\
Úspory.cz >> Půjčky před výplatou >> Rychlá půjčka? Slovo „investor“ by vás mělo odradit
Aktuality

Rychlá půjčka? Slovo „investor“ by vás mělo odradit

19. 8. 2016 Půjčky před výplatou Když rychlá půjčka před výplatou, tak raději osvědčená a krytá stabilní společností. To je základ, pokud se nechcete dostat do nepříjemných dluhů, které si nezaviníte sami.

Nejčastěji podvodnou půjčku poznáte tak, že ji poskytuje fyzická osoba a nikoliv společnost. Pokud jste se k takovému člověku dostali způsobem, který popisují první dva body, můžete si být stoprocentně jistí, že se jedná o zcela neseriózní půjčku. Nemusí se vždy jednat vyloženě o podvod, ovšem výraz „lichva“ známe všichni.

Spasitel jménem „investor“

Že jsou linky na podvodné půjčky předražené, to už je známý fakt, který jsme podrobně probírali v minulém článku. Zároveň jsme v něm poukázali na zajímavé slovo, které se při hovoru s operátorkou často skloňuje, a to slovo investor.

V rétorice poskytovatelů takových půjček je investor něco jako mesiáš, který má kontrolu nad vaší finanční budoucností. Paradoxně 90% žadatelů o půjčku tohoto člověka nikdy neuvidí, protože mu půjčku buď odmítne (nejlépe po půl hodině hovoru, kdy už jste kvůli předražené lince utratili kolem 3000 Kč) nebo bude „zrovna na výjezdu“, abychom citovali samotné operátorky. Pokud je na výjezdu, budou si vás operátorky přehazovat jako horkou bramboru od jednoho investora k druhému, zatímco váš účet za telefon bude rapidně stoupat.

Ruku na srdce, žádný investor ve skutečnosti neexistuje. Ono to slovo sice zní vznešeně, ale představa noblesního kravaťáka s hojným finančním zázemím, který má tak dobré srdce, že sám půjčuje potřebným, je naprosto zcestná. Výpovědi klientů, kterým se nakonec podařilo na schůzku s investorem dostat, se jasně shodují – vždy je to údajný „pobočník“ či „zástupce“ zmíněného investora, což je taková hůře placená brigáda ve stylu šmejdů či podomních prodejců, jejichž cílem je uzavřít s vámi smlouvu, aby měli večer na lístek na vlak zpět domů.

Raději klasiku

Přestože je internet plný těchto nabídek s plakáty a načerno vylepené poutače z nich dělají takřka morální povinnost, při bližším zkoumání obchodních podmínek (které většina poskytovatelů těchto půjček jen nerada zveřejňuje) se mnohdy dozvíte, že přeplatíte poměrně dost a v případě, že byste nebyli schopni půjčku splatit do 30 dnů, vám naběhnout závratné poplatky.

Ze všech těchto půjček vychází nejlépe Japonská půjčka od skupiny společností Home Credit, nebo využijte malou půjčku od své banky.

 

Štítky: Japonská půjčka | nebankovní půjčka | podvodné půjčky | poskytovatelé půjček | půjčka před výplatou | rychlá půjčka |

Hodnocení článku:

Podobné články

Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali

1. 2. 2017

Na počátku nové Kamali půjčky stál projekt Click Credit, který Home Credit odstartoval v roce 2013. Díky velmi výhodným podmínkám si novinka mezi mikropůjčkami získala pověst férové půjčky. Z Click Credit půjčky se v roce 2015 stala Japonská půjčka. Po dalších dvou letech nastal opět čas na změnu.

Celá aktualita

Snadná půjčka od TOMMY STACHI – půjčka pro všechny a pro všechno

30. 1. 2017

Rozmýšlíte se, kde si půjčit peníze? Rádi bychom Vám představili Snadnou půjčku od společnosti TOMMY STACHI s.r.o., která představuje zajímavou alternativu k bankovním půjčkám. Mezi její hlavní přednosti patří rychlost a jednoduchost vyřízení, bezúčelnost, možnost předčasného splacení zdarma a získání peněz v hotovosti do 20 minut. Co dalšího od ní můžete očekávat?

Celá aktualita

Japonská půjčka – Řešení, když vás překvapí nečekaný výdaj nebo chybí pár korun do výplaty

17. 1. 2017

Pokazila se vám lednička a nemáte z čeho zaplatit opravu? Výplata vám tento měsíc přijde pozdě? Museli jste své ratolesti zajistit lyžařské vybavení a teď přemýšlíte, jak do příští výplaty vyjdete? Nejvýhodnějším a nejbezpečnějším řešením je Japonská půjčka. Podívejte se, na co si dát pozor u mikropůjček a který poskytovatel má nejnižší poplatky.

Celá aktualita

Konec neférových půjček před výplatou v Čechách?

2. 12. 2016

Krátkodobé půjčky si našly své příznivce a není divu. Drobné potíže vyřeší za okamžik a půjčku splatí do měsíce. Život se vrátí do normálních kolejí. Ovšem, pokud vše jde dobře. Na krátkodobé půjčky se snáší vlna kritiky, a to zejména na část poskytovatelů, které nelze označit jinak než jako podvodníky a lichváře.

Celá aktualita

Pětitisícová půjčka od Air Bank – alternativa rychlé půjčky?

9. 11. 2016

Poměrně mladá banka Air Bank, která patří do skupiny PPF , se už od svého počátku prezentuje jako moderní a spolehlivá banka, konkurující společně s dalšími mladými bankami zaběhlým a „ne-cool“ bankám. Jednou z velmi zajímavých možností, které Air Bank nabízí, je také rychlá a dostupná půjčka od 5000 Kč.

Celá aktualita

Japonská půjčka – nejbezpečnější půjčka před výplatou

22. 9. 2016

Japonská půjčka funguje na trhu s půjčkami před výplatou již déle než jeden rok. Jako stabilní a klienty prověřená společnost neustále inovuje a rozvíjí své služby. Nově Japonská půjčka poskytuje svým klientům kromě mikropůjček také tak zvanou velkou půjčku až do výše 200 000 Kč. Tímto a také svou bezpečností, rychlostí a nízkými poplatky se odlišuje od jiných mikropůjček na trhu.

Celá aktualita

Jak na nebankovní půjčky?

15. 9. 2016

Nebankovní trh v současné době připomíná nepřehlednou džungli nabídek a produktů. Jak si mezi nimi správně vybrat a zvolit půjčku s výhodnými parametry a nízkými splátkami, která vám bude vyhovovat? Nabízíme několik rad, jak vybírat nebankovní půjčky.

Celá aktualita

Předražené telefonní linky? U rychlých půjček bohužel stále problém

10. 8. 2016

Výplata za týden a vy zrovna nutně potřebujete pár tisíc. Někdo to řeší půjčkou od kamaráda, jiný i když nerad, sáhne do úspor. Jedno z řešení je také rychlá půjčka, často příznačně nazývána jako „půjčka před výplatou“. Jde o mikroúvěr, kdy do pár minut získáte pár tisíc korun s tím, že do měsíce celou částku splatíte, v nerozšířenějším případě právě hned po výplatě.

Celá aktualita
Všechny aktuality