Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Půjčky >> Přichází akce Poctivcům půlku zpět!

Aktuality

Přichází akce Poctivcům půlku zpět!

15. 11. 2016 Půjčky Společnost TOMMY STACHI s. r. o., která poskytuje krátkodobé nebankovní půjčky, se rozhodla přijít s ojedinělou nabídkou, kterou možná otočí trh spotřebitelských úvěrů vzhůru nohama. Její akce s názvem Poctivcům půlku zpět! Slibuje vrácení poloviny celkové výše půjčky zpět a to vše bez magického, jinými společnostmi často používaného, slovíčka AŽ.

Snadná půjčka od TOMMY STACHI

Půjčky od TOMMY STACHI jsou charakterizovány třemi BEZ: bez skrytých poplatků, bez ručitele a bez účelu. Jsou určeny všem, kteří si chtějí půjčit rychle a za jasných, předem daných podmínek. Společnost si zakládá na férovém jednání a individuálním přístupu, ale také na široké nabídce půjček, díky které si vybere každý tu svou optimální. Přesvědčit se o tom můžete ZDE. Nyní se rozhodla své POCTIVÉ klienty odměnit, proto přišla s unikátní nabídkou akce Poctivcům půlku zpět!

 

Chcete se stát Poctivcem?

Vrácení poloviny celkové výše půjčky se netýká jen nově sjednaných úvěrů, naopak společnost tuto možnost nabízí i klientům s aktivní půjčkou. Každý, kdo si zažádá ve dnech 14. 11. 2016 – 23. 12. 2016 o novou Snadnou půjčku nebo si refinancuje současnou, získá za její řádné a poctivé splácení polovinu celkové výše půjčky nazpátek. Refinancování mohou využít jak klienti bez prodlení ve splácení, tak i klienti s prodlením. Společnost je chce takto motivovat k včasnému a svědomitému placení, které nezůstane bez odměny.

 

Je v tom zakopaný pes?

Tato otázka napadne jistě každého a není se čemu divit. V dnešním světě různých rádoby výhodných nabídek se dá těžko něčemu takovému uvěřit. Ale ne! Žádné nekalé praktiky v tom hledat nemusíte! Všechny podmínky akce jsou předem dány, ty hlavní si zde stručně shrneme. Nabídka se týká všech Snadných půjček v hodnotě 5 000 Kč – 150 000 Kč se splatností 18 – 36 měsíců, které budou nově sjednány nebo refinancovány ve dnech 14. 11. 2016 – 23. 12. 2016. Jedinou výjimku tvoří VIP půjčky, které do akce nespadají. A samozřejmě ta hlavní a nejdůležitější podmínka je řádné splácení bez jakéhokoliv prodlení nebo předčasného splacení půjčky. Více informací naleznete na oficiálních stránkách společnosti TOMMY STACHI

Štítky: nebankovní půjčka | půjčky |

Hodnocení článku:

Podobné články

Noví poskytovatelé úvěrů musí složit zkoušky. Jak certifikace probíhá?

20. 11. 2017

Nový zákon o spotřebitelském úvěru je platný téměř dvanáct měsíců. Neustále se o mluví a píše o tom, co vše musí poskytovatelé půjček nově splňovat. Jednou z podmínek je také složení odborné certifikační zkoušky ČNB. Jak taková zkouška probíhá a jaký má vliv na kvalitu poskytovatelů úvěrů a jejich poradců?

Celá aktualita

U TOMMY STACHI si klienti užívají Úrokové prázdniny

5. 5. 2017

S výhodnými půjčkami s úrokem 0 % se roztrhnul pytel, a tak ani společnost TOMMY STACHI nemohla zůstat pozadu. Důležité však je odlišit se, proto přišla s Úrokovými prázdninami, jež nemají na českém trhu konkurenci.

Celá aktualita

EC Financial Services podala žádost o licenci ČNB mezi prvními

5. 4. 2017

Zdá se, že novela zákona o spotřebitelském úvěru, vnese na současný trh s nebankovními půjčkami pořádný rozruch. O licenci ČNB, bez které již nesmí půjčky poskytovat, v zákonné lhůtě požádalo pouze 108 nebankovních společností. Přitom dosud poskytovaly půjčky více než 50 000 různých společností. Kam se poděly?

Celá aktualita

Společnost TOMMY STACHI svou žádost o licenci ČNB již podala. Nyní dává rady, jak poznat poskytovatele bezpečných půjček

30. 3. 2017

Do konce února musel každý, kdo chce poskytovat nebo zprostředkovávat spotřebitelské úvěry, podat žádost o licenci České národní banky. Ta staví nebankovní půjčky na stejnou rovinu jako bankovní úvěry, což znamená, že půjčit si u nebankovní společnosti je stejně bezpečné jako u banky, mnohdy však za ještě výhodnějších podmínek, například bez zástavy majetku. Na udělení dané licence má ČNB 15 měsíců. Jak ale nyní poznat poskytovatele bezpečných půjček?

Celá aktualita

Půjčky se nemusíte bát, pokud víte, jak na ni

14. 3. 2017

Chcete si vzít půjčku, ale bojíte se, aby se vám nevymkla z rukou? Pokud budete k jejímu splácení přistupovat zodpovědně, strach mít nemusíte. Důležité je mít stále na paměti, že půjčka je dobrý sluha, ale zlý pán. A podle toho se k ní také chovat.

Celá aktualita

Financování auta: Za hotové nebo na splátky?

13. 2. 2017

Nákup nového vozidla obvykle představuje značný zásah do rodinného rozpočtu. Zdaleka ne každý disponuje dostatkem vlastních úspor, aby si mohl pořídit nové či ojeté auto. A tak ke slovu přichází nákup na splátky.V tomto případě máme na výběr hned ze tří možností - finanční leasing, operativní leasing a spotřebitelský úvěr.

Celá aktualita

Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali

1. 2. 2017

Na počátku nové Kamali půjčky stál projekt Click Credit, který Home Credit odstartoval v roce 2013. Díky velmi výhodným podmínkám si novinka mezi mikropůjčkami získala pověst férové půjčky. Z Click Credit půjčky se v roce 2015 stala Japonská půjčka. Po dalších dvou letech nastal opět čas na změnu.

Celá aktualita

Vánoce 2016: Češi si půjčili o desítky procent více než loni

2. 1. 2017

Češi se cítí ekonomicky velmi dobře. Banky i nebankovní společnosti uvedly, že si Češi na vánoční dárky půjčili o desetinu více než před rokem. Průměrná výše vánoční půjčky činila 18 tisíc korun! Finanční společnosti odhadují, že zájem bude pokračovat i během ledna. Důvodem jsou již tradiční povánoční slevy.

Celá aktualita

1 2 3 »