Úspory.cz >> Půjčky >> Přichází akce Poctivcům půlku zpět!
ve spolupraci s

Otevíráme pro vás Srovnejto.cz za 5

Na zabezpečené stránce vám srovnáme nabídky hypoték.

Přejít hned
Aktuality

Přichází akce Poctivcům půlku zpět!

15.11.2016 Půjčky Společnost TOMMY STACHI s. r. o., která poskytuje krátkodobé nebankovní půjčky, se rozhodla přijít s ojedinělou nabídkou, kterou možná otočí trh spotřebitelských úvěrů vzhůru nohama. Její akce s názvem Poctivcům půlku zpět! Slibuje vrácení poloviny celkové výše půjčky zpět a to vše bez magického, jinými společnostmi často používaného, slovíčka AŽ.

Snadná půjčka od TOMMY STACHI

Půjčky od TOMMY STACHI jsou charakterizovány třemi BEZ: bez skrytých poplatků, bez ručitele a bez účelu. Jsou určeny všem, kteří si chtějí půjčit rychle a za jasných, předem daných podmínek. Společnost si zakládá na férovém jednání a individuálním přístupu, ale také na široké nabídce půjček, díky které si vybere každý tu svou optimální. Přesvědčit se o tom můžete ZDE. Nyní se rozhodla své POCTIVÉ klienty odměnit, proto přišla s unikátní nabídkou akce Poctivcům půlku zpět!

 

Chcete se stát Poctivcem?

Vrácení poloviny celkové výše půjčky se netýká jen nově sjednaných úvěrů, naopak společnost tuto možnost nabízí i klientům s aktivní půjčkou. Každý, kdo si zažádá ve dnech 14. 11. 2016 – 23. 12. 2016 o novou Snadnou půjčku nebo si refinancuje současnou, získá za její řádné a poctivé splácení polovinu celkové výše půjčky nazpátek. Refinancování mohou využít jak klienti bez prodlení ve splácení, tak i klienti s prodlením. Společnost je chce takto motivovat k včasnému a svědomitému placení, které nezůstane bez odměny.

 

Je v tom zakopaný pes?

Tato otázka napadne jistě každého a není se čemu divit. V dnešním světě různých rádoby výhodných nabídek se dá těžko něčemu takovému uvěřit. Ale ne! Žádné nekalé praktiky v tom hledat nemusíte! Všechny podmínky akce jsou předem dány, ty hlavní si zde stručně shrneme. Nabídka se týká všech Snadných půjček v hodnotě 5 000 Kč – 150 000 Kč se splatností 18 – 36 měsíců, které budou nově sjednány nebo refinancovány ve dnech 14. 11. 2016 – 23. 12. 2016. Jedinou výjimku tvoří VIP půjčky, které do akce nespadají. A samozřejmě ta hlavní a nejdůležitější podmínka je řádné splácení bez jakéhokoliv prodlení nebo předčasného splacení půjčky. Více informací naleznete na oficiálních stránkách společnosti TOMMY STACHI

Štítky: nebankovní půjčka | půjčky |

Hodnocení článku:

Podobné články

7 nejčastějších chyb, kterých se lidé dopouštějí při splácení běžné půjčky

15.12.2022

Jako jediný problém se při splácení úvěru může jevit pouze nedostatek peněz na účtu. Kdepak. Potíže mohou nastat už při samotném splácení, stačí se dopustit jedné z níže popsaných chyb. Na co byste měli dávat pozor, aby vás půjčka nevyšla ještě dráž?

Celá aktualita

Konsolidace rychle a bezpečně vyřeší nesnáze při nesplácení půjček

19.11.2022

O půjčkách se často říká, že mohou být dobrým sluhou, ale zlým pánem. Druhý případ znají ti, kteří si s vidinou lepší budoucnosti vzali více půjček než jsou schopni splácet. Konsolidace představuje způsob, jak se těchto potíží zbavit, předejít finanční krizi či dokonce osobnímu bankrotu.

Celá aktualita

Jak získat peníze na nenadálé výdaje: Rychle, ale bezpečně

19.10.2022

Nepříjemné životní situace zásadně přichází ve chvílích, kdy na ně nejste připraveni. Menší tragédii pro rodinný rozpočet může představovat i rozbitý spotřebič, porouchaný vůz i nedoplatek za energie.

Celá aktualita

Které půjčky mohou být nebezpečné, co je lichva a jak vybrat bezpečnou půjčku

20.09.2022

Současný trh s půjčkami je široký. Vybírat lze z půjček od bankovních a nebankovních poskytovatelů, aniž byste natrefili na dvě totožné nabídky. Není ale ani tak pestrý, aby se v něm lehce ztratily neférové a podvodné půjčky. Nebylo tomu ale tak vždy.

Celá aktualita

Co jsou registry dlužníků, jak fungují a proč jsou důležité

22.08.2022

V ideálním případě by půjčka měla být výsledkem zodpovědného rozhodnutí, jemuž předchází analýza osobní finanční situace. Ve skutečnosti se lidé pro půjčku občas rozhodují unáhleně. Nesprávnému rozhodnutí pomáhají zabránit různé mechanismy, mezi něž patří i registry dlužníků.

Celá aktualita

Kontokorent, kreditní karta a půjčka: Co je lepší a proč?

21.07.2022

Určit, který z těchto tří úvěrových produktů je nejlepší, rozhodně nebude jednoduché. A vlastně o to ani nejde. Cílem je stanovit, pro jaké situace jsou jednotlivé typy úvěrů vhodné. Správná otázka tedy zní: Kdy je výhodnější kontokorent, kreditní karta nebo spotřebitelská půjčka?

Celá aktualita

Inflační spirála ukrajuje z úspor a negativně ovlivní i minimální mzdu

20.06.2022

Inflace již několik měsíců po sobě roste. Nepříznivý vývoj působí děsivě obzvlášť ve spojení s prudkým zvyšováním cen. Zdražují pohonné hmoty, potraviny i další zboží a služby. Jak vysoká inflace ovlivňuje úspory a půjčky a na čem lze ušetřit?

Celá aktualita

4 osvědčené tipy, jak nenaletět a vybrat výhodnou půjčku

20.05.2022

Půjčka může být dobrým sluhou i zlým pánem. Nechcete-li zažít druhý případ, pečlivě vybírejte. Připravili jsme pro vás seznam užitečných tipů, na co dávat pozor a na jaká kritéria se při výběru půjčky soustředit nejvíce.

Celá aktualita
Všechny aktuality