Úspory.cz >> Aktuality a návody >> Aktuality >> Půjčky před výplatou >> Půjčky před výplatou: Jak se nespálit

Aktuality

Půjčky před výplatou: Jak se nespálit

11. 6. 2015 Půjčky před výplatou Výplata je až za pár dní a vy musíte uhradíte nedoplatek za energie či neplánovanou opravu auta? Žádný problém! Stačí si půjčit pár tisíc korun a Váš problém je ihned vyřešený. Přesně to slibují půjčky před výplatou. Jaká je realita a na co si dát pozor?

Rychlé půjčky či půjčky před výplatou poskytují nebankovní společnosti, jejichž “pověst” je velmi různorodá. Všechny však slibují to samé - rychlé peníze za pár minut. Reklamy na půjčky slibují peníze okamžitě a bez poplatků. Vše je rychlé, snadné a úžasné. Předtím, než i Vy propadnete lákavé nabídce na snadné peníze, si vše důkladně zvažte a propočítejte.

Rychlé peníze - rychlý pád do finančního pekla?

Odborníci před půjčkami ve výši pár tisíc korun důrazně varují. A jejich varovným slovům nahrávají mnohé životní příběhy. Příčinou finančních problémů, které mnohdy končí exekucemi, však často nejsou samotné půjčky ale nedostatečná znalost, špatný výběr společnosti či nízká finanční gramotnost.

“Přišla jsem o práci prodavačky a u nás na malém městě není mnoho pracovních příležitostí. Potřebovala jsem zaplatit nájem, a proto jsem si půjčila 5 000 korun. Další měsíc jsem však na splátku neměla. Dluh se začal navyšovat a za pár měsíců za mými dveřmi stál exekutor,” zní jeden z mnoha smutných příběhů, který skončil zabavením veškerého majetku dlužníka.

Přitom by často stačilo důkladně zvážit svou životní situaci a důrazně se zamyslet, zda jste schopni rychlou půjčku uhradit v termínu. Poplatky a pokuty za pozdní splátky jsou totiž velmi vysoké a půjčku během několika týdnů až měsíců dokáží navýšit několinásobně. Někdy je lepší hledat jiné způsoby řešení, než si neuváženě vzít jakoukoliv půjčku. Radu Vám ochotně poskytnou v každé poradně při finanční tísni.

Pokud jste si jisti, že půjčku bez problému uhradíte v řádném termínu, není třeba se bát. Obratem získáte potřebné peníze a při dodržení podmínek uhradíte předem domluvený poplatek. Pokud si půjčku vyberete dobře, zaplatíte za půjčku pouze pár desítek korun.

Bezpečné půjčky před výplatou pouze od ověřených společností na Úspory.cz!

Dejte si dobrý pozor při výběru firmy

Jak již bylo řečeno, rychlé půjčky poskytují doslova stovky nebankovních společností. O serióznosti mnoha z nich bychom mohli vést nekonečné vášnivé diskuse. Rychlé půjčky jsou bohužel snadným zdrojem zisku pro většinu z nich. O jejich skutečné“férovosti” není pochyby. A právě proto je více než důležité si vybrat skutečně seriózní firmu.

“Potřebovala jsem si rychle půjčit 3 000 korun. Zavolala jsem do firmy, jejíž inzerát jsem našla na internetu. Vše bylo rychlé vyřízené a peníze jsem měla v rukách během pár hodin. Podepsala jsem smlouvu, ale nebylo tam uvedené číslo účtu, kam mám posílat splátky. Slíbili mi, že mi účet dodají ještě týž den. Bohužel se tak nestalo. Neměla jsem kam posílat splátky. Na telefony mi nikdo nereagoval. Brzy mi začaly chodit upomínky a dluh rostl. Bylo mi jasné, že jsem naletěla podvodníkům,” svěřila se nám se svým příběhem paní Zdena z Brna.

Také její příběh je pouze kapkou v moři. Stovky lidí každým rokem naletí neférovým společnostem, které chtějí pouze vydělat peníze. Abyste nedopadli stejně, vybírejte si úvěrovou společnost opravdu pečlivě.

V žádném případě nereagujete na inzeráty vylepené na sloupech či zastávkách MHD. Zapomeňte na půjčky od firem, jejichž nabídky jsou nejasné a nesrozumitelné. Seriózní společnosti takto neinzerují. Také si uvědomte, že nikdo ale opravdu nikdo Vám nepůjčí peníze zadarmo.

