Úspory.cz >> Půjčky >> Equa bank snižuje úrokové sazby
Aktuality

Equa bank snižuje úrokové sazby

10.03.2016 Půjčky Equa bank patří k novým a moderním bankám, které sází především na bezpoplatkovou bankovní politiku a servis poskytovaný kompletně on-line. Mají přehlednou produktovou nabídku, kterou neustále obnovují a aktualizují. Nyní Equa bank přichází s novinkou v podobě nižší úrokové sazby u spotřebitelských úvěrů.

Jako každá banka i Equa bank nabízí spotřebitelské úvěry. Stěžejním produktem vedle AutoPůjčky a RePůjčky je tzv. Minutová půjčka, díky které si mohou klienti banky půjčit až 600 000 korun. Equa bank se nyní chlubí, že její půjčku lze nejen kompletně vyřídit on-line bez jediné osobní návštěvy pobočky, ale především má velice nízký úrok. Ten momentálně činí 5,9 procenta.

„Minutová půjčka od Equa bank není podmíněna využíváním jiných placených produktů. Navíc garantujeme, že úroková sazba vydrží klientům ve stejné výši od podpisu smlouvy až do konce splácení. V průběhu splácení Minutové půjčky tedy nebudeme měnit podmínky, které jsme klientovi nabídli při online schválení,“ představil nám Minutovou půjčku s novými podmínkami Ondřej Hák, ředitel oddělení úvěrových produktů Equa bank.

Opravdu variabilní půjčku

Nízká úroková sazba údajně není jedinou výhodou, kterou Minutová půjčka nabízí. Jedná se o velice variabilní půjčku, jejíž parametry si z velké části nastaví samotný klient. Například si může zvolit, jak vysokou měsíční splátku může a chce splácet, a v jakém termínu se mu hodí splátku pravidelně platit. Zde tedy neplatí, že vám banka nastaví zcela nevhodný termín například těsně před výplatou. Klient si tento termín zvolí sám.

Výše měsíční splátky není přitom striktně daná po celou dobu splácení půjčky. Všichni víme, že se finanční situace může změnit doslova ze dne na den. I zde Equa bank zdůrazňuje výhody své půjčky. Klient má právo si výši měsíční splátky v průběhu splácení snižovat či zvyšovat podle toho, kolik si zrovna může dovolit splácet. Ptáte se, kolik to bude stát? Equa bank uvádí, že za tyto změny výše splátek, stejně jako za mimořádnou splátku či úplné předčasné splacení nezaplatí klient ani korun navíc.

Už jednu půjčku máte? Nevadí!

Pokud právě litujete, že jste s půjčkou nepočkali a vzali jste si jinou méně výhodnou, nezoufejte. Equa bank nabízí možnost refinancování půjčky od jiného poskytovatele. A jelikož si Equa bank nových klientů váží, a proto jim nabízí takové výhodné podmínky, má pro ně k RePůjčce připravený zajímavý a hodnotný dárek.

„O refinancování i konsolidaci u Equa bank je stále větší zájem. Proto jsme se rozhodli naše klienty odměnit za převedení půjček k nám dárkem. Ke každé RePůjčce ve výši alespoň 50 000 Kč získá klient tablet Lenovo TAB 2 A7-20z,“ zmiňuje se na závěr Ondřej Hák.

Uvažujete nad půjčkou a nevíte, kterou si vybrat? Všechny společnosti tvrdí, že pouze jejich půjčka je výhodná a levná. Na stránkách Úspory.cz se snadno přesvědčíte, který z poskytovatelů vám nabízí opravdu výhodnou půjčku. Sami se rozhodnete, zda je pro vás pravá půjčka od Equa bank či jiné společnosti.

Štítky: equa bank | minutová půjčka | nebankovní půjčky | nízké úrokové sazby u půjčky | půjčky online | refinancování půjčky |

Hodnocení článku:

Podobné články

Banky mění strategii: Čekají nás levnější půjčky?

08.05.2019

Klienti českých bank se mají na co těšit. Alespoň podle posledních prognóz. Banky upravují strategii, zlevňují úrokové sazby u půjček a zároveň nabízí vyšší úroky u spořicích účtů. Blýská se na lepší časy nebo jde o krátkodobou taktiku, jak přilákat nové zákazníky?

Celá aktualita

Drahé půjčky v Česku

18.04.2019

Zadluženost českých domácností stále stoupá. Může za to jednak příznivá ekonomická situace, která tlačí úrokové sazby stále níž, a jednak i konkurence napříč poskytovateli úvěrů. Aby nepřišli o výhodný byznys, půjčují i méně bonitním klientům. V poslední době napomáhá dostupnosti půjček i technologický rozvoj – můžete si žádost vyplnit v klidu z domova, třeba u šálku dobré kávy.

Celá aktualita

Zájem o hypotéky klesá. Banky se snaží klientům vycházet vstříc

04.04.2019

Na trhu s hypotékami se začalo projevovat zpřísnění podmínek a růst cen nemovitostí. Znatelně ubylo lidí splňující podmínky a zájem o hypotéky klesá. Podle bank ale není nereálné hypotéku získat i přes ztížené okolnosti. Zájemcům se snaží vycházet maximálně vstříc, aby úvěr získali.

Celá aktualita

Politici navrhují zastropovat maximální výši úrokových sazeb u spotřebitelských půjček

03.04.2019

Podle politiků KSČM a SPD je to způsob, jak přistřihnout křidélka úvěrovým firmám těžících z nemorálně vysokých úroků. Negativním důsledkem stanovení maximální výše úroku u půjček však může být vymýcení populárních krátkodobých úvěrů, tzv. mikropůjček. Finanční specialisté poukazují na to, že jde o protispotřebitelský krok.

Celá aktualita

Bez banky či do banky? Nespalte se při poptávce po půjčce

22.02.2019

Podezřele nízké úroky, složité smluvní podmínky a nenápadné poznámky pod čarou. To jsou varovné signály, které by neměl žadatel o nebankovní úvěr přehlížet. Naopak musíte zbystřit okamžitě, kdy uvidíte cokoliv podezřelého. Jinak vás jeden podpis může vyjít opravdu pěkně draho.

Celá aktualita

Moc, nebo málo? Zvolte správnou výši půjčky

08.02.2019

Poohlížíte se po půjčce? Nejspíš jste si už spočítali, kolik si potřebujete půjčit, ale také kolik celkem zaplatíte. A tak se nabízí úvaha, že čím nižší půjčka bude, tím lépe. Jenže co když přijdou nečekané výdaje a původní částka vám nakonec nebude stačit?

Celá aktualita

Šťastné a veselé - zájem o vánoční půjčky je vyšší až o 20 %

28.12.2018

Už od začátku listopadu nás všudypřítomná vánoční výzdoba upozorňuje na blížící se Vánoce. Sice se jím říká svátky klidu a míru, pro spousty lidí jsou to spíše dny plné stresu. V touze obdarovat své blízké úžasnými dárky, se lidé rok co rok neúměrně zadlužují. Prvotní nadšení z dárků však ochladne s první splátkou.

Celá aktualita

Není půjčka jako půjčka. Podrobně jsme porovnali nejoblíbenější půjčky na Úspory.cz

28.11.2018

S půjčkami všech typů se poslední dobou přímo roztrhnul pytel. Čert se v nich možná nevyzná, ale vy odteď už ano. Víte, která je výhodná?

Celá aktualita
Všechny aktuality
COVID-19