Úspory.cz >> Půjčky >> Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali
Aktuality

Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali

01.02.2017 Půjčky Na počátku nové Kamali půjčky stál projekt Click Credit, který Home Credit odstartoval v roce 2013. Díky velmi výhodným podmínkám si novinka mezi mikropůjčkami získala pověst férové půjčky. Z Click Credit půjčky se v roce 2015 stala Japonská půjčka. Po dalších dvou letech nastal opět čas na změnu.

Kamali - více než jen změna názvu

Prvním krokem proměny Japonské půjčky je změna názvu na Kamali. Následovat bude vylepšený způsob komunikace, nová kreativa a nové služby, jejímž hlavním cílem je zvýšit bezpečnost půjčky.

„Přišel čas udělat Japonskou půjčku ještě lepší a připravit ji na případnou expanzi do dalších zemí. Z několika návrhů názvů jsme vybrali Kamali. Je univerzální, snadno použitelný i mezinárodně,“ vyjádřil se k proměně Japonské půjčky vedoucí sekce speciálních projektů ve společnosti Home Credit Jan Machaň.

Kamali však přináší více než jen pouhou změnu názvu a loga. Další vylepšení uvítají zákazníci Home Credit. A jaká vylepšení máme na mysli?

  • Rozložení splátky až na 10 částek

  • Odložení splátek v tíživých životních situacích

  • Nová doplňková služba Bezpečná splátka

 

Zákazníci mohou využít možnost rozložit si splácení vypůjčené částky do 10 splátek. Pravidelně musí splácet 10 % z půjčené částky a 49 Kč za každých půjčených 1 000 Kč. Splatnost půjčky lze odložit 2krát během doby splatnosti, a to vždy o 30 dní. Službu Bezpečnou splátku je nutné sjednat při vyplňování žádosti o půjčku a stojí 199 Kč.

Potřebujete půjčku před výplatou?
Zjistěte si, která je pro Vás nejvhodnější

Porovnat půjčky před výplatou

Lepší podmínky za stejné peníze a bezplatné poradenství navrch

I přes veškeré změny zůstane půjčka stejně “drahá”. Poplatek za každých půjčených 1 000 Kč na 30 dní zůstává stále stejný - 33 Kč. Půjčka je poskytována lidem s dobrou platební morálkou. Lidem, kterým je půjčka zamítnuta, Kamali nabízí pomocnou ruku v podobě bezplatného poradenství, jak si poradit v tíživé finanční situaci.

 

Štítky: Japonská půjčka | Kamali | půjčka před výplatou | půjčka přes internet |

Hodnocení článku:

Podobné články

Banky mění strategii: Čekají nás levnější půjčky?

08.05.2019

Klienti českých bank se mají na co těšit. Alespoň podle posledních prognóz. Banky upravují strategii, zlevňují úrokové sazby u půjček a zároveň nabízí vyšší úroky u spořicích účtů. Blýská se na lepší časy nebo jde o krátkodobou taktiku, jak přilákat nové zákazníky?

Celá aktualita

Drahé půjčky v Česku

18.04.2019

Zadluženost českých domácností stále stoupá. Může za to jednak příznivá ekonomická situace, která tlačí úrokové sazby stále níž, a jednak i konkurence napříč poskytovateli úvěrů. Aby nepřišli o výhodný byznys, půjčují i méně bonitním klientům. V poslední době napomáhá dostupnosti půjček i technologický rozvoj – můžete si žádost vyplnit v klidu z domova, třeba u šálku dobré kávy.

Celá aktualita

Zájem o hypotéky klesá. Banky se snaží klientům vycházet vstříc

04.04.2019

Na trhu s hypotékami se začalo projevovat zpřísnění podmínek a růst cen nemovitostí. Znatelně ubylo lidí splňující podmínky a zájem o hypotéky klesá. Podle bank ale není nereálné hypotéku získat i přes ztížené okolnosti. Zájemcům se snaží vycházet maximálně vstříc, aby úvěr získali.

Celá aktualita

Politici navrhují zastropovat maximální výši úrokových sazeb u spotřebitelských půjček

03.04.2019

Podle politiků KSČM a SPD je to způsob, jak přistřihnout křidélka úvěrovým firmám těžících z nemorálně vysokých úroků. Negativním důsledkem stanovení maximální výše úroku u půjček však může být vymýcení populárních krátkodobých úvěrů, tzv. mikropůjček. Finanční specialisté poukazují na to, že jde o protispotřebitelský krok.

Celá aktualita

Bez banky či do banky? Nespalte se při poptávce po půjčce

22.02.2019

Podezřele nízké úroky, složité smluvní podmínky a nenápadné poznámky pod čarou. To jsou varovné signály, které by neměl žadatel o nebankovní úvěr přehlížet. Naopak musíte zbystřit okamžitě, kdy uvidíte cokoliv podezřelého. Jinak vás jeden podpis může vyjít opravdu pěkně draho.

Celá aktualita

Moc, nebo málo? Zvolte správnou výši půjčky

08.02.2019

Poohlížíte se po půjčce? Nejspíš jste si už spočítali, kolik si potřebujete půjčit, ale také kolik celkem zaplatíte. A tak se nabízí úvaha, že čím nižší půjčka bude, tím lépe. Jenže co když přijdou nečekané výdaje a původní částka vám nakonec nebude stačit?

Celá aktualita

Šťastné a veselé - zájem o vánoční půjčky je vyšší až o 20 %

28.12.2018

Už od začátku listopadu nás všudypřítomná vánoční výzdoba upozorňuje na blížící se Vánoce. Sice se jím říká svátky klidu a míru, pro spousty lidí jsou to spíše dny plné stresu. V touze obdarovat své blízké úžasnými dárky, se lidé rok co rok neúměrně zadlužují. Prvotní nadšení z dárků však ochladne s první splátkou.

Celá aktualita

Není půjčka jako půjčka. Podrobně jsme porovnali nejoblíbenější půjčky na Úspory.cz

28.11.2018

S půjčkami všech typů se poslední dobou přímo roztrhnul pytel. Čert se v nich možná nevyzná, ale vy odteď už ano. Víte, která je výhodná?

Celá aktualita
Všechny aktuality
COVID-19