Úspory.cz >> Půjčky >> 4 důvody, proč sáhnout po Flexibilní půjčce
Aktuality

4 důvody, proč sáhnout po Flexibilní půjčce

09.02.2021 Půjčky I když si možná říkáte, že se vám to stát nemůže, život bývá nevyzpytatelný. A nemusí to být jen o tom, že najednou nutně potřebujete peníze, třeba na opravu auta. Můžete se rozhodnout, že investujete do rekonstrukce svého bytu. Ať už se rozhodnete zútulnit své bydlení, nebo si pořídit nové silniční kolo, s Flexibilní půjčkou to půjde snadno a rychle. Sepsali jsme 4 hlavní důvody, proč tomu tak je.

1. Splácíte flexibilně

Co kdybyste každý měsíc mohli splácet částku, kterou sami uznáte za vhodnou? Zní to jako sen? Vězte, že je to možné. U Flexibilní půjčky od Home Creditu můžete každý měsíc splácet jinou částku, aniž byste to museli komukoliv oznamovat. Vždy to ale musí být alespoň minimální sjednaný obnos.

Díky flexibilním splátkám si tak můžete snadno zkrátit i samotnou dobu splácení. Třeba pokud vám z výplaty zůstanou peníze navíc. Naopak v případě, že budete mít nečekané výdaje, jednoduše zaplatíte tolik, kolik si budete moci dovolit, tedy alespoň minimální sjednanou splátku.

2. Peníze na účtu během pár hodin

V dnešní době už můžete téměř vše vyřídit online. A to i Flexibilní půjčku. Stačí otevřít internetové stránky Home Credit, nachystat si občanku a druhý doklad, případně doklad totožnosti a průkaz o trvalém pobytu na území ČR (pokud jste z jakékoliv jiné země EU) a zažádat o půjčku. Hotovo přitom můžete mít už za 15 nebo 20 minut. Samotné schválení pak trvá také jen několik minut.

Pokud vše vyřídíte takto online, peníze na váš účet můžou odejít ještě v tentýž den. O jejich připsání pak bude rozhodovat rychlost vaší banky. V případě, že budete podepsanou smlouvu posílat poštou či kurýrem, doba schválení a odeslání půjčených peněz se adekvátně protáhne.

3. Co splatíte můžete znovu využít

Potřebujete si půjčit další peníze, ale nechce se vám uzavírat novou smlouvu? Pak je pro vás Flexibilní půjčka jako dělaná. Funguje totiž jako revolvingový úvěr, a tak z ní můžete opakovaně čerpat již splacené peníze.

Nemusíte tak o nic žádat, jednoduše částku znovu využijete na cokoliv, co budete potřebovat. Půjčky totiž nekončí okamžikem splacení, ale ukončením smlouvy. Když ale budete mít vše řádně splaceno a půjčku nebudete využívat, nebudete platit žádné poplatky.

4. Peníze máte vždy u sebe díky kartě

Chcete mít u sebe peníze na vše, co zrovna potřebujete? I tohle přání vám Flexibilní půjčka splní. Díky vydané flexibilní kartě můžete snadno platit v obchodech a vybírat z bankomatů. A pokud si potrpíte na modernější formy placení, můžete si kartu nahrát do Google Pay nebo Apple Pay a platit bezkontaktně telefonem nebo chytrými hodinkami.

Štítky: nebankovní půjčka | půjčka přes internet | půjčky |

Hodnocení článku:

Podobné články

Banky mění strategii: Čekají nás levnější půjčky?

08.05.2019

Klienti českých bank se mají na co těšit. Alespoň podle posledních prognóz. Banky upravují strategii, zlevňují úrokové sazby u půjček a zároveň nabízí vyšší úroky u spořicích účtů. Blýská se na lepší časy nebo jde o krátkodobou taktiku, jak přilákat nové zákazníky?

Celá aktualita

Drahé půjčky v Česku

18.04.2019

Zadluženost českých domácností stále stoupá. Může za to jednak příznivá ekonomická situace, která tlačí úrokové sazby stále níž, a jednak i konkurence napříč poskytovateli úvěrů. Aby nepřišli o výhodný byznys, půjčují i méně bonitním klientům. V poslední době napomáhá dostupnosti půjček i technologický rozvoj – můžete si žádost vyplnit v klidu z domova, třeba u šálku dobré kávy.

Celá aktualita

Zájem o hypotéky klesá. Banky se snaží klientům vycházet vstříc

04.04.2019

Na trhu s hypotékami se začalo projevovat zpřísnění podmínek a růst cen nemovitostí. Znatelně ubylo lidí splňující podmínky a zájem o hypotéky klesá. Podle bank ale není nereálné hypotéku získat i přes ztížené okolnosti. Zájemcům se snaží vycházet maximálně vstříc, aby úvěr získali.

Celá aktualita

Politici navrhují zastropovat maximální výši úrokových sazeb u spotřebitelských půjček

03.04.2019

Podle politiků KSČM a SPD je to způsob, jak přistřihnout křidélka úvěrovým firmám těžících z nemorálně vysokých úroků. Negativním důsledkem stanovení maximální výše úroku u půjček však může být vymýcení populárních krátkodobých úvěrů, tzv. mikropůjček. Finanční specialisté poukazují na to, že jde o protispotřebitelský krok.

Celá aktualita

Bez banky či do banky? Nespalte se při poptávce po půjčce

22.02.2019

Podezřele nízké úroky, složité smluvní podmínky a nenápadné poznámky pod čarou. To jsou varovné signály, které by neměl žadatel o nebankovní úvěr přehlížet. Naopak musíte zbystřit okamžitě, kdy uvidíte cokoliv podezřelého. Jinak vás jeden podpis může vyjít opravdu pěkně draho.

Celá aktualita

Moc, nebo málo? Zvolte správnou výši půjčky

08.02.2019

Poohlížíte se po půjčce? Nejspíš jste si už spočítali, kolik si potřebujete půjčit, ale také kolik celkem zaplatíte. A tak se nabízí úvaha, že čím nižší půjčka bude, tím lépe. Jenže co když přijdou nečekané výdaje a původní částka vám nakonec nebude stačit?

Celá aktualita

Šťastné a veselé - zájem o vánoční půjčky je vyšší až o 20 %

28.12.2018

Už od začátku listopadu nás všudypřítomná vánoční výzdoba upozorňuje na blížící se Vánoce. Sice se jím říká svátky klidu a míru, pro spousty lidí jsou to spíše dny plné stresu. V touze obdarovat své blízké úžasnými dárky, se lidé rok co rok neúměrně zadlužují. Prvotní nadšení z dárků však ochladne s první splátkou.

Celá aktualita

Není půjčka jako půjčka. Podrobně jsme porovnali nejoblíbenější půjčky na Úspory.cz

28.11.2018

S půjčkami všech typů se poslední dobou přímo roztrhnul pytel. Čert se v nich možná nevyzná, ale vy odteď už ano. Víte, která je výhodná?

Celá aktualita
Všechny aktuality