Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Půjčky >> Přichází akce Poctivcům půlku zpět!
Aktuality

Přichází akce Poctivcům půlku zpět!

15. 11. 2016 Půjčky Společnost TOMMY STACHI s. r. o., která poskytuje krátkodobé nebankovní půjčky, se rozhodla přijít s ojedinělou nabídkou, kterou možná otočí trh spotřebitelských úvěrů vzhůru nohama. Její akce s názvem Poctivcům půlku zpět! Slibuje vrácení poloviny celkové výše půjčky zpět a to vše bez magického, jinými společnostmi často používaného, slovíčka AŽ.

Snadná půjčka od TOMMY STACHI

Půjčky od TOMMY STACHI jsou charakterizovány třemi BEZ: bez skrytých poplatků, bez ručitele a bez účelu. Jsou určeny všem, kteří si chtějí půjčit rychle a za jasných, předem daných podmínek. Společnost si zakládá na férovém jednání a individuálním přístupu, ale také na široké nabídce půjček, díky které si vybere každý tu svou optimální. Přesvědčit se o tom můžete ZDE. Nyní se rozhodla své POCTIVÉ klienty odměnit, proto přišla s unikátní nabídkou akce Poctivcům půlku zpět!

 

Chcete se stát Poctivcem?

Vrácení poloviny celkové výše půjčky se netýká jen nově sjednaných úvěrů, naopak společnost tuto možnost nabízí i klientům s aktivní půjčkou. Každý, kdo si zažádá ve dnech 14. 11. 2016 – 23. 12. 2016 o novou Snadnou půjčku nebo si refinancuje současnou, získá za její řádné a poctivé splácení polovinu celkové výše půjčky nazpátek. Refinancování mohou využít jak klienti bez prodlení ve splácení, tak i klienti s prodlením. Společnost je chce takto motivovat k včasnému a svědomitému placení, které nezůstane bez odměny.

 

Je v tom zakopaný pes?

Tato otázka napadne jistě každého a není se čemu divit. V dnešním světě různých rádoby výhodných nabídek se dá těžko něčemu takovému uvěřit. Ale ne! Žádné nekalé praktiky v tom hledat nemusíte! Všechny podmínky akce jsou předem dány, ty hlavní si zde stručně shrneme. Nabídka se týká všech Snadných půjček v hodnotě 5 000 Kč – 150 000 Kč se splatností 18 – 36 měsíců, které budou nově sjednány nebo refinancovány ve dnech 14. 11. 2016 – 23. 12. 2016. Jedinou výjimku tvoří VIP půjčky, které do akce nespadají. A samozřejmě ta hlavní a nejdůležitější podmínka je řádné splácení bez jakéhokoliv prodlení nebo předčasného splacení půjčky. Více informací naleznete na oficiálních stránkách společnosti TOMMY STACHI

Štítky: nebankovní půjčka | půjčky |

Hodnocení článku:

Podobné články

Pravidla hypoték se opět mění. Podle lidí k horšímu

19. 10. 2018

Od začátku října začala platit nová pravidla pro získání úvěru na bydlení - hypotéky. Šance na úspěšné jednání se opět snížily. Zejména lidé s nižšími příjmy a dluhy budou mít velký problém na hypotéku vůbec dosáhnout. Navíc rostou ceny nemovitostí a hypotéky začaly zdražovat.

Celá aktualita

Za posledních 7 let půjčky zlevnily téměř o polovinu

12. 10. 2018

Půjčky jsou stále levnější. Jenom za posledních 7 let kleslo průměrné RPSN téměř o polovinu na 10 %. Postupně také mizí veškeré poplatky související s poskytováním spotřebitelských půjček i hypoték. Přesto české půjčky nadále patří k nejdražším v západní Evropě. Dočkáme se jednou vyrovnaných podmínek?

Celá aktualita

Rizika půjčky ihned na účet bez doložení příjmů

11. 5. 2018

Půjčit si, to není vůbec těžké. V dnešní době plné nabídek a reklam na půjčky, kdy banky i nebankovní společnosti bojují o své klienty, je totiž nutné vycházet klientům maximálně vstříc. Jinak hrozí, že nabídka moc nezaujme.

Celá aktualita

Ministerstvo spravedlnosti navrhuje snadnější oddlužení

30. 4. 2018

Podle nového návrhu ministerstva spravedlnosti by mohl vymazat dluhy i ten, kdo nesplatí téměř nic. Změna insolvenčního zákona by měla pomoci zejména dlužníkům, kteří se nachází v úpadku. Současný právní řad jim nedovoluje situaci řešit, a tak se nakonec uchylují do šedé ekonomiky, která jejich stav ještě více zhorší.

Celá aktualita

Hypotéka versus stavební spoření: Znáte rozdíl?

23. 4. 2018

Díky státní podpoře je stavební spoření mezi Čechami oblíbené. V současné době je hodně využíváno v podobě překlenovacího úvěru na koupi vlastního bydlení. To se týká zejména domácností, které nemají naspořeno. Stavební spoření v tomto případě nahrazuje vlastní úspory.

Celá aktualita

Od konce května budou stovky úvěrových společnosti bez licence

16. 4. 2018

Nový zákon o spotřebitelském úvěru přinesl zásadní změny. Ty však naplno pocítíme až po osmnácti měsících od jeho uvedení v platnost na konci letošního května, kdy se desítky úvěrových firem ocitnou bez licence nutné k provozování činnosti. Poradíme vám, jak se zachovat, pokud u takové společnosti máte sjednaný úvěr.

Celá aktualita

Typy dlužníků: Patříte mezi příležitostné dlužníky nebo půjčky odmítáte?

5. 2. 2018

Žít na dluh už dávno není nic divného nebo výjimečného. Naopak podstatná většina Čechů splácí nejméně jednu půjčku. Pro některé z nich je přitom půjčka nezbytnost, pro jiné možnost jak rozhazovat peníze, které nemají a nikdy mít nebudou. Víte, do jaké skupiny dlužníků patříte?

Celá aktualita

Noví poskytovatelé úvěrů musí složit zkoušky. Jak certifikace probíhá?

20. 11. 2017

Nový zákon o spotřebitelském úvěru je platný téměř dvanáct měsíců. Neustále se o mluví a píše o tom, co vše musí poskytovatelé půjček nově splňovat. Jednou z podmínek je také složení odborné certifikační zkoušky ČNB. Jak taková zkouška probíhá a jaký má vliv na kvalitu poskytovatelů úvěrů a jejich poradců?

Celá aktualita

1 2 3 »