Úspory.cz >> Půjčky >> Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned
Aktuality

Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali

01.02.2017 Půjčky Na počátku nové Kamali půjčky stál projekt Click Credit, který Home Credit odstartoval v roce 2013. Díky velmi výhodným podmínkám si novinka mezi mikropůjčkami získala pověst férové půjčky. Z Click Credit půjčky se v roce 2015 stala Japonská půjčka. Po dalších dvou letech nastal opět čas na změnu.

Kamali - více než jen změna názvu

Prvním krokem proměny Japonské půjčky je změna názvu na Kamali. Následovat bude vylepšený způsob komunikace, nová kreativa a nové služby, jejímž hlavním cílem je zvýšit bezpečnost půjčky.

„Přišel čas udělat Japonskou půjčku ještě lepší a připravit ji na případnou expanzi do dalších zemí. Z několika návrhů názvů jsme vybrali Kamali. Je univerzální, snadno použitelný i mezinárodně,“ vyjádřil se k proměně Japonské půjčky vedoucí sekce speciálních projektů ve společnosti Home Credit Jan Machaň.

Kamali však přináší více než jen pouhou změnu názvu a loga. Další vylepšení uvítají zákazníci Home Credit. A jaká vylepšení máme na mysli?

  • Rozložení splátky až na 10 částek

  • Odložení splátek v tíživých životních situacích

  • Nová doplňková služba Bezpečná splátka

 

Zákazníci mohou využít možnost rozložit si splácení vypůjčené částky do 10 splátek. Pravidelně musí splácet 10 % z půjčené částky a 49 Kč za každých půjčených 1 000 Kč. Splatnost půjčky lze odložit 2krát během doby splatnosti, a to vždy o 30 dní. Službu Bezpečnou splátku je nutné sjednat při vyplňování žádosti o půjčku a stojí 199 Kč.

Potřebujete půjčku před výplatou?
Zjistěte si, která je pro Vás nejvhodnější

Porovnat půjčky před výplatou

Lepší podmínky za stejné peníze a bezplatné poradenství navrch

I přes veškeré změny zůstane půjčka stejně “drahá”. Poplatek za každých půjčených 1 000 Kč na 30 dní zůstává stále stejný - 33 Kč. Půjčka je poskytována lidem s dobrou platební morálkou. Lidem, kterým je půjčka zamítnuta, Kamali nabízí pomocnou ruku v podobě bezplatného poradenství, jak si poradit v tíživé finanční situaci.

 

Štítky: Japonská půjčka | Kamali | půjčka před výplatou | půjčka přes internet |

Hodnocení článku:

Podobné články

Nejčastější problémy, které mohou potkat dlužníky v exekuci

14.09.2023

Exekuce je velký problém sám o sobě, natož ve spojení s potížemi, které ji mohou doprovázet. Nejčastěji se jedná o arogantní a neochotné jednání úředníků, psychický nátlak nebo nezákonné zabavení majetku. Na koho se dlužníci v exekuci mohou s těmito problémy obrátit?

Celá aktualita

Boj proti novodobým lichvářům. Kde vám opravdu pomohou?

13.07.2023

Novodobí lichváři představují chytře provázaný řetězec firem. Jedna poskytuje první relativně levnou půjčku, druhá zprostředkuje už dražší úvěr a třetí nabízí “výhodné” přeúvěrování na čtvrtou firmu. Každá firma si vezme další peníze. I malé půjčky se následkem jednání s lichváři mohou mnohonásobně prodražit.

Celá aktualita

Zodpovědné zadlužování: 10 pravidel, díky nimž si půjčíte bezpečněji

18.06.2023

Půjčit si peníze je snadné a to obzvlášť tehdy, pokud je vám jedno, u koho si půjčíte a kolik vás půjčka bude nakonec stát. Tak by to ale být nemělo. Půjčka by měla figurovat jen jako pomocník dosáhnout na nezbytné věci, aniž by vás její splácení významně omezovalo. Jak toho dosáhnout?

Celá aktualita

9 užitečných tipů, jak zvládat potíže se splácením půjček

17.03.2023

V lepších časech jste si vzali více úvěrů, než dokážete splácet? Je-li toto právě váš případ, nestrkejte hlavu do písku, ani nečekejte na zázrak shůry. Snažte se najít řešení dříve, než bude pozdě.

Celá aktualita

7 nejčastějších chyb, kterých se lidé dopouštějí při splácení běžné půjčky

15.12.2022

Jako jediný problém se při splácení úvěru může jevit pouze nedostatek peněz na účtu. Kdepak. Potíže mohou nastat už při samotném splácení, stačí se dopustit jedné z níže popsaných chyb. Na co byste měli dávat pozor, aby vás půjčka nevyšla ještě dráž?

Celá aktualita

Konsolidace rychle a bezpečně vyřeší nesnáze při nesplácení půjček

19.11.2022

O půjčkách se často říká, že mohou být dobrým sluhou, ale zlým pánem. Druhý případ znají ti, kteří si s vidinou lepší budoucnosti vzali více půjček než jsou schopni splácet. Konsolidace představuje způsob, jak se těchto potíží zbavit, předejít finanční krizi či dokonce osobnímu bankrotu.

Celá aktualita

Jak získat peníze na nenadálé výdaje: Rychle, ale bezpečně

19.10.2022

Nepříjemné životní situace zásadně přichází ve chvílích, kdy na ně nejste připraveni. Menší tragédii pro rodinný rozpočet může představovat i rozbitý spotřebič, porouchaný vůz i nedoplatek za energie.

Celá aktualita

Které půjčky mohou být nebezpečné, co je lichva a jak vybrat bezpečnou půjčku

20.09.2022

Současný trh s půjčkami je široký. Vybírat lze z půjček od bankovních a nebankovních poskytovatelů, aniž byste natrefili na dvě totožné nabídky. Není ale ani tak pestrý, aby se v něm lehce ztratily neférové a podvodné půjčky. Nebylo tomu ale tak vždy.

Celá aktualita
Všechny aktuality