikropůjčkami získala pověst férové půjčky. Z Click Credit půjčky se v roce 2015 stala Japonská půjčka. Po dalších dvou letech nastal opět čas na změnu.

Celá aktualita

Snadná půjčka od TOMMY STACHI – půjčka pro všechny a pro všechno

30.01.2017

Rozmýšlíte se, kde si půjčit peníze? Rádi bychom Vám představili Snadnou půjčku od společnosti TOMMY STACHI s.r.o., která představuje zajímavou alternativu k bankovním půjčkám. Mezi její hlavní přednosti patří rychlost a jednoduchost vyřízení, bezúčelnost, možnost předčasného splacení zdarma a získání peněz v hotovosti do 20 minut. Co dalšího od ní můžete očekávat?

Celá aktualita

Japonská půjčka – Řešení, když vás překvapí nečekaný výdaj nebo chybí pár korun do výplaty

17.01.2017

Pokazila se vám lednička a nemáte z čeho zaplatit opravu? Výplata vám tento měsíc přijde pozdě? Museli jste své ratolesti zajistit lyžařské vybavení a teď přemýšlíte, jak do příští výplaty vyjdete? Nejvýhodnějším a nejbezpečnějším řešením je Japonská půjčka. Podívejte se, na co si dát pozor u mikropůjček a který poskytovatel má nejnižší poplatky.

Celá aktualita

Konec neférových půjček před výplatou v Čechách?

02.12.2016

Krátkodobé půjčky si našly své příznivce a není divu. Drobné potíže vyřeší za okamžik a půjčku splatí do měsíce. Život se vrátí do normálních kolejí. Ovšem, pokud vše jde dobře. Na krátkodobé půjčky se snáší vlna kritiky, a to zejména na část poskytovatelů, které nelze označit jinak než jako podvodníky a lichváře.

Celá aktualita

Japonská půjčka – nejbezpečnější půjčka před výplatou

22.09.2016

Japonská půjčka funguje na trhu s půjčkami před výplatou již déle než jeden rok. Jako stabilní a klienty prověřená společnost neustále inovuje a rozvíjí své služby. Nově Japonská půjčka poskytuje svým klientům kromě mikropůjček také tak zvanou velkou půjčku až do výše 200 000 Kč. Tímto a také svou bezpečností, rychlostí a nízkými poplatky se odlišuje od jiných mikropůjček na trhu.

Celá aktualita

Jak na nebankovní půjčky?

15.09.2016

Nebankovní trh v současné době připomíná nepřehlednou džungli nabídek a produktů. Jak si mezi nimi správně vybrat a zvolit půjčku s výhodnými parametry a nízkými splátkami, která vám bude vyhovovat? Nabízíme několik rad, jak vybírat nebankovní půjčky.

Celá aktualita

Rychlá půjčka? Slovo „investor“ by vás mělo odradit

19.08.2016

Když rychlá půjčka před výplatou, tak raději osvědčená a krytá stabilní společností. To je základ, pokud se nechcete dostat do nepříjemných dluhů, které si nezaviníte sami.

Celá aktualita

Předražené telefonní linky? U rychlých půjček bohužel stále problém

10.08.2016

Výplata za týden a vy zrovna nutně potřebujete pár tisíc. Někdo to řeší půjčkou od kamaráda, jiný i když nerad, sáhne do úspor. Jedno z řešení je také rychlá půjčka, často příznačně nazývána jako „půjčka před výplatou“. Jde o mikroúvěr, kdy do pár minut získáte pár tisíc korun s tím, že do měsíce celou částku splatíte, v nerozšířenějším případě právě hned po výplatě.

Celá aktualita
Všechny aktuality