Úspory.cz >> Půjčky >> Přichází akce Poctivcům půlku zpět!
Aktuality

Přichází akce Poctivcům půlku zpět!

15.11.2016 Půjčky Společnost TOMMY STACHI s. r. o., která poskytuje krátkodobé nebankovní půjčky, se rozhodla přijít s ojedinělou nabídkou, kterou možná otočí trh spotřebitelských úvěrů vzhůru nohama. Její akce s názvem Poctivcům půlku zpět! Slibuje vrácení poloviny celkové výše půjčky zpět a to vše bez magického, jinými společnostmi často používaného, slovíčka AŽ.

Snadná půjčka od TOMMY STACHI

Půjčky od TOMMY STACHI jsou charakterizovány třemi BEZ: bez skrytých poplatků, bez ručitele a bez účelu. Jsou určeny všem, kteří si chtějí půjčit rychle a za jasných, předem daných podmínek. Společnost si zakládá na férovém jednání a individuálním přístupu, ale také na široké nabídce půjček, díky které si vybere každý tu svou optimální. Přesvědčit se o tom můžete ZDE. Nyní se rozhodla své POCTIVÉ klienty odměnit, proto přišla s unikátní nabídkou akce Poctivcům půlku zpět!

 

Chcete se stát Poctivcem?

Vrácení poloviny celkové výše půjčky se netýká jen nově sjednaných úvěrů, naopak společnost tuto možnost nabízí i klientům s aktivní půjčkou. Každý, kdo si zažádá ve dnech 14. 11. 2016 – 23. 12. 2016 o novou Snadnou půjčku nebo si refinancuje současnou, získá za její řádné a poctivé splácení polovinu celkové výše půjčky nazpátek. Refinancování mohou využít jak klienti bez prodlení ve splácení, tak i klienti s prodlením. Společnost je chce takto motivovat k včasnému a svědomitému placení, které nezůstane bez odměny.

 

Je v tom zakopaný pes?

Tato otázka napadne jistě každého a není se čemu divit. V dnešním světě různých rádoby výhodných nabídek se dá těžko něčemu takovému uvěřit. Ale ne! Žádné nekalé praktiky v tom hledat nemusíte! Všechny podmínky akce jsou předem dány, ty hlavní si zde stručně shrneme. Nabídka se týká všech Snadných půjček v hodnotě 5 000 Kč – 150 000 Kč se splatností 18 – 36 měsíců, které budou nově sjednány nebo refinancovány ve dnech 14. 11. 2016 – 23. 12. 2016. Jedinou výjimku tvoří VIP půjčky, které do akce nespadají. A samozřejmě ta hlavní a nejdůležitější podmínka je řádné splácení bez jakéhokoliv prodlení nebo předčasného splacení půjčky. Více informací naleznete na oficiálních stránkách společnosti TOMMY STACHI

Štítky: nebankovní půjčka | půjčky |

Hodnocení článku:

Podobné články

4 důvody, proč sáhnout po Flexibilní půjčce

09.02.2021

I když si možná říkáte, že se vám to stát nemůže, život bývá nevyzpytatelný. A nemusí to být jen o tom, že najednou nutně potřebujete peníze, třeba na opravu auta. Můžete se rozhodnout, že investujete do rekonstrukce svého bytu. Ať už se rozhodnete zútulnit své bydlení, nebo si pořídit nové silniční kolo, s Flexibilní půjčkou to půjde snadno a rychle. Sepsali jsme 4 hlavní důvody, proč tomu tak je.

Celá aktualita

Banky mění strategii: Čekají nás levnější půjčky?

08.05.2019

Klienti českých bank se mají na co těšit. Alespoň podle posledních prognóz. Banky upravují strategii, zlevňují úrokové sazby u půjček a zároveň nabízí vyšší úroky u spořicích účtů. Blýská se na lepší časy nebo jde o krátkodobou taktiku, jak přilákat nové zákazníky?

Celá aktualita

Drahé půjčky v Česku

18.04.2019

Zadluženost českých domácností stále stoupá. Může za to jednak příznivá ekonomická situace, která tlačí úrokové sazby stále níž, a jednak i konkurence napříč poskytovateli úvěrů. Aby nepřišli o výhodný byznys, půjčují i méně bonitním klientům. V poslední době napomáhá dostupnosti půjček i technologický rozvoj – můžete si žádost vyplnit v klidu z domova, třeba u šálku dobré kávy.

Celá aktualita

Zájem o hypotéky klesá. Banky se snaží klientům vycházet vstříc

04.04.2019

Na trhu s hypotékami se začalo projevovat zpřísnění podmínek a růst cen nemovitostí. Znatelně ubylo lidí splňující podmínky a zájem o hypotéky klesá. Podle bank ale není nereálné hypotéku získat i přes ztížené okolnosti. Zájemcům se snaží vycházet maximálně vstříc, aby úvěr získali.

Celá aktualita

Politici navrhují zastropovat maximální výši úrokových sazeb u spotřebitelských půjček

03.04.2019

Podle politiků KSČM a SPD je to způsob, jak přistřihnout křidélka úvěrovým firmám těžících z nemorálně vysokých úroků. Negativním důsledkem stanovení maximální výše úroku u půjček však může být vymýcení populárních krátkodobých úvěrů, tzv. mikropůjček. Finanční specialisté poukazují na to, že jde o protispotřebitelský krok.

Celá aktualita

Bez banky či do banky? Nespalte se při poptávce po půjčce

22.02.2019

Podezřele nízké úroky, složité smluvní podmínky a nenápadné poznámky pod čarou. To jsou varovné signály, které by neměl žadatel o nebankovní úvěr přehlížet. Naopak musíte zbystřit okamžitě, kdy uvidíte cokoliv podezřelého. Jinak vás jeden podpis může vyjít opravdu pěkně draho.

Celá aktualita

Moc, nebo málo? Zvolte správnou výši půjčky

08.02.2019

Poohlížíte se po půjčce? Nejspíš jste si už spočítali, kolik si potřebujete půjčit, ale také kolik celkem zaplatíte. A tak se nabízí úvaha, že čím nižší půjčka bude, tím lépe. Jenže co když přijdou nečekané výdaje a původní částka vám nakonec nebude stačit?

Celá aktualita

Šťastné a veselé - zájem o vánoční půjčky je vyšší až o 20 %

28.12.2018

Už od začátku listopadu nás všudypřítomná vánoční výzdoba upozorňuje na blížící se Vánoce. Sice se jím říká svátky klidu a míru, pro spousty lidí jsou to spíše dny plné stresu. V touze obdarovat své blízké úžasnými dárky, se lidé rok co rok neúměrně zadlužují. Prvotní nadšení z dárků však ochladne s první splátkou.

Celá aktualita
Všechny aktuality