Úspory.cz >> Půjčky před výplatou >> Snadná půjčka od TOMMY STACHI – půjčka pro všechny a pro všechno
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned
Aktuality

Snadná půjčka od TOMMY STACHI – půjčka pro všechny a pro všechno

30.01.2017 Půjčky před výplatou Rozmýšlíte se, kde si půjčit peníze? Rádi bychom Vám představili Snadnou půjčku od společnosti TOMMY STACHI s.r.o., která představuje zajímavou alternativu k bankovním půjčkám. Mezi její hlavní přednosti patří rychlost a jednoduchost vyřízení, bezúčelnost, možnost předčasného splacení zdarma a získání peněz v hotovosti do 20 minut. Co dalšího od ní můžete očekávat?

Snadná půjčka pouze a jen od TOMMY STACHI

Snadná půjčka je hlavním produktem společnosti TOMMY STACHI s.r.o., jež na ní má ochrannou známku SNADNÁ PŮJČKA ©. Představuje ideální řešení pro všechny, kteří hledají rychlou, jednoduchou a bezpečnou cestu, jak si půjčit peníze. Charakterizována je třemi bez: bez účelu, bez ručitele a bez skrytých poplatků. Poskytována je zaměstnancům, živnostníkům a důchodcům, ale i ženám na mateřské dovolené, pokud prokáží dostatečný příjem na plnění svých závazků. Sjednat si ji mohou i ti, kteří již mají úvěr v bance nebo u jiné nebankovní společnosti.

Kolik, jak a za jakých podmínek

U TOMMY STACHI si můžete zažádat o půjčku ve výši 5 000 Kč – 150 000 Kč se splatností 12 – 36 měsíců. Sjednat ji lze osobně na pobočce, která se nachází přímo v komplexu Olšanka v ulici Táboritská 1000/23 na Praze 3, nebo o ni můžete zažádat on-line z pohodlí domova na stránkách www.snadnapujcka.cz. První varianta je vhodná pro ty, kteří potřebují peníze opravdu rychle, na pobočce Vám totiž budou vyplaceny v hotovosti do 20 minut. Výhodou druhé možnosti je pohodlnost, k sestavení smlouvy bude pouze potřeba zaslat příslušné dokumenty, o kterých Vás po telefonu popřípadě skrz Klientské centrum informuje zákaznické centrum, a pak už jen vyčkáte, až Vám ji k podpisu přiveze kurýr. Peníze Vám budou převedeny na účet po podpisu smlouvy.

Tommy Stachi

O společnosti TOMMY STACHI

TOMMY STACHI s.r.o. je česká společnost, která se na trhu krátkodobých spotřebitelských úvěrů objevila již v roce 2004. Při poskytování půjček si zakládá na individuálním přístupu, férových podmínkách a transparentnosti, vždy tedy můžete očekávat jasnou a přehlednou smlouvu s přesnými údaji, jaká bude výše splátek, kolik zaplatíte celkem i jaké bude případné navýšení při pozdním splácení. Aby byly její půjčky bezpečné, řídí se zároveň pravidly zodpovědného poskytování půjček. Proto vždy můžete očekávat důkladné prověřování Vaší bonity, tj. schopnosti splácet půjčku.

Štítky: snadná půjčka |

Hodnocení článku:

Podobné články

Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali

01.02.2017

Na počátku nové Kamali půjčky stál projekt Click Credit, který Home Credit odstartoval v roce 2013. Díky velmi výhodným podmínkám si novinka mezi mikropůjčkami získala pověst férové půjčky. Z Click Credit půjčky se v roce 2015 stala Japonská půjčka. Po dalších dvou letech nastal opět čas na změnu.

Celá aktualita

Japonská půjčka – Řešení, když vás překvapí nečekaný výdaj nebo chybí pár korun do výplaty

17.01.2017

Pokazila se vám lednička a nemáte z čeho zaplatit opravu? Výplata vám tento měsíc přijde pozdě? Museli jste své ratolesti zajistit lyžařské vybavení a teď přemýšlíte, jak do příští výplaty vyjdete? Nejvýhodnějším a nejbezpečnějším řešením je Japonská půjčka. Podívejte se, na co si dát pozor u mikropůjček a který poskytovatel má nejnižší poplatky.

Celá aktualita

Konec neférových půjček před výplatou v Čechách?

02.12.2016

Krátkodobé půjčky si našly své příznivce a není divu. Drobné potíže vyřeší za okamžik a půjčku splatí do měsíce. Život se vrátí do normálních kolejí. Ovšem, pokud vše jde dobře. Na krátkodobé půjčky se snáší vlna kritiky, a to zejména na část poskytovatelů, které nelze označit jinak než jako podvodníky a lichváře.

Celá aktualita

Pětitisícová půjčka od Air Bank – alternativa rychlé půjčky?

09.11.2016

Poměrně mladá banka Air Bank, která patří do skupiny PPF , se už od svého počátku prezentuje jako moderní a spolehlivá banka, konkurující společně s dalšími mladými bankami zaběhlým a „ne-cool“ bankám. Jednou z velmi zajímavých možností, které Air Bank nabízí, je také rychlá a dostupná půjčka od 5000 Kč.

Celá aktualita

Japonská půjčka – nejbezpečnější půjčka před výplatou

22.09.2016

Japonská půjčka funguje na trhu s půjčkami před výplatou již déle než jeden rok. Jako stabilní a klienty prověřená společnost neustále inovuje a rozvíjí své služby. Nově Japonská půjčka poskytuje svým klientům kromě mikropůjček také tak zvanou velkou půjčku až do výše 200 000 Kč. Tímto a také svou bezpečností, rychlostí a nízkými poplatky se odlišuje od jiných mikropůjček na trhu.

Celá aktualita

Jak na nebankovní půjčky?

15.09.2016

Nebankovní trh v současné době připomíná nepřehlednou džungli nabídek a produktů. Jak si mezi nimi správně vybrat a zvolit půjčku s výhodnými parametry a nízkými splátkami, která vám bude vyhovovat? Nabízíme několik rad, jak vybírat nebankovní půjčky.

Celá aktualita

Rychlá půjčka? Slovo „investor“ by vás mělo odradit

19.08.2016

Když rychlá půjčka před výplatou, tak raději osvědčená a krytá stabilní společností. To je základ, pokud se nechcete dostat do nepříjemných dluhů, které si nezaviníte sami.

Celá aktualita

Předražené telefonní linky? U rychlých půjček bohužel stále problém

10.08.2016

Výplata za týden a vy zrovna nutně potřebujete pár tisíc. Někdo to řeší půjčkou od kamaráda, jiný i když nerad, sáhne do úspor. Jedno z řešení je také rychlá půjčka, často příznačně nazývána jako „půjčka před výplatou“. Jde o mikroúvěr, kdy do pár minut získáte pár tisíc korun s tím, že do měsíce celou částku splatíte, v nerozšířenějším případě právě hned po výplatě.

Celá aktualita
Všechny aktuality