V ideálním případě si zvolte společnost, kterou dobře znáte nebo Vám ji na základě vlastní zkušenosti doporučil dobrý přítel či důvěryhodný známý. Ověřte si, zda vybraná společnsot splňuje následující podmínky:

  • Má funkční webové stránky
  • Kontaktní informace jsou platné a fungují
  • Uvádí podmínky na svých stránkách
  • Podmínky jsou jasné, přehledné a srozumitelné
  • Nevyžadují ŽÁDNÉ platby předem ani volání na placené linky
  • Vždy víte, kolik za půjčku opravdu zaplatíte

Štítky: exekuce | Levné půjčky | osobní bankrot | půjčky online | půjčky před výplatou | srovnání půjček před výplatou |

Hodnocení článku:

Podobné články

Japonská půjčka mizí. Nahradí ji ještě výhodnější Kamali

1. 2. 2017

Na počátku nové Kamali půjčky stál projekt Click Credit, který Home Credit odstartoval v roce 2013. Díky velmi výhodným podmínkám si novinka mezi mikropůjčkami získala pověst férové půjčky. Z Click Credit půjčky se v roce 2015 stala Japonská půjčka. Po dalších dvou letech nastal opět čas na změnu.

Celá aktualita

Snadná půjčka od TOMMY STACHI – půjčka pro všechny a pro všechno

30. 1. 2017

Rozmýšlíte se, kde si půjčit peníze? Rádi bychom Vám představili Snadnou půjčku od společnosti TOMMY STACHI s.r.o., která představuje zajímavou alternativu k bankovním půjčkám. Mezi její hlavní přednosti patří rychlost a jednoduchost vyřízení, bezúčelnost, možnost předčasného splacení zdarma a získání peněz v hotovosti do 20 minut. Co dalšího od ní můžete očekávat?

Celá aktualita

Japonská půjčka – Řešení, když vás překvapí nečekaný výdaj nebo chybí pár korun do výplaty

17. 1. 2017

Pokazila se vám lednička a nemáte z čeho zaplatit opravu? Výplata vám tento měsíc přijde pozdě? Museli jste své ratolesti zajistit lyžařské vybavení a teď přemýšlíte, jak do příští výplaty vyjdete? Nejvýhodnějším a nejbezpečnějším řešením je Japonská půjčka. Podívejte se, na co si dát pozor u mikropůjček a který poskytovatel má nejnižší poplatky.

Celá aktualita

Konec neférových půjček před výplatou v Čechách?

2. 12. 2016

Krátkodobé půjčky si našly své příznivce a není divu. Drobné potíže vyřeší za okamžik a půjčku splatí do měsíce. Život se vrátí do normálních kolejí. Ovšem, pokud vše jde dobře. Na krátkodobé půjčky se snáší vlna kritiky, a to zejména na část poskytovatelů, které nelze označit jinak než jako podvodníky a lichváře.

Celá aktualita

Pětitisícová půjčka od Air Bank – alternativa rychlé půjčky?

9. 11. 2016

Poměrně mladá banka Air Bank, která patří do skupiny PPF , se už od svého počátku prezentuje jako moderní a spolehlivá banka, konkurující společně s dalšími mladými bankami zaběhlým a „ne-cool“ bankám. Jednou z velmi zajímavých možností, které Air Bank nabízí, je také rychlá a dostupná půjčka od 5000 Kč.

Celá aktualita

Japonská půjčka – nejbezpečnější půjčka před výplatou

22. 9. 2016

Japonská půjčka funguje na trhu s půjčkami před výplatou již déle než jeden rok. Jako stabilní a klienty prověřená společnost neustále inovuje a rozvíjí své služby. Nově Japonská půjčka poskytuje svým klientům kromě mikropůjček také tak zvanou velkou půjčku až do výše 200 000 Kč. Tímto a také svou bezpečností, rychlostí a nízkými poplatky se odlišuje od jiných mikropůjček na trhu.

Celá aktualita

Jak na nebankovní půjčky?

15. 9. 2016

Nebankovní trh v současné době připomíná nepřehlednou džungli nabídek a produktů. Jak si mezi nimi správně vybrat a zvolit půjčku s výhodnými parametry a nízkými splátkami, která vám bude vyhovovat? Nabízíme několik rad, jak vybírat nebankovní půjčky.

Celá aktualita

Rychlá půjčka? Slovo „investor“ by vás mělo odradit

19. 8. 2016

Když rychlá půjčka před výplatou, tak raději osvědčená a krytá stabilní společností. To je základ, pokud se nechcete dostat do nepříjemných dluhů, které si nezaviníte sami.

Celá aktualita

1 2 3 »