Úspory.cz >> Půjčky >> 4 důvody, proč sáhnout po Flexibilní půjčce
ve spolupraci s

Otevíráme pro Vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce Vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned
Aktuality

4 důvody, proč sáhnout po Flexibilní půjčce

09.02.2021 Půjčky I když si možná říkáte, že se vám to stát nemůže, život bývá nevyzpytatelný. A nemusí to být jen o tom, že najednou nutně potřebujete peníze, třeba na opravu auta. Můžete se rozhodnout, že investujete do rekonstrukce svého bytu. Ať už se rozhodnete zútulnit své bydlení, nebo si pořídit nové silniční kolo, s Flexibilní půjčkou to půjde snadno a rychle. Sepsali jsme 4 hlavní důvody, proč tomu tak je.

1. Splácíte flexibilně

Co kdybyste každý měsíc mohli splácet částku, kterou sami uznáte za vhodnou? Zní to jako sen? Vězte, že je to možné. U Flexibilní půjčky od Home Creditu můžete každý měsíc splácet jinou částku, aniž byste to museli komukoliv oznamovat. Vždy to ale musí být alespoň minimální sjednaný obnos.

Díky flexibilním splátkám si tak můžete snadno zkrátit i samotnou dobu splácení. Třeba pokud vám z výplaty zůstanou peníze navíc. Naopak v případě, že budete mít nečekané výdaje, jednoduše zaplatíte tolik, kolik si budete moci dovolit, tedy alespoň minimální sjednanou splátku.

2. Peníze na účtu během pár hodin

V dnešní době už můžete téměř vše vyřídit online. A to i Flexibilní půjčku. Stačí otevřít internetové stránky Home Credit, nachystat si občanku a druhý doklad, případně doklad totožnosti a průkaz o trvalém pobytu na území ČR (pokud jste z jakékoliv jiné země EU) a zažádat o půjčku. Hotovo přitom můžete mít už za 15 nebo 20 minut. Samotné schválení pak trvá také jen několik minut.

Pokud vše vyřídíte takto online, peníze na váš účet můžou odejít ještě v tentýž den. O jejich připsání pak bude rozhodovat rychlost vaší banky. V případě, že budete podepsanou smlouvu posílat poštou či kurýrem, doba schválení a odeslání půjčených peněz se adekvátně protáhne.

3. Co splatíte můžete znovu využít

Potřebujete si půjčit další peníze, ale nechce se vám uzavírat novou smlouvu? Pak je pro vás Flexibilní půjčka jako dělaná. Funguje totiž jako revolvingový úvěr, a tak z ní můžete opakovaně čerpat již splacené peníze.

Nemusíte tak o nic žádat, jednoduše částku znovu využijete na cokoliv, co budete potřebovat. Půjčky totiž nekončí okamžikem splacení, ale ukončením smlouvy. Když ale budete mít vše řádně splaceno a půjčku nebudete využívat, nebudete platit žádné poplatky.

4. Peníze máte vždy u sebe díky kartě

Chcete mít u sebe peníze na vše, co zrovna potřebujete? I tohle přání vám Flexibilní půjčka splní. Díky vydané flexibilní kartě můžete snadno platit v obchodech a vybírat z bankomatů. A pokud si potrpíte na modernější formy placení, můžete si kartu nahrát do Google Pay nebo Apple Pay a platit bezkontaktně telefonem nebo chytrými hodinkami.

Štítky: nebankovní půjčka | půjčka přes internet | půjčky |

Hodnocení článku:

Podobné články

Inflace - výhled na rok 2022

25.02.2022

Inflace 2021 měla rostoucí tendence a to nebývale rychlý. Rok 2022 nebude jiný. Podle České národní banky letos průměrná inflace dosáhne 8,5 %. Co to znamená? Ceny potravin, spotřebního zboží i pohonných hmot se budou dál zvyšovat a za vydělané peníze si toho lidé koupí čím dál tím méně.

Celá aktualita

Financování dlouhodobé péče o seniory aneb na co vše mají čeští senioři nárok

27.01.2022

Stáří je nevyhnutelné. Čím dříve na něj začnete myslet a podle toho jednat, tím lépe a důstojněji jej můžete prožít. Od věci však není na stáří myslet ve stáří a znát všechny možnosti. Poradíme, jak se na stáří připravit, a na co mají čeští občané v důchodovém věku nárok.

Celá aktualita

Půjčka v exekuci představuje riziko: Proč nejde o dobrý nápad?

20.12.2021

Nejjednodušší je možným finančním potížím předcházet zodpovědným hospodařením s vlastními financemi. A pokud se už do obtížné finanční situace dostanete, je důležité vybrat správné řešení. Další půjčka problémy akorát ještě více prohloubí.

Celá aktualita

Nákupní šílenství a Černý pátek - opravdu ušetříte nebo jde jen o marketingový tah

23.11.2021

Každý rok vždy jeden pátek na přelomu listopadu a prosince po celém světě propukne nákupní šílenství. Tento den se jmenuje Black Friday, česky Černý pátek, a prodejci se předhání v nabízení závratných slev. Bohužel se spousta slev pouze jako slevy tváří, a pokud si zákazník nedá dobrý pozor, neušetří, ale prodělá.

Celá aktualita

Inflace: Co to je a jak nejlépe ochránit úspory před znehodnocením

20.09.2021

Dávat si stranou část výdělku a vytvářet si tak finanční rezervu nejen na horší časy, je rozhodně prospěšná činnost. Důležité je však i to, jak s úsporami nákladáte. Strkat je do polštáře totiž znamená vystavit své úspory riziku znehodnocení. Může za to právě inflace.

Celá aktualita

Banky mění strategii: Čekají nás levnější půjčky?

08.05.2019

Klienti českých bank se mají na co těšit. Alespoň podle posledních prognóz. Banky upravují strategii, zlevňují úrokové sazby u půjček a zároveň nabízí vyšší úroky u spořicích účtů. Blýská se na lepší časy nebo jde o krátkodobou taktiku, jak přilákat nové zákazníky?

Celá aktualita

Drahé půjčky v Česku

18.04.2019

Zadluženost českých domácností stále stoupá. Může za to jednak příznivá ekonomická situace, která tlačí úrokové sazby stále níž, a jednak i konkurence napříč poskytovateli úvěrů. Aby nepřišli o výhodný byznys, půjčují i méně bonitním klientům. V poslední době napomáhá dostupnosti půjček i technologický rozvoj – můžete si žádost vyplnit v klidu z domova, třeba u šálku dobré kávy.

Celá aktualita

Zájem o hypotéky klesá. Banky se snaží klientům vycházet vstříc

04.04.2019

Na trhu s hypotékami se začalo projevovat zpřísnění podmínek a růst cen nemovitostí. Znatelně ubylo lidí splňující podmínky a zájem o hypotéky klesá. Podle bank ale není nereálné hypotéku získat i přes ztížené okolnosti. Zájemcům se snaží vycházet maximálně vstříc, aby úvěr získali.

Celá aktualita
Všechny aktuality